Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
D

Delmem38110

Guest
Ψάχνω για πτήσεις εκτός Aegean (με Turkish συγκεκριμένα), τα αεροδρόμια που δεν εξυπηρετεί η Aegean δε μου τα εμφανίζει
αλλά δυο κρατήσεις μεμονωμένες είναι καλύτερα διαχειρίσιμες από μια σε περίπτωση που γίνει κάποια ακύρωση.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
αλλά δυο κρατήσεις μεμονωμένες είναι καλύτερα διαχειρίσιμες από μια σε περίπτωση που γίνει κάποια ακύρωση.
Ειδικά τέτοιες εποχές. Ακόμη και τα return ως μεμονωμένα τα κλείνω.
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Ειδικά τέτοιες εποχές. Ακόμη και τα return ως μεμονωμένα τα κλείνω.
Ναι αλλα σε περίπτωση ακύρωσης από τη μεριά σου πληρώνεις δυο εικασαρικα σε κάθε εισιτήριο πήγαινε έλα στις περιπτώσεις αγοράς με μίλια τουλάχιστον
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ναι αλλα σε περίπτωση ακύρωσης από τη μεριά σου πληρώνεις δυο εικασαρικα σε κάθε εισιτήριο πήγαινε έλα στις περιπτώσεις αγοράς με μίλια τουλάχιστον
Το θέμα δεν είναι μην ακυρώσω εγώ. Το θέμα είναι ότι με την παραμικρή αλλαγή πτήσης σου ακυρώνεται το εισιτηριο με τα μίλια και μετά δε βρίσκεις διαθεσιμότητα με μίλια.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Ναι αλλα σε περίπτωση ακύρωσης από τη μεριά σου πληρώνεις δυο εικασαρικα σε κάθε εισιτήριο πήγαινε έλα στις περιπτώσεις αγοράς με μίλια τουλάχιστον
Εχω σταματησει να πληρωνω 20ρικα, απλα μετακινω την ημερομηνια. Και 2 και 3 φορες μεχρι να πετυχω την επιθυμητη μηνες μετα.
Εχω παθει φετος το καλοκαιρι αυτο που λεει ο @Yorgos . Επειδη ηταν πτηση Aegean, μου βρηκαν δυο award σε κοντινη ημερομηνια ενω δεν υπηρχαν στη φορμα αναζητησης. Αλλα δεν ειμαι βεβαιη αν θα προχωρουσε το αιτημα για Star Alliance πτηση.
 

drDorothy

Member
Μηνύματα
111
Likes
1.007
Να ρωτήσω, τα εισιτήρια με μίλια μπορουν να μεταφερθούν σε άλλη ημερομηνία;

Ή αν χρειαστεί να ακυρώσω εγώ χάνονται και τα μίλια και οι φόροι;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Απαντάς σε μένα; Για εισιτήριο με μίλια;
Ναι μπορεις να κανεις οσες μεταφορες θελεις, κατα προτιμηση χωρις εξτρα φορους, δηλαδη με την ιδια εταιρεια η ιδιο συνδυασμο εταιρειων. Απο τη διαχειριση κρατησης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.708
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom