Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.828
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
1000 μίλια κι εγώ (gold), για να κάνω beta test μια οθόνη με χίλια bugs - γιατί τη νέα miles & more σελίδα δεν τη λές και τελειωμένη… (π.χ. έχω together λογαριασμό αλλά μου δείχνει τελευταίες κινήσεις και εξαργυρώσεις από τον βασικό λογαριασμό, δηλαδή άχρηστα πράγματα).
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.341
Likes
14.203
2000 ο ένας blue και 1500 ο άλλος.


122/02/2021Miles+Bonus PromosYour extra miles gift2.0000


122/02/2021Miles+Bonus PromosYour extra miles gift1.5000

Και ο gold 1000 τελικά.
 
Μηνύματα
620
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος, όταν δόθηκαν τα μιλιά έβγαλε μήνυμα ότι έχουν ισχύ για εξαργυρωση 2 ημέρες. Το έβγαλε σε κανένα αυτό;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.341
Likes
14.203
Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος, όταν δόθηκαν τα μιλιά έβγαλε μήνυμα ότι έχουν ισχύ για εξαργυρωση 2 ημέρες. Το έβγαλε σε κανένα αυτό;
Σε όλους τους λογαριασμούς μας το έβγαλε.

Edit:Εννοούσα ότι έβγαλε μήνυμα να ενεργοποιήσεις το δώρο σε 2 μέρες για να πάρεις τα μίλια.΄Οχι να τα εξαργυρώσεις.
 
Last edited:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος, όταν δόθηκαν τα μιλιά έβγαλε μήνυμα ότι έχουν ισχύ για εξαργυρωση 2 ημέρες. Το έβγαλε σε κανένα αυτό;
Σε εμένα όχι ή τουλάχιστον δεν πρόσεξα κάτι τέτοιο. Αλλά σε εμένα γιατί έδωσε 1000 μίλια μόνο; Και σε άλλους απο οτι βλέπω
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.341
Likes
14.203
Σε εμένα όχι ή τουλάχιστον δεν πρόσεξα κάτι τέτοιο. Αλλά σε εμένα γιατί έδωσε 1000 μίλια μόνο; Και σε άλλους απο οτι βλέπω
Η μόνη εξήγηση που μπορώ να δώσω είναι ότι λογαριασμός με τα λιγότερα μίλια πήρε τα περισσότερα μίλια δώρο.Ισχύει αυτό ή είναι κάποιο λάθος του συστήματος;Τώρα που τα διαβάζουν θα μας βρούν και θα αφαιρέσουν μίλια... :haha:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Η μόνη εξήγηση που μπορώ να δώσω είναι ότι λογαριασμός με τα λιγότερα μίλια πήρε τα περισσότερα μίλια δώρο.Ισχύει αυτό ή είναι κάποιο λάθος του συστήματος;Τώρα που τα διαβάζουν θα μας βρούν και θα αφαιρέσουν μίλια... :haha:
Εγώ ελπίζω τα δικά μας να είναι λάθος και να διορθωθούν προς τα πάνω! :)
Αλλά αν ισχύει αυτό με την ημερομηνία λήξης, καλά κρασιά....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.826
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom