Πρότασεις για εξωτικο προορισμο

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
..:p:p αχ βρε ξενε ..αν το ντουμπαι ειναι εξωτικος προορισμος εγω θα παω μεταναστρια στο Αφγανισταν:haha::haha:
Ωωωωπ.......δεν αναφερω πουθενα οτι το Ντουμπαι ειναι εξωτικος προορισμος.:D
Το προτεινω σαν ιδανικη λυση απο τους προορισμους που αναφερει ο lamienkos.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.744
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Ωωωωπ.......δεν αναφερω πουθενα οτι το Ντουμπαι ειναι εξωτικος προορισμος.:D
Το προτεινω σαν ιδανικη λυση απο τους προορισμους που αναφερει ο lamienkos.
..
μας μπερδεψε ο lamieenkos που λεει για εξωτικο προρισμο σε 3 μερες και καπακι πετα και ενα Ντουμπαι...ειναι να μην παθεις εγκεφαλικο???:haha:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
..
μας μπερδεψε ο lamieenkos που λεει για εξωτικο προρισμο σε 3 μερες και καπακι πετα και ενα Ντουμπαι...ειναι να μην παθεις εγκεφαλικο???:haha:
Μα να μην ειναι το Ντουμπαι εξωτικος προορισμος κριμα...:mad::haha:

Ασε καλυτερα να μην πουμε τιποτα αλλο για το Ντουμπαι γιατι ειναι η καινουργια αδυναμια του traveller και ποιος τον ακουει μετα...:bleh::haha:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Μα να μην ειναι το Ντουμπαι εξωτικος προορισμος κριμα...:mad::haha:

Ασε καλυτερα να μην πουμε τιποτα αλλο για το Ντουμπαι γιατι ειναι η καινουργια αδυναμια του traveller και ποιος τον ακουει μετα...:bleh::haha:
Το Ντουμπάι είναι γαμάτο για stopover, θα το δείτε κι εσείς....θα με θυμηθείς όταν θα τρως ωραίο pad thai στο Mall of the Emirates....Dubai rules....
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Το Ντουμπάι είναι γαμάτο για stopover, θα το δείτε κι εσείς....θα με θυμηθείς όταν θα τρως ωραίο pad thai στο Mall of the Emirates....Dubai rules....
Απο περιεργεια και απ`ολα αυτα που εχουν γραφτει πολυ θαθελα να το δω.
Δεν αμφιβαλω οτι μπορει να μου αρεσει..;)

Ετοιμασε καμμια φωτο απο το Μπαλι εσυ να δουμε προς το παρων:cool:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Φωτό απ'το Μπαλί θα προλάβετε να δείτε, υπομονή.....θέλω όμως να σας πω δυο λογάκια για το πού να πάτε στο Ντουμπάι:

1) Απολαύστε το φοβερό νέο Terminal 3 του αεροδρομίου....απλά απίστευτο, το καλύτερο αεροδρόμιο που έχω βρεθεί.....χλιδή.

2) Πάρτε ταξί και πείτε του να σας γυρίσει λίγο στη πόλη, στο κέντρο να δείτε τους εκπληκτικής αρχιτεκτονικής ουρανοξύστες και φυσικά στο Burj Al Arab.....αξίζει.

3) Μετά βουρ για κανά Mall, προτείνω το εκπληκτικό Mall of the Emirates....ίσως βρείτε και πράγματα σε τιμές ευκαιρίας, π.χ. τα Columbia είναι πολύ φθηνά και αξίζει με τα χίλια....

Ωραίο για stopover το Ντουμπάι.....οι άνθρωποι έχουν δώσει τα ρέστα τους...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Φωτό απ'το Μπαλί θα προλάβετε να δείτε, υπομονή.....θέλω όμως να .
gts μήπως είδες μιά κόκκινη ferrari ?? την παρήγγειλα το πρωί μιάς και θα περάσω...αλλα ζήτησα μέσα δέρμα leopard και θα την καθυστερήσουν λίγο να την πάρω τον γυρισμό:D:D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
gts μήπως είδες μιά κόκκινη ferrari ?? την παρήγγειλα το πρωί μιάς και θα περάσω...αλλα ζήτησα μέσα δέρμα leopard και θα την καθυστερήσουν λίγο να την πάρω τον γυρισμό:D:D
Την είδα στο Ντουμπάι, σε περιμένει...όπως και μία λαχανί Λαμποργκίνι......
 

kathrin

Member
Μηνύματα
35
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ελα μου ντε
Ταξίδι-Όνειρο
ανταρκτικη
διαβαζω ολα τα παραπανω και εκφραζω μια απορια.Πως και δεν εχει προτεινει κανεις τις Μαλδιβες? Δεν θεωρειται εξωτικος προορισμος και αρκετα φθηνος?...:bleh:
εξωτικος προορισμος αναμφισβητητα είναι, αρκετα φτηνος....... δεν θα το ελεγα! απλα πιο οικονομικος για ελληνες συγκριτικα με τα υπολοιπα εξωτικα νησια. ως προς την απορια σου να σου απαντησω γιατι δε το προτεινα (αν και φαν του νησιου!!!:clap:) γιατι ανεφερε οτι θα παει με φιλους. ωραια και ρομαντικα εκει κατω αλλα για ζευγαρακια, για παρεα νομιζω οτι θα βαρεθουν.....:bleh:
 

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
εξωτικος προορισμος αναμφισβητητα είναι, αρκετα φτηνος....... δεν θα το ελεγα! απλα πιο οικονομικος για ελληνες συγκριτικα με τα υπολοιπα εξωτικα νησια. ως προς την απορια σου να σου απαντησω γιατι δε το προτεινα (αν και φαν του νησιου!!!:clap:) γιατι ανεφερε οτι θα παει με φιλους. ωραια και ρομαντικα εκει κατω αλλα για ζευγαρακια, για παρεα νομιζω οτι θα βαρεθουν.....:bleh:
μπα μην το λες...τουλαχιστον να σου πω για εμενα και την παρεα μου. Ειμαι σιγουρος πως θα περνούσαμε πολυ καλα και μονοι μας...Ποτα στην παραλια, συζητησεις των συζητησεων (καθαρες ανδρικες κουβεντες), θαλασσια σπορ και δραστηριοτητες......Ανεφερα τα ποτα στην παραλια?:clap::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.386
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom