Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.938
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Με τόσες καθυστερημένες Α3321 φέτος, περίμενα να μου έχουν στείλει κι εμένα το δώρο :(
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.938
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ασε τον @taver , εδω η εγκυρη απαντηση. View attachment 399100
Πόσο Ne δηλαδή; 100 μετρικούς τόνους ξέρω γω; Δε μετριέται σε ακέραιες ποσότητες το Ne..., δε μπορείς να πείς "ένα neon" :)

Ρε, ολόκληρο πίνακα του Τσαρούχη (που εκτιμώ πως μάλλον κοστίζει παραπάνω από το εικονιζόμενο ακίνητο) σας έβαλα παράδειγμα δώρου που πρέπει να του κάνει η Aegean, τι άλλο θέλετε;

https://www.nationalgallery.gr/el/z...oi-epigonoi-tis/kapheneion-to-neon-nuhta.html
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.006
Likes
40.910
Πόσο Ne δηλαδή; 100 μετρικούς τόνους ξέρω γω; Δε μετριέται σε ακέραιες ποσότητες το Ne..., δε μπορείς να πείς "ένα neon" :)

Ρε, ολόκληρο πίνακα του Τσαρούχη (που εκτιμώ πως μάλλον κοστίζει παραπάνω από το εικονιζόμενο ακίνητο) σας έβαλα παράδειγμα δώρου που πρέπει να του κάνει η Aegean, τι άλλο θέλετε;

https://www.nationalgallery.gr/el/z...oi-epigonoi-tis/kapheneion-to-neon-nuhta.html
Ο Τσαρουχης ειναι ενας απο τους πιο πλαστογραφημενους ζωγραφους στην Ελλαδα μαζι με τον Γαιτη.
Δωρο Τσαρουχη δεν δεχομαστε γιατι το πιο πιθανο ειναι να προκειται για μουφα.
Αεροπλανακι δεχομαστε, ολα οκ. Και ακινητο.

Θα ηθελα να τσιτωσω λιγο τον @ToTheMoonAndBack παραπονουμενη που δεν μου εστειλαν 5000 μιλια δωρο για πτησεις που πεταξα δωρεαν και δεν εχω πληρωσει ποτε στην Aegean , αλλα θυμηθηκα οτι δεν ειχαμε καμια καθυστερηση. Αλλη φορα.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.006
Likes
40.910
Κάθε φορά που μου δίνεις like, αισθάνομαι σαν να μου βάζει η δασκάλα, 10΄ !!!
Το κομμα δεν χρειαζοταν πριν το "10". Δεν μπαινουν ετσι ευκολα τα δεκαρια, κυριε.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.842
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Που πηγε το δωρεαν εισιτηριο για ολο το δικτυο που εδινε για τις καθυστερησεις? Παλι χαντρες και καθρεφτακια...
Καλά και το δωρεάν εισιτήριο έχει και αυτό πολλούς αστερίσκους, έχει διαθεσιμότητα κάτι σαν τα εισιτήρια με εξαργύρωση, εκτός γιορτών και Ιουλίου-Αυγούστου και πληρώνεις τους φόρους και τα έξοδα έκδοσης από το τηλέφωνο.

Οπότε καλύτερο ακούγεται το 5000 μίλια και κουπόνι έκπτωσης παρά να κάθεσαι να σπαζοκεφαλιάζεις με το τηλεφωνικο κέντρο για το πότε έχει διαθέσιμη πτήση με αυτά τα κριτήρια, άσε που φαντάζεσαι με τα τόσα εκατοντάδες (εάν όχι χιλιάδες) εισιτήρια που έχουν δώσει αυτές τις μέρες, το τι χαμός θα γίνει για να βρουν όλοι διαθεσιμότητα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.809
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom