Πρόταση για ταξίδι το φθινόπωρο.

Sunrisep4

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία,Λονδίνο,Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβαη,Πράγα
Καλησπέρα παιδια...θα ηθελα να μου πείτε μια ιδεα για ταξιδάκι κοντα στον Οκτώβριο ..
Θα πάμε με τον άντρα μου και θελουμε κατι ήρεμο αλλα και για να περάσουμε όμορφα ταυτόχρονα...
Αγορες ψώνια , ηρεμια και διασκέδαση...
Το budget γύρω στα χίλια ευρω το πολυ...
Σκεφτόμουν Λονδίνο η Παρίσι αλλη πρόταση ....
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Δεν νομίζω ότι αυτές οι δύο πόλεις αποτελούν εφικτούς στόχους για το μπάτζετ σας. Προφανώς μιλώντας για ένα ταξίδι 5 ημερών τουλάχιστον ,και μάλιστα το καλοκαίρι και με ψώνια, καλύτερα να προσανατολιστείτε κάπου αλλού και όχι στις δυο από τις ακριβότερες πόλεις της Ευρώπης.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
Καλησπέρα παιδια...θα ηθελα να μου πείτε μια ιδεα για ταξιδάκι κοντα στον Οκτώβριο ..
Θα πάμε με τον άντρα μου και θελουμε κατι ήρεμο αλλα και για να περάσουμε όμορφα ταυτόχρονα...
Αγορες ψώνια , ηρεμια και διασκέδαση...
Το budget γύρω στα χίλια ευρω το πολυ...
Σκεφτόμουν Λονδίνο η Παρίσι αλλη πρόταση ....
Για Παρίσι δεν ξέρω, αλλά οι τιμές των αεροπορικών για Λονδίνο για Οκτώβριο είναι κοντά στα 100 ευρώ αν τα κλείσεις τώρα. Κάνεις ένα 3ήμερο ίσως και 4ήμερο, αν επιμένεις για εκεί.
 

Sunrisep4

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία,Λονδίνο,Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβαη,Πράγα

thgr

Member
Μηνύματα
362
Likes
288
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Πολύ οικονομικά είναι και στη Βουδαπέστη. Αν πετάς από Θεσσαλονίκη η Ryanair ξεκινά τον Οκτώβριο πτήσεις για Beauvais, οπότε μπορείς να εκμεταλλευτείς τους φθηνούς ναύλος (αν δε σε πειράζει βέβαια η απόσταση από το Παρίσι)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom