Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
13.063
Likes
41.262
Για αυτό το 50% bonus αναμένω!!🤤 έχει από τον Οκτώβρη να βγει.
Δεν ειναι τοσο τακτικο. Εν τω μεταξυ αγνωστο οταν βγει αν θα βρεις διαθεσιμοτητες αν θες καλοκαιρι. Καλλιο 20% και στο χερι παρα 50% και καρτερει για διαθεσιμοτητες (πρεπει να κανεις ταμα για να βρεις πηγαινε ελα με μιλια καλοκαιρι η σαββατοκυριακο ηδη).
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.275
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Άσχετο, αλλά παίζει να βγει τίποτα 1+1 για Αγίου Βαλεντίνου (και καλά); Θυμάστε αν το κάνανε άλλες χρονιές;
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
211
Likes
1.117
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Γειά σε όλη την ομάδα... Χρειάζομαι την βοήθειά σας. Αυτή την στιγμή έχουμε συγκεντρώσει 110.000 μίλια. Είμαστε με τον σύζυγο στο πρόγραμμα together και έχουμε και μέσω πιστωτικής 1+1 που όμως δεν μπορεί να συνδυαστεί με μίλια οπότε θα κάνουμε ή το ένα ή το άλλο. Στην θέση μας τι προορισμό θα κοιτούσατε με αυτά τα μίλια; Πως μπορώ να αλειεύω συμφέρουσες σε μίλια προσφορές;
Προτείνω να κλείσετε επί του παρόντος με 1+1 και όταν τα μίλια γίνουν 160000 να κάνετε κάτι του τύπου π.χ. Λατινική Αμερική να το ευχαριστηθειτε..
 

giota235

Member
Μηνύματα
143
Likes
366
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Δεν ειναι τοσο τακτικο. Εν τω μεταξυ αγνωστο οταν βγει αν θα βρεις διαθεσιμοτητες αν θες καλοκαιρι. Καλλιο 20% και στο χερι παρα 50% και καρτερει για διαθεσιμοτητες (πρεπει να κανεις ταμα για να βρεις πηγαινε ελα με μιλια καλοκαιρι η σαββατοκυριακο ηδη).
Το ξέρω, έχεις δίκιο, μια δυο φορές το χρόνο βγαίνει και αααν βρεις θέση με πόντους. Έχω 170.000 πόντους, οπότε σκέφτομαι να δω μέρη του δικτύου της Aegean που δεν θα έβλεπα εύκολα λογω ακριβών εισιτηρίων. Για τιφλιδα, Ριαντ και Δουβλινο λέω..
 
Last edited:

giota235

Member
Μηνύματα
143
Likes
366
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Άσχετο, αλλά παίζει να βγει τίποτα 1+1 για Αγίου Βαλεντίνου (και καλά); Θυμάστε αν το κάνανε άλλες χρονιές;
Δεν έχει βγει κάτι μέχρι ώρας.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.063
Likes
41.262
Το ξέρω, έχεις δίκιο, μια δυο φορές το χρόνο βγαίνει και αααν βρεις θέση με πόντους. Έχω 170.000 πόντους, οπότε σκέφτομαι να δω μέρη του δικτύου της Aegean που δεν θα έβλεπα εύκολα λογω ακριβών εισιτηρίων. Για τιφλιδα, Ριαντ και Δουβλινο λέω..
Ακομη και μια διαδρομη να κλεισεις με μιλια απ ευθειας για Δουβλινο, η δευτερη μπορει να βγει με ενδιαμεση σταση. Πχ εγω το εκανα Αθηνα Λονδινο με μιλια και μετα με μια πτηση των 30 ευρω πηγα Δουβλινο.
Επισης παιζει και φθηνη πτηση απο Βρυξελλες με Air Lingus χωρις να χρειαζεσαι διαβατηριο και με σωστες αποσκευες δηλαδη βαλιτσακι. Μεχρι Βρυξελλες πας και με μιλια.
Ακομη και μια απο τις δυο διαδρομες με Ryan βγαινει φθηνα. Οποτε η αλλη με μιλια.
Για τα αλλα δεν μπορω να σου πω.
Παντως δεν θα περιμενα ποτε και ααααν θα βγει 50% οταν καποιες αλλες εταιρειες δινουν καλες διαδρομες.
Για τα αλλα δεν ξερω.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.058
Likes
1.607
έχω την debit περίπου 2 μήνες και δεν έχει ακόμη χρεωθεί το 20αρικο ετήσια συνδρομή, πότε το χρεώνουν?Το 9μηνο που αναφέρεις έχει σχέση?
Αμέσως χρεώνεται, δες τις κινήσεις του λογαριασμού σου όταν την απέκτησες να σιγουρευτείς.
Δεν έχει βγει κάτι μέχρι ώρας.
Προσφορά για Άγιο Βαλεντίνο | Aegean Travel Packages
 

giota235

Member
Μηνύματα
143
Likes
366
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Ακομη και μια διαδρομη να κλεισεις με μιλια απ ευθειας για Δουβλινο, η δευτερη μπορει να βγει με ενδιαμεση σταση. Πχ εγω το εκανα Αθηνα Λονδινο με μιλια και μετα με μια πτηση των 30 ευρω πηγα Δουβλινο.
Επισης παιζει και φθηνη πτηση απο Βρυξελλες με Air Lingus χωρις να χρειαζεσαι διαβατηριο και με σωστες αποσκευες δηλαδη βαλιτσακι. Μεχρι Βρυξελλες πας και με μιλια.
Ακομη και μια απο τις δυο διαδρομες με Ryan βγαινει φθηνα. Οποτε η αλλη με μιλια.
Για τα αλλα δεν μπορω να σου πω.
Παντως δεν θα περιμενα ποτε και ααααν θα βγει 50% οταν καποιες αλλες εταιρειες δινουν καλες διαδρομες.
Για τα αλλα δεν ξερω.
Για δουβλινο, ναι, μπορεί να βγει και με συνδυασμούς low cost. Από μιλανο επίσης έχει καλές τιμές. Θα το δω, ίσως το ένα σκέλος να γίνει με πόντους κ το άλλο να το πληρώσω. Πάντως για τους άλλους δυο προορισμούς που ανέφερα συμφέρει 100% με πόντους αν σκεφτείς ότι το άτομο είναι 70€ πήγαινε ελα. Συν το ότι βλέπεις κάτι διαφορετικό από την Ευρώπη.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.275
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Δεν έχει βγει κάτι μέχρι ώρας.
Είδα ότι κάθε χρονιά βγαινουν διάφορα, οπότε έχουμε ελπίδα.

Αγίου Βαλεντίνου 2023 ή Valentines Day 2023
Ευχαριστώ αλλά με ενδιαφέρουν μόνο οι πτήσεις
 
Last edited:

stefk

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Αμέσως χρεώνεται, δες τις κινήσεις του λογαριασμού σου όταν την απέκτησες να σιγουρευτείς.

Προσφορά για Άγιο Βαλεντίνο | Aegean Travel Packages
Οχι, δεν μου έχει χρεωθεί η συνδρομή σχεδόν 60 ημέρες μετά την έκδοση και ~40 περίπου απ'την ενεργοποίηση.
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Και εννοείται ότι έχουν μπλοκάρει τα εισιτήρια τα ήδη κλεισμένα με μίλια για να μην μπορείς να τα αλλάξεις, ενώ αλλάζουν κανονικά τα εισιτήρια επί πληρωμή
Πάντα έτσι κάνουν αλλά αν ζητήσεις τηλεφωνικά αλλαγή λόγω αδυναμίας να γίνει online τη κάνουν χωρίς χρέωση και με τα μειωμένα μίλια άλλωστε οι όροι έκδοσης ορίζουν δωρεάν αλλαγή οπότε θέλεις οπότε δε μπορούν να προφασιστουν αδυναμία
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.230
Μηνύματα
884.375
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom