Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.291
Το οτι είναι συμφέρον είναι δεδομένο. Προφανώς, ζημιωμένη δεν είναι ούτε η ετζιαν, για να τα δίνει.
Το ποιος είναι ζημιωμένος η όχι δεν μας άφορα. Στην προκειμένη περίπτωση εμείς βγαίνουμε κερδισμένοι χωρίς να κουνήσουμε το δαχτυλάκι μας και γκρινιάζουμε να πάρουμε τα μίλια μας χωρίς να έχει παρέλθει το χρονικό περιθώριο από τους Όρους και τις προϋποθέσεις. Όλα θα γίνουν, έστω και με λίγη καθυστέρηση. Υπομονή.
  • Η καταχώρηση των επιπλέον μιλίων εξαργύρωσης στον Miles+Bonus λογαριασμό των μελών θα γίνει έως και 15 εργάσιμες ημέρες μετά τη λήξη της προσφοράς.
 

giota235

Member
Μηνύματα
141
Likes
366
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Το ποιος είναι ζημιωμένος η όχι δεν μας άφορα. Στην προκειμένη περίπτωση εμείς βγαίνουμε κερδισμένοι χωρίς να κουνήσουμε το δαχτυλάκι μας και γκρινιάζουμε να πάρουμε τα μίλια μας χωρίς να έχει παρέλθει το χρονικό περιθώριο από τους Όρους και τις προϋποθέσεις. Όλα θα γίνουν, έστω και με λίγη καθυστέρηση. Υπομονή.
  • Η καταχώρηση των επιπλέον μιλίων εξαργύρωσης στον Miles+Bonus λογαριασμό των μελών θα γίνει έως και 15 εργάσιμες ημέρες μετά τη λήξη της προσφοράς.
Τεσπα, πολύ λόγος για τίποτα!
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.058
Likes
1.607
Όχι δεν το είπα σωστά...Κάποιοι πόντοι μετατράπηκαν μόνοι τους,πρωί Κυριακής άρα δεν τους μετέτρεψα εγώ....Τους υπόλοιπους μετά από κάποιες αγορές εκείνη την Κυριακή τους μετέτρεψα πριν το τέλος του μήνα...Απλώς σκέφτηκα μήπως υπάρχουν ψιλά γράμματα και η συγκεκριμένη προσφορά δεν ισχύει για εμάς που έχουμε ενεργοποιημένη την αυτόματη μετατροπή γιατί ας πούμε είμαστε άλλη κατηγορία .
Η προσφορά ισχύει για όλους όσοι μετατρέψανε πόντους δια της εφαρμογής ή της ιστοσελίδας το ορισμένο χρονικό διάστημα. Η ενέργεια δεν ισχύει για πόντους που μετατράπηκαν αυτόματα.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Όχι δεν το είπα σωστά...Κάποιοι πόντοι μετατράπηκαν μόνοι τους,πρωί Κυριακής άρα δεν τους μετέτρεψα εγώ....Τους υπόλοιπους μετά από κάποιες αγορές εκείνη την Κυριακή τους μετέτρεψα πριν το τέλος του μήνα...Απλώς σκέφτηκα μήπως υπάρχουν ψιλά γράμματα και η συγκεκριμένη προσφορά δεν ισχύει για εμάς που έχουμε ενεργοποιημένη την αυτόματη μετατροπή γιατί ας πούμε είμαστε άλλη κατηγορία .
Δεν ξέρω πως τα κατάφερες. Εγώ που είχα αυτόματη μετατροπή δεν μπορούσα να τους μετατρέψω και πήρα τηλ και καταργησα την αυτόματη.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
. Εγώ που είχα αυτόματη μετατροπή δεν μπορούσα να τους μετατρέψω και πήρα τηλ και καταργησα την αυτόματη.
Η αυτόματη μετατροπή πόντων μόνο τηλεφωνικώς καταργείται; Κι αν ναι, με τηλέφωνο στην Alpha bank;
 

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.130
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Δεν ξέρω πως τα κατάφερες. Εγώ που είχα αυτόματη μετατροπή δεν μπορούσα να τους μετατρέψω και πήρα τηλ και καταργησα την αυτόματη.
Απλά ακολούθησα τη διαδικασία και έκανα τη μετατροπή από το site της Aegean ...Μετέτρεψα μάλιστα 3 φορές πόντους από την τελευταία Κυριακή του μήνα έως το τέλος του μήνα....
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.960
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Δεν ξέρω πως τα κατάφερες. Εγώ που είχα αυτόματη μετατροπή δεν μπορούσα να τους μετατρέψω και πήρα τηλ και καταργησα την αυτόματη.
Απλά ακολούθησα τη διαδικασία και έκανα τη μετατροπή από το site της Aegean ...Μετέτρεψα μάλιστα 3 φορές πόντους από την τελευταία Κυριακή του μήνα έως το τέλος του μήνα....
Το ίδιο έκανα και εγώ.
Απλά περιμένουμε.
 
Last edited by a moderator:

giannis228

Member
Μηνύματα
53
Likes
36
Το +20% της προσφορας μετατροπής σε μίλια του Φεβρουαρίου σας έχει πιστωθεί?εμένα ακόμα δεν μου ταχει πιστώσει!
Μολις μπήκαν τα επιπλέον μίλια με την προσφορα 20% !! καλες πτησεις
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.217
Μηνύματα
883.961
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom