Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
517
Likes
858
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Μια ερώτηση η υπηρεσία wifi σε λογαριασμό της aegean miles and bonus κάρτας blue την δυνατότητα χρήσης internet σε πτήση εξωτερικού της aegean με κάποιο κόστος με εξαργύρωση κάποιων μηλίων είναι εντελώς δωρεάν;

Δεύτερη bonus ερωτηση
Ψάχνω αποσκευη καμπινας και δεν έχω την πολυτέλεια να παίρνω για κάθε εταιρεία διαφορετικη... θεωρείται οι διαστάσεις καμπίνας είναι ίδιες με Ryanair και Wizz με ενδιαφέρει πιο πολύ...( Η τελευταία ερώτηση δεν έχει τόσο σχέση με το νήμα αν θέλετε απαντάτε)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μια ερώτηση η υπηρεσία wifi σε λογαριασμό της aegean miles and bonus κάρτας blue την δυνατότητα χρήσης internet σε πτήση εξωτερικού της aegean με κάποιο κόστος με εξαργύρωση κάποιων μηλίων είναι εντελώς δωρεάν;
https://users.sch.gr/symfo/sholio/ekthesi/e/ne-sint-keme.pdf

Αν έχεις κάρτα blue, το Aegean Wifi, εφόσον διατίθεται στη συγκεκριμένη πτήση, είναι δωρεάν.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
517
Likes
858
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
https://users.sch.gr/symfo/sholio/ekthesi/e/ne-sint-keme.pdf

Αν έχεις κάρτα blue, το Aegean Wifi, εφόσον διατίθεται στη συγκεκριμένη πτήση, είναι δωρεάν.
κλαιω με το συντακτικο.... σε ευχαριστω εκανα την ερωτηση απο το κινητο και μου εφαγε καποια σειρα στην διατυπωση της προτασης!
Αρα μου απαντας οτι με τον αριθμο της Miles and Bonus μπορω να εχω δεδομενα στην 2,5 ωρων πτηση μου δωρεαν. Σωστα?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αρα μου απαντας οτι με τον αριθμο της Miles and Bonus μπορω να εχω δεδομενα στην 2,5 ωρων πτηση μου δωρεαν. Σωστα?
Αν η πτήση σου εκτελείται από αεροσκάφος εξοπλισμένο με την υπηρεσία. Δεν έχουν όλα...
 

Maryjoy

Member
Μηνύματα
20
Likes
72
Την Κυριακή είναι ο ημιμαραθώνιος της Αθήνας … το νου σας για το QR 😎
Μολις πηρε το ματι μου στα stories της aegean στο instagram οτι αυριο στον ημιμαραθωνιο θα τρεχει ο δρομεας-αεροπλανακι-QR με bonus εως 20Κ μιλια
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
538
Likes
2.750
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Μολις πηρε το ματι μου στα stories της aegean στο instagram οτι αυριο στον ημιμαραθωνιο θα τρεχει ο δρομεας-αεροπλανακι-QR με bonus εως 20Κ μιλια
Και εμείς που μένουμε μακριά; Αχχχ, καλή τύχη παιδιά! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.490
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom