Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Μιλάς με γρίφους γέροντα (•‿•)
Μου εδωσε για αγορες καλλυντικων οσα ξοδεψα, αλλα τοσα σε δωρα. Ε ψαξτο λιγο ποιες εταιρειες, ποια πακετα.
Συγγνωμη αλλα οταν ΔΕΝ γινονται με βεβαιοτητα ταξιδια και εχω κλεισει εισιτηρια με 5 ευρω για το καλοκαιρι, τα μιλια δεν ειναι παντα το πιο ενδεδειγμενο κυνηγι για οποιον παει μονο Ευρωπη το 2021 και αν :).
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.311
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Έχει λάβει κάποιος τους επιπλέον πόντους από την μετατροπή μέσο της εφαρμογής;
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Έχει λάβει κάποιος τους επιπλέον πόντους από την μετατροπή μέσο της εφαρμογής;
Όχι ελεγε 10 εργάσιμες μετα τη ληξη της προσφορας (17/5) και σήμερα είμαστε στην 5η μερα οπότε φαντάζομαι ως τέλη βδομάδας να φανούν το αργότερο την επόμενη Δευτερα.
 

dammys

Member
Μηνύματα
370
Likes
680
Μπορώ να πάρω τα μίλια από το εισιτήριο που έκοψα και πλήρωσα στην μητέρα μου , και που δεν έχει λογαριασμό μπονους; Και πώς το κάνω αν ναι;
Ευχαριστώ!
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Μπορώ να πάρω τα μίλια από το εισιτήριο που έκοψα και πλήρωσα στην μητέρα μου , και που δεν έχει λογαριασμό μπονους; Και πώς το κάνω αν ναι;
Ευχαριστώ!
Μίλια αναβάθμισης δε μπορείς.
Μίλια εξαργύρωσης μπορείς αν είσαι silver ή gold member και δημιουργήσεις λογαριασμό together.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.311
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δεν υπάρχει καμία παράταση βαθμίδας για όσους η λήξη είναι μετά τις 30/6 απ' ό,τι μου είπαν στο τηλέφωνο, τουλάχιστον όχι ακόμη. Άρα μάλλον την πατήσαμε, το χάνουμε το επίπεδο πατριώτη.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Δεν υπάρχει καμία παράταση βαθμίδας για όσους η λήξη είναι μετά τις 30/6 απ' ό,τι μου είπαν στο τηλέφωνο, τουλάχιστον όχι ακόμη. Άρα μάλλον την πατήσαμε, το χάνουμε το επίπεδο πατριώτη.
Υπάρχει και η επιλογή να ταξιδέψεις πάντως και να μαζέψεις τα μίλια που λείπουν. Just Saying...
 

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Όταν κλείνεις στη booking μέσω aegean σου δίνει τόσα μίλια όσο το πόσο κράτησης επί δύο. Τι γίνεται όμως στην περίπτωση που κάνεις αυτήν την κράτηση, αλλά σου λέει ότι θα πληρώσεις στο κατάλυμα απευθείας? Από πρόσφατη κράτηση, έχω την εντύπωση ότι αυτά τα μίλια δεν ήρθαν ποτέ. Επειδή πλήρωσα με την aegean bonus και επειδή δεν μου δείχνει αναλυτικά στην εφαρμογή από πού έρχονται οι πόντοι, δεν είμαι σίγουρη για το αν μετράνε τελικά ή όχι τα μίλια που σου λέει κατά την κράτηση στο booking. Γνωρίζει κάποιος να με διαφωτίσει? Ευχαριστώ
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Νομίζω δεν παίζει ρόλο ο τρόπος πληρωμής. Μπορεί να περάσουν όμως και εβδομάδες μέχρι να πιστωθούν τα μίλια. Οι όροι της συνεργασίας (στους οποίους δεν αναγράφεται κάτι για την πληρωμή) εδώ Miles+Bonus Όροι και Προϋποθέσεις | Επίσημη ιστοσελίδα Aegean | Αεροπορικά σε Ελλάδα & εξωτερικό
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom