Πρόβλημα με σύνδεση

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Για σχεδον 2 λεπτα παλευα να ανοιξω τη σελιδα και δεν ανοιγε. Μπαινω απο Safari και μου εβγαζε συνεχως το μηνυμα οτι το site ειναι offline. Τωρα μου ανοιξε με τα χιλια ζορια αλλα δυσκολευεται αρκετα σε καθε refresh.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Για σχεδον 2 λεπτα παλευα να ανοιξω τη σελιδα και δεν ανοιγε. Μπαινω απο Safari και μου εβγαζε συνεχως το μηνυμα οτι το site ειναι offline. Τωρα μου ανοιξε με τα χιλια ζορια αλλα δυσκολευεται αρκετα σε καθε refresh.
Πιθανόν να έχει πρόβλημα η σύνδεσή σου;
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Πιθανόν να έχει πρόβλημα η σύνδεσή σου;
Οποιαδηποτε αλλη σελιδα την ανοιγα και την ανοιγω ακομα κανονικα. Με τη συγκεκριμενη σελιδα μεχρι και τωρα εχω θεματακια...
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Οποιαδηποτε αλλη σελιδα την ανοιγα και την ανοιγω ακομα κανονικα. Με τη συγκεκριμενη σελιδα μεχρι και τωρα εχω θεματακια...
Το ίδιο κι εγώ. Τώρα όμως όλα εντάξει.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Αφεντικό, ενημερωτικά, έχω κι εγώ τελευταία κάτι προβλήματα τεχνικής φύσης. Ή αργεί να φορτώσει η σελίδα, ή δεν εμφανίζονται οι εικόνες ή μου βγαίνει "error 520" ή "oops we run into some problems". 4-5 φορές ως τώρα, η τελευταία πριν λίγο.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Αφεντικό, ενημερωτικά, έχω κι εγώ τελευταία κάτι προβλήματα τεχνικής φύσης. Ή αργεί να φορτώσει η σελίδα, ή δεν εμφανίζονται οι εικόνες ή μου βγαίνει "error 520" ή "oops we run into some problems". 4-5 φορές ως τώρα, η τελευταία πριν λίγο.
Κι εμένα το ίδιο. Μου το έκανε πάνω από 20 φορές σήμερα και επίσης εδώ και μέρες όταν βάζουν διάφορα link κάποια μέλη και προσπαθώ να τα ανοίξω, μου γράφει πως κατέρρευσε η καρτέλα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Σήμερα είχε πρόβλημα για κανένα μισάωρο το δίκτυο που μας φιλοξενεί. Τώρα έχει επανέλθει και νομίζω όλα λειτουργούν πάλι κανονικά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom