Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

andpsy

Member
Μηνύματα
272
Likes
658
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
:haha::haha::haha: Δεν τρέχει με tablet ρε παιδιά , στο κιόσκι είναι τα tablet
Είμαι στο κιόσκι, δεν υπάρχει tablet,μου έδειξαν το videowall που έδειχνε τον χάρτη της διαδρομής και την θέση του δρομέα που πρέπει να βρω
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Ραδιο αρβυλα η ενημερωση απο την ομαδα του fb. Και στους ορους αναφερει το ακολουθο οποτε μαλλον δεν αλλαξε η διαδικασια:

Πιο συγκεκριμένα οι Διοργανώτριες καλούν το κοινό να εντοπίσει τη Mascot της AEGEAN κατά τη διαδρομή των είκοσι ενός (21) χιλιομέτρων ή να επισκεφτεί το περίπτερο της AEGEAN
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.383
Likes
14.298
Είμαι στο κιόσκι, δεν υπάρχει tablet,μου έδειξαν το videowall που έδειχνε τον χάρτη της διαδρομής και την θέση του δρομέα που πρέπει να βρω
Συλλάβετε και εγκλωβίστε τον δρομέα άμεσα 😪
 

fdara

Member
Μηνύματα
14
Likes
24
Είμαι στο κιόσκι, δεν υπάρχει tablet,μου έδειξαν το videowall που έδειχνε τον χάρτη της διαδρομής και την θέση του δρομέα που πρέπει να βρω
Ενταξει το ξεφτίλισαν φετος... Δηλαδή ελάχιστοι θα ασχοληθούν να πάρουν μίλια ακόμα και από όσους τρέχουν. Να εδιναν και κανα φοβερο αριθμο να το καταλαβω
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
εγω εχω εναν συναδελφο που τρεχει τον καλεσα φυσικα δεν απαντησε του εστειλα μνμ και του εξηγησα τι θελω, δεν ξερω βεβαια ποτε θα το δει και αν θα μπορει να βρει το αεροπλάνο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.197
Μηνύματα
883.598
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom