Γενικά Προταση για εξωτερικο τον Αυγουστο

aris17561

Member
Μηνύματα
32
Likes
1
Ενδεχωμενως να τα βρεις στη φαντασια αυτου που το ανεφερε... Το ξαναλεω, ειναι παρα πολυ αργα για να κλεισεις τωρα για Αυγουστο.
Τι εννοείς αργά ; Αν δώσω τα 350 που λέει το air tickets θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.044
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
aris17561 said:
Τι εννοείς αργά ; Αν δώσω τα 350 που λέει το air tickets θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα.
Αν δε σε ενοχλει να δωσεις 350 για κατι που συνηθως το βρισκεις με το 1/3 της τιμης, η να πληρωσεις χρυσα τα ξενοδοχεια....
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Τι εννοείς αργά ; Αν δώσω τα 350 που λέει το air tickets θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα.


Σωστά στα λέει ο Μέγιστος !!!!!!!

Για last minute ταξίδια υπάρχουν και τα οργανωμένα πακέτα των γραφείων
Σου εξασφαλίζουν φθηνό πακέτο αεροπορικό + διαμονή και απο εκεί και μετά κάνετε το πρόγραμμα σας.

το δωρεάν εισιτήριο το κρατάς για επόμενο ταξίδι .
 

aris17561

Member
Μηνύματα
32
Likes
1
Σωστά στα λέει ο Μέγιστος !!!!!!!

Για last minute ταξίδια υπάρχουν και τα οργανωμένα πακέτα των γραφείων
Σου εξασφαλίζουν φθηνό πακέτο αεροπορικό + διαμονή και απο εκεί και μετά κάνετε το πρόγραμμα σας.

το δωρεάν εισιτήριο το κρατάς για επόμενο ταξίδι .
Όκ θα το κοιτάξω . Οργανωμένα μπορώ να βρω στο σάιτ που προαναφέρθηκε η έχετε και άλλες προτάσεις ; Ρωτάω γιατί είμαι έξω και δεν έχω καταφέρει να ανοίξω το λινκ μέσω του κινητού .

Πάντως για την ιστορία σε όλα τα πρακτοριΑ που έχω ψάξει οι τιμές που μου λένε είναι εξωφρενικές .
 

Thvagd

Member
Μηνύματα
32
Likes
9
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς,Ισλανδία,Ιαπωνία
20-27/08 ενδεικτικά η aegean έχει 285 το εισητήριο για Βουδαπέστη. Αν δεν έχεις ακριβείς ημερομηνίες(τις οποίες δεν μας έχεις δώσει), μπορείς να πετύχεις κατώ από 300. Βέβαια όταν ξέρεις ότι με έγκαιρο προγραμματισμό μπορείς να κάνεις την ίδια πτήση με λιγοτερα από τα μισά χρήματα, είναι λίγο κρίμα... Στις ίδιες ημερομηνίες και στην ίδια πολη, βρίσκεις απο το Booking.com 5αστερο με κάτω απο 60 το δίκλινο τη βραδιά και με δωρεάν ακύρωση (mamaison andrassy). Με ένα δωρεάν αεροπορικό δηλαδη φτάνουμε για πτήση και διαμονή στα 700. Εισαι εντός budget...
 

sweetharmony

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
λοιπόν έχουμε και λέμε.θέλω ένα μέρος στην ευρώπη,που να έχει σχετικά καλό καιρό,επίσης να είναι ιδανικό για κάποιον που ταξιδεύει μόνος του,μιας και θα είμαι μόνη δεν υπάρχει παρέα να με ακολουθήσει.όσο για το κόστος δεν είμαι η κόρη του Βαρδινογιάννη:D οπότε ας μη ξεφύγει από αυτή την άποψη,να προσθέσω ότι τα μοναδικά ταξίδια που έχω κάνει είναι στη ευρώπη και είναι στο Λονδίνο,Μαδρίτη και Ρώμη.τι λέτε ας πούμε για Βαρκελώνη καλοκαίρι?είναι καλή επίλογή?
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
λοιπόν έχουμε και λέμε.θέλω ένα μέρος στην ευρώπη,που να έχει σχετικά καλό καιρό,επίσης να είναι ιδανικό για κάποιον που ταξιδεύει μόνος του,μιας και θα είμαι μόνη δεν υπάρχει παρέα να με ακολουθήσει.όσο για το κόστος δεν είμαι η κόρη του Βαρδινογιάννη:D οπότε ας μη ξεφύγει από αυτή την άποψη,να προσθέσω ότι τα μοναδικά ταξίδια που έχω κάνει είναι στη ευρώπη και είναι στο Λονδίνο,Μαδρίτη και Ρώμη.τι λέτε ας πούμε για Βαρκελώνη καλοκαίρι?είναι καλή επίλογή?
Δεν μπορω να πω αν ειναι καλη επιλογη. Οτι πει ο Μακης:haha:
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Πιστευω οτι ειναι καλη επιλογη.Να περιμενουμε ομως τον Μακη..και τους υπολοιπους να πουν την γνωμη τους...αφου η κυρια ANNA-PANOS κραταει μουτρα:haha::haha:!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.733
Likes
15.021
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
λοιπόν,λέω όχι στη Βαρκελώνη και προτείνω κάτι ποιο βόρεια,κάτι προς Σουηδία ή Νορβηγία
και δεν σηκώνω αντίρρηση καμία,τέλος.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Πιστευω οτι ειναι καλη επιλογη.Να περιμενουμε ομως τον Μακη..και τους υπολοιπους να πουν την γνωμη τους...αφου η κυρια ANNA-PANOS κραταει μουτρα:haha::haha:!!
Ναι...μην αποφασισουμε τιποτα μεχρι να μας πει ο Μακης...:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.074
Μέλη
38.911
Νεότερο μέλος
ell

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom