Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Υπήρξε τεχνικό πρόβλημα το οποίο στην δικιά μου περίπτωση έχει διορθωθεί κι όλας. Ελπίζω και στους υπόλοιπους φίλους.
Ναι, διορθώθηκε εδώ και μέρες
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Από τις 15.12.2020 πραγματοποιήθηκαν αλλαγές στους όρους του προγράμματος.
Σε περίπτωση που κάποιο μέλος δεν έχει καταχωρήσει τουλάχιστον 1 πτήση στο δίκτυο της AEGEAN, Olympic Air ή με κάποια από τις συνεργαζόμενες αεροπορικές εταιρίες του δικτύου της Star Alliance στον Miles+Bonus λογαριασμό του, και δεν είναι κάτοχος AEGEAN Bonus Visa ή AEGEAN Visa Cyprus, δεν θα έχει τη δυνατότητα να εξαργυρώνει μίλια στις συνεργαζόμενες επιχειρήσεις του Προγράμματος, αλλά και να μεταφέρει μίλια εξαργύρωσης.
https://el.aegeanair.com/milesandbonus/news/2020/bluep_terms_dec20/Από τις 15.12.2020 δικαίωμα μεταφοράς μιλίων έχουν τα Miles+Bonus μέλη που έχουν ολοκληρώσει την εγγραφή τους και που έχουν καταχωρήσει τουλάχιστον 1 πτήση στο δίκτυο της AEGEAN, Olympic Air ή με τις συνεργαζόμενες αεροπορικές εταιρίες του δικτύου της Star Alliance στον Miles+Bonus λογαριασμό τους, καθώς και οι κάτοχοι AEGEAN Bonus Visa ή AEGEAN Visa Cyprus με ολοκληρωμένη εγγραφή.
https://el.aegeanair.com/milesandbonus/news/2020/transfermilessuspended_nov20/
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Λανθασμενα αναφερθηκε το αντιγονικο τεστ. Στο σαιτ της εταιρειας που πρεπει να συμβουλευομαστε κ οχι διαφορων εντυπων, ειναι ξεκαθαρο: μονο μοριακο PCR αφορα η εξαργυρωση κ τιποτε αλλο, μην μπερδευεστε.
 
Μηνύματα
620
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Ενώ όλοι μου οι πόντοι μαζεύονται από την Platinum, σήμερα έγινε αυτόματη εξαργύρωση από την Aegean. Έγινε σε κανέναν άλλο?
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Έλαβε κανείς άλλος δώρο 1000 μίλια έτσι ξαφνικά που λέει κ το άσμα;; Μου ήρθε σήμερα αυτό το μέιλ κ τελικά ήταν δώρο μίλια που πρέπει να ενεργοποιήσεις/αποδεχθείς για να πιστωθουν στο λογαριασμό
Screenshot_20210222-183922_Yahoo Mail.jpg
 

pluss

Member
Μηνύματα
63
Likes
89
Εμένα e-mail δε μου ήρθε, αλλά στην αρχική σελίδα του προφίλ μου υπήρχε το συγκεκριμένο δώρο (1.000 μίλια) και το ενεργοποίησα κι εγώ.
 
Last edited:

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Έλαβε κανείς άλλος δώρο 1000 μίλια έτσι ξαφνικά που λέει κ το άσμα;; Μου ήρθε σήμερα αυτό το μέιλ κ τελικά ήταν δώρο μίλια που πρέπει να ενεργοποιήσεις/αποδεχθείς για να πιστωθουν στο λογαριασμό View attachment 340545
Κι εγώ!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Λοιπόν εμείς στο σπίτι έχουμε όλες τις βαθμίθες.Η blue πήρε 2000 μίλια,η silver πήρε 1500 και η gold περιμένει...

Edit:Διορθώνω.Η silver είχε υποβαθμιστεί σε blue πρίν λίγο καιρό..Επομένως η μια blue πήρε 2000 και η άλλη 1500..Τα περισσότερα πήρε αυτή που είχε τα λιγότερα μίλια στον λογαριασμό.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom