Προτείνετέ μου προορισμό..

iremias

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλημέρα σας,

Εδώ και καιρό ψάχνομαι που θα πάω τις πρώτες μου διακοπές (όχι με γονείς αλλά με γυναίκα και μικρό παιδί). Τι ψάχνω?
Ένα ήσυχο ξενοδοχείο δίπλα στη θάλασσα (όχι πάνω από 500μ.) με πισίνα ώστε να μπορούμε τα απογεύματα να καθόμαστε για καφέ ενώ ο μικρός θα είναι στο νερό. Δεν με ενδιαφέρουν πολυτέλειες κτλ απλά να έχω όμορφη θάλασσα, πισίνα και καφέ και ένα μέρος να φάω.
Επίσης θα προτιμούσα να μην είναι νησί για να μην έχω ακτοπλοϊκά.

Σας ευχαριστώ πολύ.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Θα μπορουσες να μας πεις και καποιο σημειο της Ελλαδας που σε βολευει ή που προτιμας ωστε να παρεις καλυτερη απαντηση;
 

iremias

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Δεν έχω καμία προτίμηση φίλε μου. Απολύτως καμία. Κοντά ή μακριά από Αθήνα αρκεί να είναι όμορφο μέρος με όμορφη παραλία και τα υπόλοιπα.
 

xtina23

Member
Μηνύματα
32
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε!
Σας προσκαλούμε στην όμορφη αλεξανδρούπολη! Θάλλασα,καλό φαγητό,ξενοδοχεία με τα δεδομένα που ζητάς και μονο 50 λεπτα από την αθήνα αεροπορικώς! ;)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.741
Likes
15.162
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καμιά Εύβοια,κανένα ανατολικό Πήλιο.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.741
Likes
15.162
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
πες το ψέματα...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Για κοιτα και προς Νεους Πορους, Πλαταμωνα. Εχει ιδανικη παραλια και θαλασσα και μαγαζια για ολα τα γουστα.
 

katerina88

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα... Σκεφτόμαστε με τον αρραβωνιαστικό μου να πάμε κάπου κοντά (μένουμε Αθήνα) για 5-6 μέρες τον 15άυγουστο. Δε θέλουμε τον τρελό κόσμο, αλλά ούτε και την απόλυτη ησυχία. Μια μέση κατάσταση. Και από οικονομικής άποψης, προσιτά. Τι προτείνετε?
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλησπέρα... Σκεφτόμαστε με τον αρραβωνιαστικό μου να πάμε κάπου κοντά (μένουμε Αθήνα) για 5-6 μέρες τον 15άυγουστο. Δε θέλουμε τον τρελό κόσμο, αλλά ούτε και την απόλυτη ησυχία. Μια μέση κατάσταση. Και από οικονομικής άποψης, προσιτά. Τι προτείνετε?
Τζιά φυσικά. Αν και θα έχει κόσμο τον 15 Αύγουστο έχει και πολλά ήσυχα μέρη :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.244
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom