Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
506
Likes
837
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σεληνη
-καλησπερα εχω προφραμμα Τουρισμος για ολους απο περυσι. Ξερετε αν μπορω να το χρησιμοποιησω και για 2ο ατομο εννω αν μπορω να παρω αλλον μαζι μου ειναι για 1 δικαιουχο και οχι για οικογενεια

-Επισης εχετε καποιο καλο καταλυμμα παραδοσιακο ξενωνα ή και ξενοδοχειο που να αξιζει value for money αν μετακινηθουμε ποτε προς αλλη περιοχη? - ψαχνω για περιοχη Ηπειρος

- Υπαρχει οριο διαμονης για να το κανω χρηση σαν voucher?

σας ευχαριστω θερμα
 

tsimpam

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Καλησπέρα σε όλους!!Είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ μέσα, εύχομαι να τα λέμε συχνά από εδώ και πέρα!!
Σήμερα είδα ότι ισχύει και για φέτος το Τουρισμός για όλους και είπα να το ψάξω, γιατί πέρυσι δεν μπόρεσα να το χρησιμοποιήσω...Ξέρει κάποιος/α τι ισχύει τελικά με τα παιδιά που δεν είναι τελικά ωφελούμενα μέλη; Ο γιος μου έχει γεννηθεί μετά τις 31/12/2017 που αναφέρουν οι όροι και σαν ωφελούμενο μέλος έχω μόνο τη μεγάλη μου κόρη. Αντιμετώπισε κανείς σας παρόμοια κατάσταση;
 

stafos30

Member
Μηνύματα
41
Likes
98
Καλησπέρα σε όλους!!Είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ μέσα, εύχομαι να τα λέμε συχνά από εδώ και πέρα!!
Σήμερα είδα ότι ισχύει και για φέτος το Τουρισμός για όλους και είπα να το ψάξω, γιατί πέρυσι δεν μπόρεσα να το χρησιμοποιήσω...Ξέρει κάποιος/α τι ισχύει τελικά με τα παιδιά που δεν είναι τελικά ωφελούμενα μέλη; Ο γιος μου έχει γεννηθεί μετά τις 31/12/2017 που αναφέρουν οι όροι και σαν ωφελούμενο μέλος έχω μόνο τη μεγάλη μου κόρη. Αντιμετώπισε κανείς σας παρόμοια κατάσταση;
Καλως τον φιλο!
Θα ελεγα πως το καλυτερό που εχεις να κανεις ειναι να βρεις καποια καταλύματα που σε ενδιαφέρουν να επισκεφτεις και ειναι στη λιστα και να επικοινωνησεις
μαζι τους ωστε να σου πουν οι ιδιοι τι ποσο θα είναι η επιβαρυνση και απο κει και περα να επιλεξεις.
 

titikos

Member
Μηνύματα
159
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Καλησπέρα σε όλους!!Είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ μέσα, εύχομαι να τα λέμε συχνά από εδώ και πέρα!!
Σήμερα είδα ότι ισχύει και για φέτος το Τουρισμός για όλους και είπα να το ψάξω, γιατί πέρυσι δεν μπόρεσα να το χρησιμοποιήσω...Ξέρει κάποιος/α τι ισχύει τελικά με τα παιδιά που δεν είναι τελικά ωφελούμενα μέλη; Ο γιος μου έχει γεννηθεί μετά τις 31/12/2017 που αναφέρουν οι όροι και σαν ωφελούμενο μέλος έχω μόνο τη μεγάλη μου κόρη. Αντιμετώπισε κανείς σας παρόμοια κατάσταση;
Καλησπέρα.
Αν ισχύει ότι και στο κοινωνικό τουρισμό του ΟΑΕΔ το παιδί δεν πληρώνει τίποτα
 

love4ice

Member
Μηνύματα
20
Likes
20
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παντού
Μου ήρθε αυτό σε μαιλ από το υπουργείο τουρισμού
...
Όντως πολύ θετικό νέο. Νομίζω πέρυσι ήταν 50% η συμμετοχή; Πάντως θυμάμαι ότι δεν συνέφερε.
Αυτό που θέλω να μάθω πριν χαρώ βέβαια είναι αν μπορεί να γίνει κράτηση για δίκλινο, όταν είναι ένας ο δικαιούχος και με τι συμμετοχή του 2ου ατόμου.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Αν κάνω χρήση και στα δύο (Κοινωνικός Τουρισμός και Τουρισμός για όλους) θα γίνει κάτι? 😇
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.694
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom