Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
όχι βρε guys! έπεσαν στα χέρια μου δυο κουπόνια από διαφορετικές πλευρές!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Όλοι οι μιλιοθήρες μαζεύτηκαν. Μόνο ο αντώνης λύπει... Για πες kalspiro... Κι εγώ θέλω να βάλω βενζίνη...

edit:με πρόλαβες
 

ziggywas

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα. Μια ερώτηση σε αυτούς που χρησιμοποίησαν την προσφορά: τα μίλια είναι αναβάθμισης ή μόνο εξαργύρωσης;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Δε φτάνει που δίνουν αναβάθμιση για ένα κομμάτι ψωμί, θέλετε να την πάρετε και με βενζίνες?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Aν έδιναν την αναβάθμιση τζάμπα σίγουρα θα αύξαναν το πελατολόγιό τους.

Αυτό το έχουν ήδη καταλάβει μεγάλες αλυσίδες ξενοδοχείων που μοιράζουν δωρεάν χρυσές κάρτες (πχ Hhonors Gold) δίνοντας προνόμια σε πελάτες που δε θα έμεναν διαφορετικά στα ξενοδοχεία τους και αυξάνοντας τα ίδια το τζίρο τους, άρα win-win.

Ελπίζω σύντομα να μπουν και οι αεροπορικές στο παιχνίδι.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Aν έδιναν την αναβάθμιση τζάμπα σίγουρα θα αύξαναν το πελατολόγιό τους.

Αυτό το έχουν ήδη καταλάβει μεγάλες αλυσίδες ξενοδοχείων που μοιράζουν δωρεάν χρυσές κάρτες (πχ Hhonors Gold) δίνοντας προνόμια σε πελάτες που δε θα έμεναν διαφορετικά στα ξενοδοχεία τους και αυξάνοντας τα ίδια το τζίρο τους, άρα win-win.

Ελπίζω σύντομα να μπουν και οι αεροπορικές στο παιχνίδι.
Τσάμπα Ηhonors Gold? Κι εγώ ταλαιπωριέμαι τόσο καιρό να κρατήσω το Silver? Θα φάνε μαύρο μου φαίνεται....
Όσο για τις αεροπορικές.... Δε νομίζω. Το πολύ να κάνουν status match για να πάρουν πελάτες από τον ανταγωνισμό.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.197
"Κλείδωσε" και δεν θα είναι διαθέσιμη μέχρι και 24/11 η δυνατότητα διαχείρισης λογαριασμού στο Miles & Bonus.
Για να γίνουν φαντάζομαι οι απαραίτητες ρυθμίσεις για τις αλλαγές στο πρόγραμμα που είχαν ανακοινωθεί.
 

babbism

Member
Μηνύματα
51
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
οπου τυχει...
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού...
ερώτηση : έκλεισα εισητήρια για Πράγα με Luftansa , έχω miles and more, πως μπορώ να χρησιμοποιήσω τα στοιχεία της πτήσης για μίλια; Κάποιο λινκ ; ευχαριστω
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Στο https://el.aegeanair.com/milesandbonus/ βλέπω ότι κάνεις log in τώρα ,άλλα οι περισσότερες λειτουργίες δεν είναι διαθέσιμες.
Απλά βλέπεις την βαθμίδα που είσαι με το νέο σύστημα.
Kαι γω αυτό βλέπω, μόνο την βαθμίδα, μόλις πατήσεις π.χ. "οι κινήσεις μου" σε αποσυνδέει αυτόματα. Πάντως έγινα silver! Όπως μου τα είχαν πει, με 8000 μίλια σε πτήσεις τον τελευταίο χρόνο σε κάνει αυτόματα silver.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.197
΄Οσοι πρόλαβαν χθές και είδαν τις αναβαθμίσεις πρόλαβαν..
Σήμερα δεν λειτουργεί καθόλου και δεν είναι διαθέσιμη η πρόσβαση..
Καλή η εταιρεία αλλά ένα θεματάκι με τα συστήματα της και την εξυπηρέτηση πελατών(χρόνος απάντησης σε γραπτά ερωτήματα) το έχει...
Δεν μπορεί να κάνεις αναβάθμιση που διαρκεί 5 μέρες..Εδώ τράπεζες και τελειώνουν μέσα σε ένα Σ/Κ μάξιμουμ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom