Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Νομίζω οτι απαντιέται μόνο από την τράπεζα. Δεν έχω υπόψιν μου αν υπάρχει τετοιος όρος
για μετατροπή μέρους των πόντων στη σύμβαση της Aegean Bonus Visa.
 

felicia

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Το εισιτήριο ποιάς εταιρείας είναι;
Το εισητήριο είναι της Aegean και μέσω του κωδικού κράτησης είχα προσβαση μέσα από το site της Aegean για την πτήση. Η πτήση εκτελέστηκε από την Air Serbia, όπως και το check-in έγινε μέσω της Air Serbia.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Έχω και εγώ ερώτηση μιας και σας βλέπω τσακάλια στο θέμα.

Εγώ αν δεν θέλω να αναβαθμιστώ σε silver, αλλά έχω βάλει στόχο το αεροπορικό στο Λονδίνο (11960 χρειάζονται) πόσο χρόνο έχω? Τώρα έχω 5200. Μπορώ να μαζέψω τα υπόλοιπα σε απεριόριστο χρόνο? Ή υπάρχει χρονικός περιορισμός όπως με την αναβάθμιση?
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
Νομίζω οτι απαντιέται μόνο από την τράπεζα. Δεν έχω υπόψιν μου αν υπάρχει τετοιος όρος
για μετατροπή μέρους των πόντων στη σύμβαση της Aegean Bonus Visa.
πηρα τηλεφωνο στο 210-6261000 στην aegean και μετεφερα ενα μερος απο τους ποντους μου που εχω στην aegean bonus visa , στο λογαριασμο μιλιων της aegean . η μεταφορα εγινε αμεσα .
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Μήπως γνωρίζετε αν υπάρχει η δυνατότητα εξαργύρωσης μιλίων Miles & Bonus της Aegean για αναβάθμιση θέσης σε πτήση άλλης εταιρείας της Star Alliance?
Έχω ψάξει αλλά δεν έχω βρει κάτι σχετικό.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μήπως γνωρίζετε αν υπάρχει η δυνατότητα εξαργύρωσης μιλίων Miles & Bonus της Aegean για αναβάθμιση θέσης σε πτήση άλλης εταιρείας της Star Alliance?
Έχω ψάξει αλλά δεν έχω βρει κάτι σχετικό.
Στη σελιδα του miles and bonus για εξαργυρωση (που εχει και πινακα), κοιταξες?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Μήπως γνωρίζετε αν υπάρχει η δυνατότητα εξαργύρωσης μιλίων Miles & Bonus της Aegean για αναβάθμιση θέσης σε πτήση άλλης εταιρείας της Star Alliance?
Έχω ψάξει αλλά δεν έχω βρει κάτι σχετικό.
Εξαργύρωση μιλίων-Διαλέγεις αεροπορική-αναβάθμιση θέσης-πίνακας

http://el.aegeanair.com/milesandbonus/how-to-spend/all-airlines/#star-alliance
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Στη σελιδα του miles and bonus για εξαργυρωση (που εχει και πινακα), κοιταξες?
Εξαργύρωση μιλίων-Διαλέγεις αεροπορική-αναβάθμιση θέσης-πίνακας
http://el.aegeanair.com/milesandbonus/how-to-spend/all-airlines/#star-alliance
Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση.
Με είχε περδέψει γιατί ψάχνοντας είχα βρει μόνο αυτό που έλεγε : H αναβάθμιση κατηγορίας θέσης είναι διαθέσιμη μόνο στις πτήσεις εσωτερικού και εξωτερικού που εκτελούνται από την Aegean
http://el.aegeanair.com/milesandbonus/how-to-spend/all-airlines/#aegean-olympic
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Μέχρι 05 Δεκ θέλω να μαζέψω 417 μίλια αναβάθμισης για να γίνω silver. Δεν έχω στα σχέδια να πετάξω μέχρι τότε. Υπάρχει άλλος τρόπος να μαζέψω αυτα τα μίλια?
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Μέχρι 05 Δεκ θέλω να μαζέψω 417 μίλια αναβάθμισης για να γίνω silver. Δεν έχω στα σχέδια να πετάξω μέχρι τότε. Υπάρχει άλλος τρόπος να μαζέψω αυτα τα μίλια?
Όχι. Και δεν προβλέπεται αγορά μιλίων αναβάθμισης για blue μέλη. Στη θέση σου θα πήγαινα κάπου βόλτα αυθημερόν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom