Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.294
Από το τηλέφωνο μου είπαν πως θα μπορέσω να κάνω mobile check in από την εφαρμογή.
Δεν θα μπορέσεις.
Θα μπορέσεις όμως από την εφαρμογή της αβιανκα η την ιστοσελίδα της.
Εναλλακτικά Αβιανκα Ευρώπη στα αγγλικά αν χρειαστείς κάτι κάποια στιγμή.
+34 900 802 500
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν θα μπορέσεις.
Θα μπορέσεις όμως από την εφαρμογή της αβιανκα η την ιστοσελίδα της.
Δεν ξέρω με μπέρδεψαν πολύ. Η λουφτ δεν βρίσκει την πτήση, οπότε δεν γίνεται τίποτε από εκεί. Η αβιάνκα την βρίσκει αλλά μου λέει για οτιδήποτε θέλω να κάνω να απευθυνθώ στην αιγαίου. Η Α3 μου λέει πως μπορώ να βάλω θέση μόνο στο check in το οποίο θα κάνω από τις δικές της σελίδες/εφαρμογές.

Δεν γαμιέται θα πάω στο αεροδρόμιο κι ό,τι λάχει.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.462
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Οι πτήσεις είναι όλες με Avianca, η οποία δεν με αφήνει να κάνω διαχείριση. Και το check in θα το κάνω από Α3
Σε award εισιτήρια που έχουν κλειστεί απο Α3 η διαχείριση γίνεται μόνο απο την Α3 και τα chech in απο την ιστοσελίδα της αεροπορικής που εκτελεί τα δρομολόγια ή στο αεροδρόμιο αναχώρησης αν δεν κάνεις απο τη σελίδα τους.
Εν τω μεταξύ δεν ξέρω αν θα πρέπει να κάνω και check in στη Μπογκοτα που είναι layover και δεν επιτρέπει mobile check in η θα μπορώ να βγάλω κάρτες επιβίβασης από τα αεροδρόμια αναχώρησης.
Αν όλες οι πτήσεις είναι με avianca τότε θα πάρεις κάρτες επιβίβασης απο το αεροδρομίο αναχώρησης για όλα τα σκέλη των πτήσεων. Αν όχι, απο το εκάστοτε αεροδρόμιο που αλλάζεις αεροπορική εταιρεία.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν θα μπορέσεις.
Θα μπορέσεις όμως από την εφαρμογή της αβιανκα η την ιστοσελίδα της.
Εναλλακτικά Αβιανκα Ευρώπη στα αγγλικά αν χρειαστείς κάτι κάποια στιγμή.
+34 900 802 500
θενκς, έχουν και whatsapp
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.294
θενκς, έχουν και whatsapp
Το γουατσαπ είναι διακοσμητικό. θα το δεις στην πράξη, δεν έχουν κάποιον να απαντήσει είναι μποτ.
Τελεφον λοιπόν δεν έχει και πολύ αναμονή αν χρειαστείς.
Πρόσφατα έκανα ηλεκτρονικό τσεκ ιν με την Αβιανκα σε award εισιτήριο, δεν μπόρεσα να κάνω με την αιγαίου για την ίδια πτήση.
Η λουφτ τελικά δεν επιτρέπει διαχείριση το δοκίμασα με δικές μου κρατήσεις.
 

George V

Member
Μηνύματα
82
Likes
31
Μπορείτε να μπείτε στην εφαρμογή; Ή γενικά στον λογαριασμό σας; μου γράφει ότι δεν έχω βάλει mail και τηλέφωνο .
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.462
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μπορείτε να μπείτε στην εφαρμογή; Ή γενικά στον λογαριασμό σας; μου γράφει ότι δεν έχω βάλει mail και τηλέφωνο .
Πριν ένα δίωρο και εμένα μου έβγαζε κάτι παράξενα, αλλά τώρα μπαίνω κανονικά και στα δύο
 

George V

Member
Μηνύματα
82
Likes
31
Κανονικά στην εφαρμογή.
Αυτο μου βγαζει απο το μεσημερι. Σε επικοινωνια μαζι τους δεν ηξεραν κατι και ολα μου τα στοιχεια ειναι σωστα λεει και καταχωρημενα. έμπαινα κανονικα τωρα και 10 χρονια...
 

Attachments

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.685
Likes
50.570
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Για τις κρατήσεις μέσω booking παντα 64 μέρες μετά τη διαμονή έμπαιναν τα μίλια; Έχω τη εντύπωση πως μέχρι πρόσφατα έμπαιναν άμεσα μετά τη διαμονή, κάνω λάθος;
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Για τις κρατήσεις μέσω booking παντα 64 μέρες μετά τη διαμονή έμπαιναν τα μίλια; Έχω τη εντύπωση πως μέχρι πρόσφατα έμπαιναν άμεσα μετά τη διαμονή, κάνω λάθος;
Εξαρτάται, τελευταία μου έχει τύχει ν' αργήσουν πολύ να μπούνε, ενώ συνήθως τα έβλεπα άμεσα.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
497
Likes
1.628
Για τις κρατήσεις μέσω booking παντα 64 μέρες μετά τη διαμονή έμπαιναν τα μίλια; Έχω τη εντύπωση πως μέχρι πρόσφατα έμπαιναν άμεσα μετά τη διαμονή, κάνω λάθος;
Γιώργο, εμένα δεν μπαίνουν ποτέ. Στέλνω στο messenger printscreen το email επιβεβαίωσης κράτησης και μέσα σε 1-3 μερες τα πιστώνουν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom