Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Κατ αρχας πρεπει να τσονταρουμε δωρακι σε μιλια σε οποιον στειλουμε να ξανατρεξει.
Δεν γινεται απο τον καναπε με τον πρωινο μας καφε να ζηταμε εξυπηρετηση.
 

andpsy

Member
Μηνύματα
273
Likes
663
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Είναι στο περίπτερο τώρα μια κοπέλα, δίπλα στην μασκότ, έχει ένα tablet που καταχωρεί τον προσωπικό αριθμό miles and bonus
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
2000 μίλια. Δεν δέχτηκε να δώσω και 2ο αριθμό. Έκρυβε τεχνηέντως το url της σελίδας που καταχωρεί τους αριθμούς
΄Εκανες την προσπάθεια...Σε κάθε περίπτωση το φόρουμ σε ευχαριστεί....Εντελώς σοβαρά....
 

andpsy

Member
Μηνύματα
273
Likes
663
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Η καταχώρηση γίνεται μόνον εκεί από την κοπέλα;
Αρχικά είχαν πει να βρω τον δρομέα που έτρεχε και είχε το tablet, η θέση του φαινόταν στον χάρτη σε μια οθόνη στο περίπτερο. Τώρα ντύθηκε ένας 2ος μασκότ, και μια κοπέλα δίπλα του έχει ένα τάμπλετ και καταχωρεί τα id. Γίνεται ένας ψιλό πανικός είναι λίγο τα ζώα μου αργά, θεωρώ τώρα που θα αρχίσει το 5αρι, ίσως τρέχει η μασκότ και θα πρέπει να την βρεις στην διαδρομή
 

andpsy

Member
Μηνύματα
273
Likes
663
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Ένας πάντως ήρθε οργανωμένος, είχε καμία 10αρια ID, αλλά έφαγε άκυρο, τώρα άμα δοκιμάσει σε λίγο, λογικά θα τα καταφέρει, σιγά μην τον θυμάται η κοπέλα.
Και οι 2 πριν από εμένα, από 2000 μίλια πήραν πάντως
 
Last edited:

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Αρχικά είχαν πει να βρω τον δρομέα που έτρεχε και είχε το tablet, η θέση του φαινόταν στον χάρτη σε μια οθόνη στο περίπτερο. Τώρα ντύθηκε ένας 2ος μασκότ, και μια κοπέλα δίπλα του έχει ένα τάμπλετ και καταχωρεί τα id. Γίνεται ένας ψιλό πανικός είναι λίγο τα ζώα μου αργά, θεωρώ τώρα που θα αρχίσει το 5αρι, ίσως τρέχει η μασκότ και θα πρέπει να την βρεις στην διαδρομή
ΟΚ.Σε κάθε περίπτωση φαίνεται ότι η καταχώριση γίνεται επί τόπου και δεν έχεις πρόσβαση στο url....
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
ΟΚ.Σε κάθε περίπτωση φαίνεται ότι η καταχώριση γίνεται επί τόπου και δεν έχεις πρόσβαση στο url....
Εχουμε καναν χακερ στην παρεα να μας πει αν υπαρχει κανας τροπος να βρουμε ολα τα url που εχουν γινει registered στην Aegean? 🤣
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Ένας πάντως ήρθε οργανωμένος, είχε καμία 10αρια ID, αλλά έφαγε άκυρο, τώρα άμα δοκιμάσει σε λίγο, λογικά θα τα καταφέρει, σιγά μην τον θύματα η κοπέλα.
Και οι 2 πριν από εμένα, από 2000 μίλια πήραν πάντως
Κρυφό μέλος του φόρουμ αυτός σίγουρα.... ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.888
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom