Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Αναρτήθηκαν οι προσωρινοί πίνακες των δικαιούχων/ παρόχων του προγράμματος κοινωνικού τουρισμού 2022-2023 με δικαίωμα ενστάσεων από σήμερα μέχρι και την Τετάρτη 13/7 .
Κοινωνικός Τουρισμός
 

rev26

Member
Μηνύματα
195
Likes
119

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Πώς βλέπουμε τα αποτελέσματα;
Πάτησε πάνω στον σύνδεσμο και στο πεδίο δικαιούχοι κατεβάζεις το αντίστοιχο excel που σε ενδιαφέρει. Κάνεις αναζήτηση με αριθμό πρωτοκόλλου ή τα τέσσερα τελευταία ψηφία του ΑΦΜ ή του ΑΜΚΑ.
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.169
Likes
5.219
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Τουρισμος για ολους - λεμε τωρα- ποτε ανοίγει ; Απο τις 8 /7 λενε αλλα τιποτα μεχρι σημερα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Τουρισμος για ολους - λεμε τωρα- ποτε ανοίγει ; Απο τις 8 /7 λενε αλλα τιποτα μεχρι σημερα
Τωρα ανακοινωσαν 16-17 Ιουλη.
Και μετα πως θα βρει καποιος δωματιο για καλοκαιρινες διακοπες?
Μονο για φθινοπωρο-χειμωνα.
 

Nik1981

Member
Μηνύματα
225
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
στο χρόνο
Τι περιμένατε από δημόσιο φορέα;
Εδω και στον ιδιωτικό τομέα οι παροχές είναι χάλια πολλές φορές σε κάποιους τομείς.
 

Nik1981

Member
Μηνύματα
225
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
στο χρόνο
Διαμονή στη μέση του πουθενά, σε κοτετσια ή σε καταλύματα πανάκριβα.
Πέρσι μου έδιναν 120 ευρώ έκπτωση το 3ημερο ή 4ημερο . Ηθελα να παω Κεφαλλονιά. 1 κατάλυμα άξιζε. Ηταν στη μέση του πουθενά και ακριβό.
Μου βγήκε πιο φτηνά εκεί που πηγα να μείνω τελικά χωρίς το voucher φυσικά (αφού το κατάλυμα που επέλεξα δεν συνεργαζόταν με τον ΕΟΤ) , και μάλιστα δίπλα στο Αργοστόλι, στο κέντρο του νησιού, να είμαι σχετικά κοντά σε όλα.
Μεγάλη απάτη ο τουρισμός για όλους. Χαμένο πήγε το voucher
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Υπερβολες. Μειναμε περσι 4 βραδια τελος Ιουλη στον Αστερα στην Πατρα, τετραστερο με πλουσιοτατο πρωινο και πισινα χωρις 1 ευρω εξτρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.781
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom