Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

patsman

Member
Μηνύματα
191
Likes
523

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Δεν προκύπτει από κάπου, απλα επειδή σήμερα άκουγα στις ειδήσεις ότι στις 14 Μαΐου θα έρχονται οι τουρίστες, είπα να ρωτήσω μήπως έχετε αναφέρει κάτι και μου διαφεύγει 😁 Έχουμε και έναν κωδικό του κοινωνικού τουρισμού, μην ξεχνιόμαστε!!



Χαχαχα καλό.
Έχω και εγώ εισιτήρια κοινωνικού τουρισμού αλλά σε βλέπω πολύ αισιόδοξο μετά από 1.5 χρονιά χωρίς έσοδα, να μας κλείσουν δωμάτιο μέσα στο καλοκαίρι για να το πληρωθούν.....όποτε!
 

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Έχω και εγώ εισιτήρια κοινωνικού τουρισμού αλλά σε βλέπω πολύ αισιόδοξο μετά από 1.5 χρονιά χωρίς έσοδα, να μας κλείσουν δωμάτιο μέσα στο καλοκαίρι για να το πληρωθούν.....όποτε!
Κι εγώ το σκεφτόμουν αυτό. Κι η αλήθεια είναι ότι ψιλοντρεπομαι να το ζητήσω, παρόλο που το δικαιούμαι!
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Κι εγώ το σκεφτόμουν αυτό. Κι η αλήθεια είναι ότι ψιλοντρεπομαι να το ζητήσω, παρόλο που το δικαιούμαι!
Κοίτα παλιά τους έπαιρνα και τους έλεγα έχετε δίκλινο? Ναι...και μετά μα μου σου του...έβρισκαν δικαιολογίες! Φέτος, είναι ιδιαίτερη χρονιά, σίγουρα σε καταλύματα με λίγες κλίνες δεν θα αποδεχθούν στη high season.
Από την άλλη μεριά, υπάρχουν στο μητρώο καταλύματα με δεκάδες, αν δεν τα γεμίσουν σίγουρα θα δώσουν...
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Έχουμε και έναν κωδικό του κοινωνικού τουρισμού, μην ξεχνιόμαστε!!
Εχουμε και εμεις και σκεφτομουν μπας και τελος του μηνα αρχιζα τα τηλεφωνα σε οσα καταλυματα εχει η λιστα...ειμαι πολυ αισιοδοξη οτι θα μου σηκωσουν τα τηλεφωνα;;; :haha:
 
Μηνύματα
106
Likes
167
Εζησα μεγαλες στιγμες σημερα,προσπαθωντας να κλεισω ξενοδοχειο,μιας και σχεδον ολοι οι ξενοδοχοι,μου χρεωναν το μεγιστο της ιδιωτικης συμμετοχης,ακομα και για δωματια που καλυπτονταν στο ακεραιο απο το ποσο των επιταγων...
Ετσι δωματια που στο booking πχ τα εβρισκα με 110 ευρω μειον 103 που ειναι η επιδοτηση για τεσσερα ατομα σε τετραστερο,επρεπε να δωσω αλλα 34 ευρω σε μετρητα την ημερα,δηλαδη 137 ευρω,για δωματιο των 110...
Αβυσσος...
 

titikos

Member
Μηνύματα
159
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Γεια σε ολους! Εγω εκλεισα Κεφαλλονιά μεσω κοιν,τουρισμου με συμμετοχη 1,5Ε/μερα . Την ιδια περιοδο το βρισκω στο booking 90Ε. Επισης με ενα αλλο που μιλησα μου ειπε για συμμετοχη 2,5ε. και το βρισκω booking 80ευρω/μερα. Και οι δυο για συμμετοχη αλλου ατομου εκτος προγραμματος μου ειπαν 20-25 ευρω.
Πλησιάζει το φετινό καλοκαίρι. Μπορείς να μου πεις το όνομα του καταλύματος κ αν ήταν κοντά στη θάλασσα ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.661
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom