Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
ξέρει κανείς με ποια λογική ενώ παρατείνεται ο Τουρισμός για Όλους δε φαίνεται να γίνεται το ίδιο με τον Κοινωνικό Τουρισμό;
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
ξέρει κανείς με ποια λογική ενώ παρατείνεται ο Τουρισμός για Όλους δε φαίνεται να γίνεται το ίδιο με τον Κοινωνικό Τουρισμό;
Γιατι εχουν ανακοινωσει οτι θα βγει νεος κυκλος κοινωνικου τουρισμου με περισσοτερα κονδυλια
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
Γιατι εχουν ανακοινωσει οτι θα βγει νεος κυκλος κοινωνικου τουρισμου με περισσοτερα κονδυλια
πέρσι πήρε παράταση μέχρι τέλος του έτους παρότι βγήκε και πάλι ο νέος κύκλος (εκεί πήρα και γω)....εμεις τώρα τι θα κάνουμε που ήταν 6 μήνες όλα κλειστά; θα βρούμε να κλείσουμε Ιούνιο-Ιούλιο από τη στιγμή που θα πλακώσει αρκετός κόσμος αυτό το δίμηνο;
 
Last edited:

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
πέρσι πήρε παράταση μέχρι τέλος του έτους παρότι βγήκε και πάλι ο νέος κύκλος (εκεί πήρα και γω)....εμεις τώρα τι θα κάνουμε που ήταν 6 μήνες όλα κλειστά; θα βρούμε να κλείσουμε Ιούνιο-Ιούλιο από τη στιγμή που θα πλακώσει αρκετός κόσμος αυτό το δίμηνο;
Ναι...επισης ολο το Ιουνιο δε το κοβω να πλακωνει κανενας κοσμος και Ιουλη μεχρι μεσα του μηνα επισης...βεβαια ειναι και τι νησι θα διαλεξεις
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Εχει κανει κανεις την διαδικασια;
Εχω κλεισει για ενα 4ημερο Σαντορινη, εχω κλεισει ξενοδοχειο με επιστρεφομενη τιμη.
Σκεφτομαι μηπως βρω κατι καλυτερο με 160την βραδια για 4 ατομα που μας δινει, οκ ξερω οτι δεν θα εχω θεα στην καλντερα αλλα δεν με νοιαζει πολυ αυτο.
Βρηκα ενα ξενοδοχειο που ειναι στο προγραμμα και εβαλα ημερομηνιες στην σελιδα και μου εμφανισε κοστος 1600ευρω για 4 ημερες. Μαλλον δεν εχει νοημα.
Καποιος που θα παει με κοινωνικο τουρισμο μαλλον δεν θελει να δωσει 1600 για 4 ημερες για να γλυτωσει 160 την βραδυα.
Το εκανα λιγο γρηγορα και δεν εδωσα πολυ βαση, δεν ειχα χρονο.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Βρηκα ενα ξενοδοχειο που ειναι στο προγραμμα και εβαλα ημερομηνιες στην σελιδα και μου εμφανισε κοστος 1600ευρω για 4 ημερες. Μαλλον δεν εχει νοημα.
Ποια σελίδα?
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Στην σελιδα του ξενοδοχειου, εβαλα ημερομηνιε και μου εμφανισε τιμη.
Η επισημη οδηγια ειναι οτι βρισκεις το μητρωω παροχων και τους καλεις, δεν αναφερει ομως για τους περισσοτερους τιμη ανα δωματιο ανα ατομο.
Μαλλον ολη αυτη η ιστορια ειναι για οσα καταλυματα δεν πανε και πολυ καλα και θα μεινουν αλλο ενα καλοκαιρι αδεια
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.996
Likes
40.895
Αστερας Πατρας, στη booking 53 το δικλινο, με 2 κουπονια τουρισμος για ολους +25 τη μερα. Θα το κλεισω αλλα με την επιδοτηση ποσο κοστολογουν το δωματιο τελικα?
Ειναι ντροπιαστικο αυτο που γινεται, κανονικο μασουλημα δημοσιων πορων.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Στην σελιδα του ξενοδοχειου, εβαλα ημερομηνιε και μου εμφανισε τιμη.
Η επισημη οδηγια ειναι οτι βρισκεις το μητρωω παροχων και τους καλεις, δεν αναφερει ομως για τους περισσοτερους τιμη ανα δωματιο ανα ατομο.
Μαλλον ολη αυτη η ιστορια ειναι για οσα καταλυματα δεν πανε και πολυ καλα και θα μεινουν αλλο ενα καλοκαιρι αδεια
Αν μιλάμε για "τουρισμό για όλους", στο excel με τους παρόχους που υπάρχει στο αντίστοιχο σάιτ αναγράφονται οι τιμές.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
874
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Για να επανελθω στο μήνυμα που κράζω τα καταλύματα.. έχω πάρει ήδη σε 3 Σπέτσες , σε 2 Μύκονο και σε 2 Νάξο.. η απάντηση που έχω πάρει ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ , είναι πως φέτος δεν συμμετέχουν στο πρόγραμμα , και απλά δεν τους έχουν διαγράψει από τις λίστες.. ΚΟΡΟΙΔΙΑ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.613
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom