Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Τα νεύρα μου. Βρήκα μέρες, τις επιλέγω και εκεί που πάει στην επόμενη σελίδα κολλάει και μένει εκεί.

View attachment 409295
2 μέρες τώρα και δε μπορώ να αλλάξω τη πτήση μου για τον ίδιο ακριβώς λόγο.. δε προχωρά... είναι ενήμεροι και με έχουν στο περίμενε για να το φτιάξουν, χωρίς να μου κάνουν την αλλαγή στο τηλεφωνικό κέντρο.. είναι για τα κλάμματα
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Τα νεύρα μου. Βρήκα μέρες, τις επιλέγω και εκεί που πάει στην επόμενη σελίδα κολλάει και μένει εκεί.

View attachment 409295
2 μέρες τώρα και δε μπορώ να αλλάξω τη πτήση μου για τον ίδιο ακριβώς λόγο.. δε προχωρά... είναι ενήμεροι και με έχουν στο περίμενε για να το φτιάξουν, χωρίς να μου κάνουν την αλλαγή στο τηλεφωνικό κέντρο.. είναι για τα κλάμματα
Tελικά παιδιά τι έγινε; Σήμερα παρατήρησα ότι ακόμα δε λειτουργεί η online αλλαγή στο site, σου έκαναν την αλλαγή τηλεφωνικά; Καλά πόσο καιρό περιμένουν για να το φτιάξουν δηλαδή
 

lntagiou

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Tελικά παιδιά τι έγινε; Σήμερα παρατήρησα ότι ακόμα δε λειτουργεί η online αλλαγή στο site, σου έκαναν την αλλαγή τηλεφωνικά; Καλά πόσο καιρό περιμένουν για να το φτιάξουν δηλαδή
Το παρακολουθώ πέντε μέρες για να αλλάξω κάποια κράτηση ακόμα τα ίδια .....ούτε ονλινε ούτε από την εφαρμογή λειτουργεί...
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Το παρακολουθώ πέντε μέρες για να αλλάξω κάποια κράτηση ακόμα τα ίδια .....ούτε ονλινε ούτε από την εφαρμογή λειτουργεί...
δέχτηκαν να μου το κάνουν τηλεφωνικά στη περίπτωση μου.
Επίσης δε λειτουργούσε ούτε η προσθήκη φαστ Τρακ με κουπόνι, αυτό δε το έφτιαξαν ποτε
 

patsman

Member
Μηνύματα
191
Likes
523
Χαίρετε! Θέλουμε να ταξιδέψουμε στο San Francisco με ιδανική εκκίνηση από Θεσσαλονίκη, είτε το ερχόμενο Πάσχα είτε το καλοκαίρι. Μπορεί κάποιος με δύο λόγια να με κατευθύνει πώς θα ξεκινήσω την έρευνα για εισιτήρια με μίλια; Σημειωτέον ότι αυτήν την περίοδο έχω γύρω στα 30.000 μίλια.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Χαίρετε! Θέλουμε να ταξιδέψουμε στο San Francisco με ιδανική εκκίνηση από Θεσσαλονίκη, είτε το ερχόμενο Πάσχα είτε το καλοκαίρι. Μπορεί κάποιος με δύο λόγια να με κατευθύνει πώς θα ξεκινήσω την έρευνα για εισιτήρια με μίλια; Σημειωτέον ότι αυτήν την περίοδο έχω γύρω στα 30.000 μίλια.
Μπαίνοντας στο λογαριασμό σου και ψάχνοντας για award tickets (με εξαργύρωση μιλίων) στις ημερομηνίες που σε ενδιαφέρουν.
Αλλά τα 30000 είναι πολύ λίγα για τον προορισμό σου, δε φτάνουν ούτε για one way
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Δηλαδή βάζω ως αφετηρία τη Θεσσαλονίκη και ψάχνω μέρα-μέρα;
Αν αρχίσεις να ψάχνεις από τώρα, πριν συμπληρώσεις τον απαιτούμενο αριθμό μιλίων που είναι 35.000 για one way, δε θα σου εμφανίζει καν επιλογές νομίζω

Αλλά γενικά ναι, βάζεις αφετηρία Θεσσαλονίκη προς Σαν Φρανσίσκο, επιλέγεις "απλή μετάβαση" (one way) βάζεις μια τυχαία ημερομηνία στα πλαίσια που θες να ταξιδέψεις πάντα, και σου εμφανίζει ένα πίνακα με τις κοντινές ημερομηνίες διαθεσιμότητας (νομίζω όλη την εβδομάδα που σε ενδιαφέρει γύρω από την ημερομηνία σου) και γενικά παίζεις έτσι. Μπορείς να προχωρήσεις σε προηγούμενη/επόμενη εβδομάδα μετά και να δεις τι έχει
 

patsman

Member
Μηνύματα
191
Likes
523
Αν αρχίσεις να ψάχνεις από τώρα, πριν συμπληρώσεις τον απαιτούμενο αριθμό μιλίων που είναι 35.000 για one way, δε θα σου εμφανίζει καν επιλογές νομίζω
Εμφανίζει τις επιλογές, αλλά λέει ότι πρέπει να πληρώσω επιπλέον π.χ. 225 ευρώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.643
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom