Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Δεν ήμασταν δρομείς και επιβεβαιώνω ότι λάβαμε κανονικά τα μίλια μας κάθε μέλος του together λογαριασμού
Επιβεβαιώνω κι εγώ μόλις έστειλα τον αδελφό μου που μου έστειλε ότι έχει κατέβει βόλτα και μου κέρδισε 5000 μίλια, ευχαριστούμε για την ενημέρωση!!!
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Δεν ήμασταν δρομείς και επιβεβαιώνω ότι λάβαμε κανονικά τα μίλια μας κάθε μέλος του together λογαριασμού
Ναι δεν χρειαζεται να εισαι δρομεας. Αρκει να παρεβρεθεις εκει. Νομιζω το ιδιο ειχαν κανει και στο μαραθωνιο της Λαρνακας και γενικα ο ημιμαραθωνιος της Αθηνας συγκεντρωνει πολυ λιγοτερο κοσμο απ τον κανονικο μαραθωνιο επομενως ειναι πιο διαχειρισιμη η διαδικασια με το ταμπλετ.
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Tα μίλια φανταζομαι μπαίνουν σε κάποιες μέρες Ε; Γιατί δε μπήκε ακόμα τίποτα σε μένα
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.149
Likes
20.458
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μόλις ξύπνησα και λέω πάει "πέταξαν" τα μίλια. Βλέπω όμως ότι η Aegean οργανώθηκε καλά φέτος! Αλίμονο, μη της φύγει κάνα μίλι....

Καλή μεριά σε όσους ήσασταν εκεί!
 

giota235

Member
Μηνύματα
141
Likes
366
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή

andpsy

Member
Μηνύματα
273
Likes
661
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Αντε και ξυπναω αξημερωτα την επομενη φορα και πετιεμαι Συνταγμα που μενω κοντα.
Δηλαδη θα πρεπει να βγαλω σε μια γωνιτσα τις γοβες, να βγαλω τις περλες και να ντυθω αθλητρια? Και να μου δωσουν 1000 μιλια ξερω γω?
Ε οχι.
όχι, δεν υπήρχε κάποιος περιορισμός στο να συμμετέχει κάποιος σε αγώνισμα. όσο περίμενα εγώ, ήταν αρκετοί που δεν θα έτρεχαν και απλά ειχαν ερθει για τα μίλια
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.679
Likes
50.534
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
όχι, δεν υπήρχε κάποιος περιορισμός στο να συμμετέχει κάποιος σε αγώνισμα. όσο περίμενα εγώ, ήταν αρκετοί που δεν θα έτρεχαν και απλά ειχαν ερθει για τα μίλια
To μισό φόρουμ δηλαδή πήγε στο μαραθώνιο με μπυροκοιλόνι και φραπεδούμπα στο χέρι να τσιμπήσει κανά μίλι-βανίλι.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
κι εμεις τι να κανουμε δλδ να παρουμε αεροπλανο να καψουμε 10χιλιαδες για να ρθουμε να παρουμε το δωρο? α να χαθειτε...........
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Για να προλάβω πάλι κάνα σεντόνι χωρίς λόγο, όπως συχνά παρατηρείται τελευταία, μάλλον αναφέρεσαι στο +20% της μετατροπής των bonus πόντων της Aegean, που έληξε στις 29-02-2024 και οι πόντοι θα καταχωρηθούν ως 15 ημέρες μετά, οπότε έχουμε δρόμο... Και υπόψη ότι οι πόντοι φαίνονται την επόμενη της καταχώρησης.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.832
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom