Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.672
Likes
50.522
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τους 2000 επιπλέον πόντους πώς τους πήρες?
Αυτή για μίλια είναι ικανή και να αλλάζει λάστιχα σε βοθλκανιζατέρ στην Αιδηψό.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.033
Αυτή για μίλια είναι ικανή και να αλλάζει λάστιχα σε βοθλκανιζατέρ στην Αιδηψό.
Αυτές είναι φήμες για μένα αθέμιτες, απεχθείς και επονείδιστες.....
@galoz για να τριπλασιάσω τα μίλια χρησιμοποίησα 3 διαφορετικές κάρτες. Οργασμός.
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.672
Likes
50.522
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αυτές είναι φήμες για μένα αθέμιτες, απεχθείς και επονείδιστες.....
@galoz για να τριπλασιάσω τα μίλια χρησιμοποίησα 3 διαφορετικές κάρτες. Οργασμός.
Οταν τους καλεις και διευκρινιζεις πως θες να πληρωσεις με καρτα δινεις κ τον αριθμο των μιλιων σου; Η απλα πληρωνεις με την πιστωτικη και αυτοματως σου πιστωνονται; διοτι εμενα χθες δε φανηκε να τους ενδιαφερει ο αριθμος
 

themargav

Member
Μηνύματα
135
Likes
24
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλησπέρα!
Έχω καταχωρήσει 4 εισητήρια στο Miles&Bonus Aegean από το καλοκαίρι. Από τα 3 έχω πάρει τα μίλια. Το τέταρτο γιατί αργεί τόσο?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.672
Likes
50.522
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Οταν τους καλεις και διευκρινιζεις πως θες να πληρωσεις με καρτα δινεις κ τον αριθμο των μιλιων σου; Η απλα πληρωνεις με την πιστωτικη και αυτοματως σου πιστωνονται; διοτι εμενα χθες δε φανηκε να τους ενδιαφερει ο αριθμος
1.000 bonus πόντους σου δίνουν όχι μίλια, οπότε δεν τους νοιάζει ο αριθμός μιλίων σου.
Μετά εσύ τα μετατρέπεις μόνος σου σε μίλια μέσω της aegean bonus.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.033
Οταν τους καλεις και διευκρινιζεις πως θες να πληρωσεις με καρτα δινεις κ τον αριθμο των μιλιων σου; Η απλα πληρωνεις με την πιστωτικη και αυτοματως σου πιστωνονται; διοτι εμενα χθες δε φανηκε να τους ενδιαφερει ο αριθμος
Φυσικά και δεν τους ενδιαφέρει κάρτα μιλίων αφού παίρνεις πόντους bonus
τους οποίους πρέπει σήμερα, τελευταία Κυριακή του μήνα να μεταφέρεις στην Aegean Bonus Visa με web banking για να γίνουν αύριο- μεθαύριο μίλια.
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
παλαιοτερα ειχα δηλωσει οτι στο τελος καθε μηνα ολοι οι bonus ποντοι να πηγαινουν στα μιλια . Μετα ακυρωσα αυτη την εντολη . Τωρα πως μπορω να μεταφερω ενα μερος απο bonus ποντους στα μιλια .???????? ευχαριστωωωω
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.672
Likes
50.522
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
τους οποίους πρέπει σήμερα, τελευταία Κυριακή του μήνα να μεταφέρεις στην aegean Bonus Visa με web banking για να γίνουν αύριο- μεθαύριο μίλια.
Ε εντάξει κι αν δεν το κάνω σήμερα, χάνω κάτι; Δεν μπορώ να το κάνω σε 2 μήνες ξέρω γω;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.672
Likes
50.522
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ωραία, τώρα που βρήκα ότι είσαι και τουγκεδερού, κάτσε να ρωτήσω κι αυτό για να δω αν αξίζει να γίνω κι εγώ. Έστω ότι πιάνω τα 12.000 μίλιααναβάθμισης, γίνομαι Silver και προσκαλώ και 5 κολλητούς για να είμαστε togetherάδες. Πόσα μίλια πρέπει να μαζεύουμε μέσα σε ένα χρόνο για να παραμείνουμε στην υπηρεσία together; Πάλι 8.000, όπως είναι για να παραμείνω silver; Κι αν ναι, τόσα πρέπει να μαζεύουμε συνολικά ή ένας μόνος του ώστε να παραμείνει silver;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.033
Υπό την προϋπόθεση ότι θα υπάρχει η Alpha bank σε 2 μήνες, δεν χάνεις κάτι αν αργήσεις.
Δεν τόλμησα να βάλω φίλο στο Together, μόνο συγγενικά πρόσωπα, γιατί χάνουν τα μίλια τους και τα καρπώνομαι εγώ. Μόνος σου τα μαζεύεις τα 8000 για διατήρηση χρυσέ μου, σιγά μην τους τσέπωνες τα μίλια εξαργύρωσης όσο είστε στο Together και τους έπαιρνες και της αναβάθμισης....
Πάντως δεν έπαθα κια καμια πλάκα με τα προνόμια του Silver. Το μόνο χρήσιμο ήταν ότι πήρα τα μίλια άλλων 5 ατόμων. Δεν κυνήγησα καν τη διατήρηση του status
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.676
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom