Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Για να επανελθω στο μήνυμα που κράζω τα καταλύματα.. έχω πάρει ήδη σε 3 Σπέτσες , σε 2 Μύκονο και σε 2 Νάξο.. η απάντηση που έχω πάρει ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ , είναι πως φέτος δεν συμμετέχουν στο πρόγραμμα , και απλά δεν τους έχουν διαγράψει από τις λίστες.. ΚΟΡΟΙΔΙΑ..
Οπως ξαναειπα...ειναι αναλογα τι νησια κοιτας...προφανως και αυτα τα νησια οπως και Σαντορινη και αλλα τουριστικα δε παιζει να εξυπηρετησουν κοσμο με κοιν.τουρισμο...κοιταχτε αυτα που δινουν τσαμπα διανυκτερευσεις ειτε φαση λιγοτερο γνωστα...το 2017 που ηταν η πρωτη φορα που πηραμε κοινωνικο τουρισμο και υποτιθεται δεν ειχαν θεμα με τους τουριστες και ακυρωσεις ουτε ειχαν μειωμενα εσοδα,στα νησια που προανεφερες δε διναν επισης δωματια με αναλογη δικαιολογια...δυστυχως δε βγαζεις ακρη
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Οπως ξαναειπα...ειναι αναλογα τι νησια κοιτας...προφανως και αυτα τα νησια οπως και Σαντορινη και αλλα τουριστικα δε παιζει να εξυπηρετησουν κοσμο με κοιν.τουρισμο...κοιταχτε αυτα που δινουν τσαμπα διανυκτερευσεις ειτε φαση λιγοτερο γνωστα...το 2017 που ηταν η πρωτη φορα που πηραμε κοινωνικο τουρισμο και υποτιθεται δεν ειχαν θεμα με τους τουριστες και ακυρωσεις ουτε ειχαν μειωμενα εσοδα,στα νησια που προανεφερες δε διναν επισης δωματια με αναλογη δικαιολογια...δυστυχως δε βγαζεις ακρη
Καταλαβαίνω τι λες ,, απλά αυτά τα προφανή δεν τα δικαιολογώ.. εφόσον συμμετέχεις στο πρόγραμμα εξυπηρετείς και κόσμο.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Επειδη δεν εχω πολυ σχεση με αυτα, κακως δεν εχω ασχοληθει.
Αυτο ειναι αλλο προγραμμα με το βαουτσερ που μου εστειλαν ειδοποιηση, νομιζω το Τουρισμος για ολους λεγεται;
Μπορω να παρω και τα δυο;
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Επειδη δεν εχω πολυ σχεση με αυτα, κακως δεν εχω ασχοληθει.
Αυτο ειναι αλλο προγραμμα με το βαουτσερ που μου εστειλαν ειδοποιηση, νομιζω το Τουρισμος για ολους λεγεται;
Μπορω να παρω και τα δυο;
Δυστυχώς δεν το γνωρίζω. Αλλά, γιατί όχι;
 

xanthi3

Member
Μηνύματα
72
Likes
89
Καλημέρα σας..Δεν μπορείτε να κάνετε χρήση και των δύο προγραμμάτων..Ο Κοινωνικός Τουρισμός είναι πρόγραμμα που "τρέχει" μέσω ΟΑΕΔ ενώ ο Τουρισμός για Όλους από το Υπουργείο Τουρισμού..
 

e-mitsus

Member
Μηνύματα
59
Likes
342
Επόμενο Ταξίδι
Μάλτα
Γνωρίζει κάποιος, αν το πρόγραμμα κοινωνικού τουρισμού του ΟΑΕΔ (2020-2021) πήρε ή θα πάρει κάποιους μήνες παράταση...??
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Γνωρίζει κάποιος, αν το πρόγραμμα κοινωνικού τουρισμού του ΟΑΕΔ (2020-2021) πήρε ή θα πάρει κάποιους μήνες παράταση...??
Ετοιμάζεται καινούργιο πρόγραμμα από τον ΟΑΕΔ για φέτος:
Κοινωνικός τουρισμός 2021: Πότε έρχεται το νέο πρόγραμμα - Προς αύξηση οι δικαιούχοι
 

e-mitsus

Member
Μηνύματα
59
Likes
342
Επόμενο Ταξίδι
Μάλτα
Σήμερα άκουσα τον Διοικητή του ΟΑΕΔ στην ΤV, ότι τελικά δεν θα δοθεί παράταση και οι περσινές επιταγές ισχύουν μέχρι 31 Ιουλίου...
 

g_kor06

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Εχω κουπόνια απο πέρυσι για τον Κοινωνικό Τουρισμό & σκέφτομαι να πάω προς Χαλκιδική αρχές Ιουλίου...
Εχετε καποια προταση καταλλυματος που να προσφέρει τουλάχιστον & ενα πρωινό..
 
Μηνύματα
106
Likes
167

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.678
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom