Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
καλημέρα , έψαξα για διάφορες πτήσεις από Αθήνα για εξωτερικό με εξαργύρωση μιλίων αλλά βλέπω πολύ λίγες πτήσεις με aegean . Οι περισσότερες είναι με lufthansa κτλ .
Μήπως δεν τις έχουν φορτώσει ακόμα στο σύστημα ή υπάρχουν πολλές εξαργυρώσεις με αποτέλεσμα να μην υπάρχουν.
Το 2023 ήταν καλύτερες οι διαθεσιμότητές.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
καλημέρα , έψαξα για διάφορες πτήσεις από Αθήνα για εξωτερικό με εξαργύρωση μιλίων αλλά βλέπω πολύ λίγες πτήσεις με aegean . Οι περισσότερες είναι με lufthansa κτλ .
Μήπως δεν τις έχουν φορτώσει ακόμα στο σύστημα ή υπάρχουν πολλές εξαργυρώσεις με αποτέλεσμα να μην υπάρχουν.
Το 2023 ήταν καλύτερες οι διαθεσιμότητές.
Εχουν φορτωσει. Εχω κλεισει για Πασχα και κατακαλοκαιρο και μαλιστα σε επιθυμητους προορισμους που ειναι οι δυσκολοτερες εποχες να βρεις πηγαινε ελα με μιλια. Μια χαρα ειναι οι διαθεσιμοτητες. Απλα θελει να ψαξεις μηνες πριν, οπως ηταν παντα.
 

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
ευχαριστώ για την απάντηση σου! Εγώ ψάχνω για Φεβρουάριο και Μάρτιο που δεν υπάρχει θεωρητικά μεγάλη κίνηση αλλά βρίσκω μόνο με Turkish - swiss - lufthnasa - austria.......
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
ευχαριστώ για την απάντηση σου! Εγώ ψάχνω για Φεβρουάριο και Μάρτιο που δεν υπάρχει θεωρητικά μεγάλη κίνηση αλλά βρίσκω μόνο με Turkish - swiss - lufthnasa - austria.......
Το να ψαχνεις Ιανουαριο για Φεβρουαριο ειναι παρα πολυ αργα. Μονο σε προορισμους που πεταει πολλες φορες τη μερα βρισκεις κατι.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι, για 31/12 βγάζουν θέσεις με μίλια ή μπα;
Αν ψαχνεις εσωτερικο με πολλα δρομολογια τη μερα, πολυ ανετα. Για εξωτερικο πρεπει να εισαι πανω απο τον υπολογιστη απο τον Ιουνιο-Ιουλιο.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.391
Aegean κοιτάω, έχουν βγάλει μέχρι 23 Δεκ 24 αλλά θέλω συγκεκριμένα 31/12. Βλέπω σε μια πτήση που με ενδιαφέρει μόνο μπίζνες, στην άλλη τίποτα.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.286
Aegean κοιτάω, έχουν βγάλει μέχρι 23 Δεκ 24 αλλά θέλω συγκεκριμένα 31/12. Βλέπω σε μια πτήση που με ενδιαφέρει μόνο μπίζνες, στην άλλη τίποτα.
Είναι πίσω μερικές μέρες. θα τις ανοίξει σύντομα. Για μέση ανατολή δίνει μια και μια σε κάθε πτήση. προσοχή μην στις φάνε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom