Πρόταση Γάμου

Alessio_Cl

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλησπέρα! Σκέφτομαι σιγά σιγά πως μετά από 5 και υπέροχα χρόνια σχέσης ήρθε η ώρα να κάνω την πρόταση....
Αν κάποιος έχει κάποιo προτότυπο μέρος κατά νου (όχι π.χ Πύργος του Έιφελ αυτο μπορώ να το βρω και μόνος μου :p ) θα το εκτιμούσα..... Όλες οι ιδέες είναι δεκτές....εκτός αν υπάρχουν και άλλοι με το δικο μου πρόβλημα οπότε δεν θέλουν να τους κλέψω την ιδέα :p
Η περίοδος που σκέφτομαι είναι Μάρτιο με Απρίλη....

P.S Δεν ήμουν σίγουρος αν έπρεπε να το ποστάρω εδώ η στο "Γαμήλια ταξίδια" , το αφήνω στους moderators να αποφασίσουν!
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Ουάου!!! Εύχομαι τα καλύτερα, η ώρα η καλή! χμμ... νομίζω η Γαλλία είναι η κατάλληλη, καλύτερα βέβαια να απαντήσουν οι γυναίκες σε αυτό. Πάντως ότι και να κάνεις καλή επιτυχία!
 
Last edited by a moderator:

Alessio_Cl

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ευχαριστώ πολύ kon_gav! Και εγώ πιστεύω ότι μια γυναικεία ιδέα είναι απαραίτητη..... Για να δούμε.... :p
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.430
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ

Alessio_Cl

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ευχαριστώ Φένια αλλά δεν νομίζω να χρειάζεται εμένα η Γαλλία για να γεμίσει από μελλοντικούς Νοένυμφους ;) :p

Είδα το θεματάκι που λες αλλά δεν είναι η Νέα Υόρκη μέσα στις δυνατότητες μου, σκέφτομαι κάτι σε Ευρώπη.

Ευχαριστώ για τις ιδέες!! Keep them coming που λένε και στο χωριό μου! :p
 

maxoula

Member
Μηνύματα
225
Likes
266
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά και ξανά
Εμένα ως γυναίκα θα μου άρεσε στο Παρίσι! Μπορεί να ακούγεται κλισέ, αλλά αυτό δεν του αναιρεί τη μαγεία του, το ρομαντικό του χαρακτήρα... :xmas_wink:
Για Κωνσταντινούπολη στις όχθες του βοσπόρου τι λες?
Από την άλλη και στη Βιέννη ή στη Βουδαπέστη ωραία δεν θα ήταν?:xmas_biggrin:
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Ανάλογα με το τι χαρακτήρας είναι και η κοπέλα σου στο λέω γιατί εγώ αν και γυναίκα είμαι ρομαντική δεν θα ήθελα να πάω Παρίσι ούτε Βενετία. Αν και μεταξύ μας όπου και αν πάτε 2 σας θα είσαστε οπότε τέλεια θα είναι. Ελπίζω να βοήθησα.. :xmas_biggrin::xmas_biggrin::xmas_biggrin:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Βασικά όσο περισσότερο το σκέφτεσαι τόσο πιο στημένο θα είναι και επομένως και λιγότερο ρομαντικό (αν υποθέσουμε οτι η καλή σου είναι ρομαντική και τις αρέσουν αυτά...). Άσε τη στιγμή να έρθει μόνη της.Προσωπική γνώμη δε θα σου πω γιατί εγώ και ο ρομαντισμός έχουμε τσακωθεί χρόνια τώρα...αλλά αν τελικά το κάνεις πες μας πως πήγε γιατί τόσοι έχουν ρωτήσει αλλά το αποτέλεσμα δε το μάθαμε ποτέ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom