Γενικά Προτάσεις για 2 κοπέλες

amalia_s

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Γεια σας,
Ψάχνουμε με μια φίλη μου (22 χρονών κι οι 2) ένα νησί να πάμε για διακοπές. Δε θέλουμε μεγάλες αποστάσεις, αλλά θέλουμε έντονη και ποιοτική νυχτερινή ζωή (δλδ όχι μεθυσμένους τουρίστες να σε περικυκλώνουν) και ωραίες παραλίες. Τι μας προτείνετε; Εμένα μου χουν "κάτσει" Κουφονήσια και Σίφνος αλλά απ'οτι διαβάζω δεν είναι τόσο ιδανικά γι'αυτό που ψάχνουμε, η φίλη μου επιμένει για Σκιάθο...Τι μας προτείνετε;

Ευχαριστώ :)
 

traveltralala

Member
Μηνύματα
62
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
H Σκιάθος είναι εξαιρετική! Ωραίες παραλίες, εξαιρετικό φαγητό, ευκολία στις μετακινήσεις με τοπική συγκοινωνία αν δεν έχετε αμάξι. Επιλογές σε νυχτερινή ζωή αλλά με αρκετό κόσμο και η διασκέδαση πιο πολύ τύπου παραλιακό club (τουλάχιστον η εντύπωση που μου άφησε εμένα από πέρσι). Επίσης είναι κάπως ακριβή στο φαγητό και στα ποτά (κοκτέιλ στις μαξιλάρες 10-15 ευρώ) αλλά πάντα υπάρχουν κι άλλες πιο οικονομικές επιλογές θεωρώ αν κάποιος το ψάξει.
 

maska_29

Member
Μηνύματα
381
Likes
788
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω το Σέλας...
Σκέψου και την Αμοργό.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Εμένα πάλι διαβάζοντας τη περιγραφή σου, μου ήρθαν κατευθείαν στο μυαλό τα βράδια στη Νάουσα της Πάρου... Σα να βλέπω τη φωτογραφία μπροστά μου.
100 % εγγυημένα αυτό που ψάχνετε!
 

amalia_s

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις. Τελικά καταλήξαμε στη Σκιάθο. Μήπως ξέρετε κάποιον πιο οικονομικό τρόπο από κτελ και πλοίο από Αγ. Κωσταντινο;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.823
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom