Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Βασικά το μπέρδεμα προκαλείται από το ότι μιλάνε για πτήσεις ενώ ξεκάθαρα εννούν εισιτήρια. Ενας ακόμα δημοσιοσχεσίτης που πρέπει να αλλάξει δουλειά.
 

taniakar

Member
Μηνύματα
244
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Που βρίσκω τον κωδικό μου για 15% έκπτωση? Έφαγα την εφαρμογή, δεν το βρίσκω.. επίσης σε ποιο στάδιο εφαρμόζεται?
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Που βρίσκω τον κωδικό μου για 15% έκπτωση? Έφαγα την εφαρμογή, δεν το βρίσκω.. επίσης σε ποιο στάδιο εφαρμόζεται?
Περισσότερα - Miles+Bonus - O Miles+Bonus λογαριασμός μου - Ο λογαριασμός μου. Εκεί θα βρεις την επιλογή "Τα κουπόνια μου"
 
Last edited:

taniakar

Member
Μηνύματα
244
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Περισσότερα - Miles+Bonus - O Miles+Bonus λογαριασμός μου - Ο λογαριασμός μου. Εκεί θα βρεις την επιλογή "Τα κουπόνια μου"
Ενώ δεν έχει ημερομηνία λήξης, το βάζω σε πτήση του Ιουνίου και μου λέει ότι δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί.
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Ενώ δεν έχει ημερομηνία λήξης, το βάζω σε πτήση του Ιουνίου και μου λέει ότι δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί.
Στα ψιλά γράμματα λέει
"Αφορά σε κρατήσεις που θα πραγματοποιηθούν στο aegeanair.com, στο olympicair.com και στο AEGEAN app έως τις 31.03.2023 για πτήσεις έως 31.03.2023"
 

pan82

Member
Μηνύματα
622
Likes
772
Τα νεύρα μου. Βρήκα μέρες, τις επιλέγω και εκεί που πάει στην επόμενη σελίδα κολλάει και μένει εκεί.

View attachment 409295
Yπάρχει κάποιος με κανονικό εισιτήριο να μας ενημερώσει αν παίζει η online αλλαγή; Γιατί στα μίλια ακόμα κολλάει εκεί εδώ και 3 βδομάδες και επειδή θα χρειαστώ αλλαγή μέσα στο μήνα να ξέρω πότε και πως θα τσακωθώ μαζί τους. Απλά μου φαίνεται απίθανο να μην αλλάζουν ούτε τα κανονικά τόσο καιρό.
 

xanthi3

Member
Μηνύματα
72
Likes
89
Καλημέρα..Είχα κανονικό εισιτήριο (business) και ενώ προχωρούσα μέχρι ένα σημείο την αλλαγή δεν μου έδινε δυνατότητα επιλογής οποιαδήποτε πτήσης υπήρχε διαθέσιμης την ημέρα που ήθελα, παρά μόνο μίας συγκεκριμένης (υπήρχε διαθεσιμότητα σε όλες). Πήρα τηλέφωνο και έκαναν την αλλαγή χωρίς χρέωση (δεν ξέρω αν η αλλαγή έχει χρέωση 20 € όταν το κάνεις τηλεφωνικά)..Μου είπαν ότι έχει κολλήσει το σύστημα των αλλαγών ενώ μπορούσες να προχωρήσεις κανονικά σε αγορά (ήταν το ΣΚ που "έτρεχε" μια προσφορά).
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εγώ τ άλλαξα εχθές μέσο τηλεφωνικού κέντρου χωρίς καμία έξτρα χρέωση φυσικά και με ενημέρωσαν πως είναι ενήμεροι για το πρόβλημα.
 

pan82

Member
Μηνύματα
622
Likes
772
Εγώ τ άλλαξα εχθές μέσο τηλεφωνικού κέντρου χωρίς καμία έξτρα χρέωση φυσικά και με ενημέρωσαν πως είναι ενήμεροι για το πρόβλημα.
Καλό αυτό οπότε δε θα χρειάζεται να τσακωθώ... Απλά επειδή είναι τέλη του μήνα θα περιμένω λίγο ακόμα μήπως επιλυθεί.
Αλλά απορώ τρεις βδομάδες τώρα δε μπορούν να λύσουν ένα τεχνικό πρόβλημα και επιβαρύνονται από τόσες κλήσεις για αλλαγές. Τι να πω πια...
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.074
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
@pan82 απλά να επισημάνω ότι πλησιάζει η Black Friday και μπορεί να βάλουν καμιά προσφορά και πάλι να μην αλλάζει online λόγω αυτού... Δε ξέρω, υποθέσεις κάνω. Επειδή λες ότι θα περιμένεις για αργότερα το λέω
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Καλό αυτό οπότε δε θα χρειάζεται να τσακωθώ... Απλά επειδή είναι τέλη του μήνα θα περιμένω λίγο ακόμα μήπως επιλυθεί.
Αλλά απορώ τρεις βδομάδες τώρα δε μπορούν να λύσουν ένα τεχνικό πρόβλημα και επιβαρύνονται από τόσες κλήσεις για αλλαγές. Τι να πω πια...
Πως την κοβεις τοσο καιρο την εταιρεια? Να προσλαμβανει η να πληρωνει εξειδικευμενο προσωπικο?
 
D

Delmem38110

Guest
Εγώ από αυτό το κέιμενο καταλαβαίνω άλλο πράγμα. (Ότι π.χ. το Ηρακλειο-Αθήνα-Ρώμη-Αθήνα-Ηράκλειο μετράει σα μια πτήση). Θα μάθουμε, έχω ήδη κλεισμενες 4 πτήσεις με επιστροφη και 5 one-way στο επίμαχο διάστημα...
είναι ανά 3 πτήσεις τελικά.
παράδειγμα Αθήνα Θεσσαλονίκη θεωρείτε σαν μια πτήση.
22.png
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom