Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
Δεν γινεται αλλαγη σε μερα χωρις διαθεσιμοτητα. Απο χθες λεμε τα ιδια και τα ιδια. Αν δεν εχει διαθεσιμοτητα, αγοραζεις ενα κανονικο εισιτηριο να κανεις τη δουλεια σου.
Οκ. Ευχαριστώ! Αν και μου φαίνεται λίγο κουφό να μην μπορεί να γίνει αλλαγή με κάποιον τροπο, εφόσον είναι και το εισιτήριο φλεξ. Οκ όμως, το κατάλαβα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
Οκ. Ευχαριστώ! Αν και μου φαίνεται λίγο κουφό να μην μπορεί να γίνει αλλαγή με κάποιον τροπο, εφόσον είναι και το εισιτήριο φλεξ. Οκ όμως, το κατάλαβα.
Το εισιτηριο ειναι ναυλος X,δηλαδη award, δεν ειναι flex. Εχει αλλα δικαιωματα.
Τον ναυλο flex πρεπει να τον αγορασεις με λεφτα για να εχεις ολα τα δικαιωματα.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Τηλεφωνικά ή με e-mail στην ALPHA BANK (CustomerService @ alpha.gr χωρίς κενά).
Επιβεβαιώνω. Ζήτησα απενεργοποίηση της αυτόματης μετατροπής πόντων σε μίλια με mail. Τετάρτη το έστειλα σήμερα μου έστειλαν θετική απάντηση.
 

Ppetran

Member
Μηνύματα
113
Likes
19
Καλησπέρα. Αξίζει να δώσω 5.000 μίλια για μία μόνο πτήση εσωτερικού Καβάλα-Αθήνα (μόνο να πας) + 23 ευρώ φόροι?
 

Ppetran

Member
Μηνύματα
113
Likes
19
5000 μιλια για 80 ευρω ειναι καλη αναλογια για εσωτερικο.
Και για το εξωτερικό περίπου για να ξέρω?
Επίσης κάθε πότε βγαίνει ο διπλασιασμός των μιλίων σε αγορά εισητηρίων?
Επίσης δεν μου έδωσαν μίλια για μία πτήση που έκανα. Το σύστημα μου βγάζει λάθος. Τι μπορώ να κάνω? Τηλέφωνο/mail/chat????
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Και για το εξωτερικό περίπου για να ξέρω?
Επίσης κάθε πότε βγαίνει ο διπλασιασμός των μιλίων σε αγορά εισητηρίων?
Επίσης δεν μου έδωσαν μίλια για μία πτήση που έκανα. Το σύστημα μου βγάζει λάθος. Τι μπορώ να κάνω? Τηλέφωνο/mail/chat????
Αν κερδιζεις 10+ ευρω ανα 1000 μιλια μια χαρα ειναι η αναλογια εξαργυρωσης. Βεβαια τη συγκριση καλο ειναι να την κανεις με ολες τις διαθεσιμες εναλλακτικες επιλογες σου και οχι μονο με την αξια του εισιτηριου της Aegean. Εκτος αν για καποιο λογο ταξιδευεις μονο με Aegean.

Για την πτηση που δεν σου εδωσαν μιλια, τηλεφωνο αν και σπανια το συστημα βγαζει λαθος αν πρεπει να παρεις μιλια.
 

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Πτήση στης Juneyao airlines θα δώσει μίλια στον miles and bonus? Ξέρει κάποιος?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.811
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom