Πρόταση γάμου

spiros_ts23

Member
Μηνύματα
56
Likes
17
Καλησπέρα. Ψάχνω κάποιον χειμερινό προορισμό μεταξύ Θεσσαλίας Ηπείρου Μακεδονίας για πρόταση γάμου Χριστούγεννα. Ενώ σκεφτόμουν εξωτερικό θα ήθελα και μια επιλογή από Ελλάδα. Έχετε να μου προτείνετε μέρος - ξενώνα; ευχαριστώ εξ´ των προτέρων..0
 

k.stravojohn

Member
Μηνύματα
12
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Ασία
Καλησπέρα. Ψάχνω κάποιον χειμερινό προορισμό μεταξύ Θεσσαλίας Ηπείρου Μακεδονίας για πρόταση γάμου Χριστούγεννα. Ενώ σκεφτόμουν εξωτερικό θα ήθελα και μια επιλογή από Ελλάδα. Έχετε να μου προτείνετε μέρος - ξενώνα; ευχαριστώ εξ´ των προτέρων..0
Καλημέρα φίλε μου,

Έχεις σκεφτεί για Παλαιό Άγιο Αθανάσιο; Έχω πάει με την κοπέλα μου και πραγματικά ήταν το κάτι άλλο,γραφικά τοπία,όμορφοι ξενώνες και υπέροχο φαγητό.

Μια ανάσα από το Καιμακτσαλάν φυσικά,

Καλή τύχη και στην πρόταση :innocent:
 

annarho

New Member
Μηνύματα
3
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
tailand
Ταξίδι-Όνειρο
australia
Μέτσοβο με χίλια!!!!! Γραφικό τοπίο, καλό φαγητό και αν χιονίσει κιόλας...θα περάσετε τέλεια! Έχω πάει 3 φορές και από όλους τους ξενώνες η καλύτερη εμπειρία μου ήταν στο Archontiko Metsovou Luxury Boutique Hotel ! Ο,τι καλύτερο για μια πρόταση γάμου!!! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ όπως και να 'χει!!!
 

spiros_ts23

Member
Μηνύματα
56
Likes
17
Καλημέρα φίλε μου,

Έχεις σκεφτεί για Παλαιό Άγιο Αθανάσιο; Έχω πάει με την κοπέλα μου και πραγματικά ήταν το κάτι άλλο,γραφικά τοπία,όμορφοι ξενώνες και υπέροχο φαγητό.

Μια ανάσα από το Καιμακτσαλάν φυσικά,

Καλή τύχη και στην πρόταση :innocent:
Έχεις να προτείνεις κάτι για άγιο Αθανάσιο- Λουτρά Πόζαρ; ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

alma

Member
Μηνύματα
3.718
Likes
15.048
Με το καλό!!!!!!Η πρόταση μου Ζαγοροχώρια και διαμονή στο Aberratio Boutique Hotel στην Αρίστη. Ρομαντικά με υπέροχη φύση και πολλά γραφικά χωριά τριγύρω.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Έχει πάει κανείς στο aristi mountain resort?
Ωραιο φαινεται παντως. Γενικα εχει πολυ καλα δωματια στη περιοχη. Εγω εχω μεινει στο zagorisuites. Πολυ καλο, το στρωμα ακομα το θυμαμαι. Και τις χειροποιητες πιτες και μαρμελαδες καθε πρωι.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.407
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom