Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

anestispro

Member
Μηνύματα
59
Likes
86
Εγώ σύνδεσα το myDEI (δεν είναι στο όνομα μου) με τον miles & bonus και δεν μου αποδοθηκε τίποτα. Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση, λέει πρώτη φορά δέχονται κλήση για τη συγκεκριμένη υπηρεσία. Κανονικά τι θα έπρεπε να πάρω?
 

Giannisgreen

Member
Μηνύματα
12
Likes
23
Εγώ σύνδεσα το myDEI (δεν είναι στο όνομα μου) με τον miles & bonus και δεν μου αποδοθηκε τίποτα. Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση, λέει πρώτη φορά δέχονται κλήση για τη συγκεκριμένη υπηρεσία. Κανονικά τι θα έπρεπε να πάρω?
Μήπως είχες ήδη λογαριασμο στο mydei οταν βγήκε η υπηρεσία ;
 

Marios_K

Member
Μηνύματα
68
Likes
185
Καλημέρα ομάδα, εχω διαβάσει σε διάφορες ταξιδιωτικές ιστορίες για υπερατλαντικά ταξίδια με united,turkish και άλλες εταιρίες της star Alliance με εξαργύρωση μιλίων και πληρωμή μόνο φόρων. Πως κλείνονται αυτα τα εισητηρια?
 
Μηνύματα
16
Likes
10
Καλημέρα ομάδα, εχω διαβάσει σε διάφορες ταξιδιωτικές ιστορίες για υπερατλαντικά ταξίδια με united,turkish και άλλες εταιρίες της star Alliance με εξαργύρωση μιλίων και πληρωμή μόνο φόρων. Πως κλείνονται αυτα τα εισητηρια?
Από τον Miles+Bonus λογαριασμό σου, Award ticket, βάζεις αφετηρία, προορισμό και ημερομηνία που σε ενδιαφέρει και ψάχνεις. Υπόψιν, η διαθεσιμοτητα αυτή την περίοδο είναι σχετικά περιορισμένη οπότε είναι καλό να έχεις ευελιξία στις ημερομηνίες που θα ψάξεις. Κάποιες αεροπορικές χρεώνουν και επίναυλο καυσίμων πχ. Lufthansa κλπ οπότε η εξαργύρωση μιλίων σε αυτές αξίζει "λιγότερο".
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom