Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

AERAS

Member
Μου ήρθε χαρτί στο σπίτι που γράφει να τους ενημερώσω εντός πέντε ημερών για ποιο λόγο πέρσι (με του κοινωνικού τουρισμού) χρησιμοποίησα μόνο ακτοπλοϊκό κι όχι και δωμάτιο και ότι αυτό θα έχει κυρώσεις ….
Έχει λάβει κανείς κάτι παρόμοιο ;
μόνο ως αστείο μπορώ να το φανταστώ. Από όπου και να το πιάσεις κουλό φαίνεται.
Και ήρθε χαρτί και όχι email,και με διορία εντός 5 ημερών εν μέσω καλοκαιριού που πιθανότατα απουσιάζεις από το σπίτι.
Ποιον τρόπο επικοινωνίας προτείνουν για να τους απαντήσεις?

εγώ έκανα αίτηση αντικατάστασης για 2 κλιματιστικά και ένα ψυγείο...μάλλον δεν θα αλλάξω τίποτα..με αυτή τη λογική θα με πάνε μέσα χωρίς ελαφρυντικά διορίες κτλ...

fenia42

Member
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
μόνο ως αστείο μπορώ να το φανταστώ. Από όπου και να το πιάσεις κουλό φαίνεται.
Και ήρθε χαρτί και όχι email,και με διορία εντός 5 ημερών εν μέσω καλοκαιριού που πιθανότατα απουσιάζεις από το σπίτι.
Ποιον τρόπο επικοινωνίας προτείνουν για να τους απαντήσεις?

εγώ έκανα αίτηση αντικατάστασης για 2 κλιματιστικά και ένα ψυγείο...μάλλον δεν θα αλλάξω τίποτα..με αυτή τη λογική θα με πάνε μέσα χωρίς ελαφρυντικά διορίες κτλ...
Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι ζητάνε feedback για να τους πούμε πόσο κακοί επαγγελματίες είναι οι ξενοδόχοι που ποτέ δε μπορούν να εξυπηρετήσουν το σκοπό του κοινωνικού τουρισμού. Άλλωστε δεν είναι τυχαίο ότι το τουρισμός για «όλους» έγινε φέτος με voucher.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
32.464
Μέλη
37.291
Νεότερο μέλος
Sabgis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom