Πρόβλημα με υποβολή θεμάτων

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν με είχαν ενημερώσει 2-3 μέλη ότι υπάρχει κάποιο θέμα που εμφανίζεται κατά την υποβολή θεμάτων ή / και μηνυμάτων. Αποδείχθηκε ότι υπήρχε γενικότερο πρόβλημα όντως, και σήμερα με μια παρέμβαση στον server ευελπιστούμε ότι έχει λυθεί.

Σας παρακαλώ όποιος έχει ξανά παρόμοιο πρόβλημα (έβγαιναν λευκές σελίδες ή σελίδες σφάλματος κατά την υποβολή) να το αναφέρει εδώ. :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Λοιπόν με είχαν ενημερώσει 2-3 μέλη ότι υπάρχει κάποιο θέμα που εμφανίζεται κατά την υποβολή θεμάτων ή / και μηνυμάτων. Αποδείχθηκε ότι υπήρχε γενικότερο πρόβλημα όντως, και σήμερα με μια παρέμβαση στον server ευελπιστούμε ότι έχει λυθεί.

Σας παρακαλώ όποιος έχει ξανά παρόμοιο πρόβλημα (έβγαιναν λευκές σελίδες ή σελίδες σφάλματος κατά την υποβολή) να το αναφέρει εδώ. :)
Έχω κι εγώ παρόμοιο προβλημα σήμερα.
Προσπαθώ να ανεβάσω τη συνέχεια ιστορίας (που έχει ενσωματωμένες και φωτογραφίες από το gallery) και κάτι crasharei (παίρνω επανειλημμένα λευκή σελίδα, είτε στην καταχώρηση είτε στην προεπισκόπιση). Πατώντας πάλι αναφορά, παίρνω το κλασσικό "δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα".
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Καλημέρα! Μου συνέβαινε κι εμένα αυτό. Διαπίστωσα ότι εάν δεν ανέβαζα φωτογραφίες δεν υπήρχε πρόβλημα. Έτσι ανέβαζα πρώτα το κείμενο και μετά με "επεξεργασία" τις φωτογραφίες.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχω κι εγώ παρόμοιο προβλημα σήμερα.
Προσπαθώ να ανεβάσω τη συνέχεια ιστορίας (που έχει ενσωματωμένες και φωτογραφίες από το gallery) και κάτι crasharei (παίρνω επανειλημμένα λευκή σελίδα, είτε στην καταχώρηση είτε στην προεπισκόπιση). Πατώντας πάλι αναφορά, παίρνω το κλασσικό "δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα".
Aν το ρίξεις χωρίς τις φωτογραφίες το παίρνει; για να προσπαθήσω να εντοπίσω πού είναι το πρόβλημα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Aν το ρίξεις χωρίς τις φωτογραφίες το παίρνει; για να προσπαθήσω να εντοπίσω πού είναι το πρόβλημα.
Ακολούθησα τη συνταγή της pattyyy και δούλεψε. Επίσης βρήκα ότι δούλευε αν ανέβαζα μερικές μόνο από τις φωτογραφίες, και όχι όλες μαζί... (στη γραμμή που είναι 4 μαζί χτύπαγε).
Ο κώδικας που ανέβαζα (με copy-paste από windows notepad) είναι στo συνημμένο (είναι UTF-8):
 

Attachments

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.911
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Λοιπόν με είχαν ενημερώσει 2-3 μέλη ότι υπάρχει κάποιο θέμα που εμφανίζεται κατά την υποβολή θεμάτων ή / και μηνυμάτων. Αποδείχθηκε ότι υπήρχε γενικότερο πρόβλημα όντως, και σήμερα με μια παρέμβαση στον server ευελπιστούμε ότι έχει λυθεί.

Σας παρακαλώ όποιος έχει ξανά παρόμοιο πρόβλημα (έβγαιναν λευκές σελίδες ή σελίδες σφάλματος κατά την υποβολή) να το αναφέρει εδώ. :)

το προβλημα εξακολουθει να υπάρχει...
προσπαθησα αποψε πολλάκις να υποβάλλω θέμα στο τοπικ του Ελατοχωρίου με διαφορετικούς browser βλ, IE, firefox k safari αλλά συνέχεια εβλεπα μόνο λευκή σελίδα!

Υ.Γ.: πάλι καλά που εδώ δεν παρουσιάζει πρόβλημα!
:(:roll:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.817
Likes
18.767
Το πρόβλημα δεν είναι με απλό κείμενο, αλλά όταν υπάρχουν και φωτό σε αυτό...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
το προβλημα εξακολουθει να υπάρχει...
προσπαθησα αποψε πολλάκις να υποβάλλω θέμα στο τοπικ του Ελατοχωρίου με διαφορετικούς browser βλ, IE, firefox k safari αλλά συνέχεια εβλεπα μόνο λευκή σελίδα!

Υ.Γ.: πάλι καλά που εδώ δεν παρουσιάζει πρόβλημα!
:(:roll:
Δοκίμασες χωρίς φωτογραφίες;
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.911
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ναι δοκιμασα,
και το πηρε κανονικά!
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Να προσθέσω ότι το είχα κι εγώ το πρόβλημα πριν λίγες ημέρες (με κάθε browser που δοκίμασα) αλλά όχι με φωτογραφίες. Σε εμένα έβγαζε λευκή σελίδα όταν το post μου είχε πάνω από τρία links μέσα στο κείμενό του. Αν είχε μέχρι και τρία ή σκέτο κείμενο, δεν είχε πρόβλημα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
ναι δοκιμασα,
και το πηρε κανονικά!
Οκ για στείλε μου με μέιλ αυτό που δεν σου παίρνει, για να κάνω καινούριο troubleshooting.

Να προσθέσω ότι το είχα κι εγώ το πρόβλημα πριν λίγες ημέρες (με κάθε browser που δοκίμασα) αλλά όχι με φωτογραφίες. Σε εμένα έβγαζε λευκή σελίδα όταν το post μου είχε πάνω από τρία links μέσα στο κείμενό του. Αν είχε μέχρι και τρία ή σκέτο κείμενο, δεν είχε πρόβλημα.
Αυτό πριν γίνουν οι διορθώσεις που έγραψα ή μετά; δηλαδή τώρα στο κάνει ακόμα;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.562
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom