Πρόταση για φαγητό στα Ιωάννινα?

johni41

Member
Μηνύματα
47
Likes
2
Καλησπέρα!
Αύριο φεύγουμε για Ιωάννινα και λόγω δουλειάς δεν έχω προλάβει να κοιτάξω και πολλά πράγματα.
Θα ήθελα την βοήθεια σας για το που αξίζει να δοκιμάσουμε φαγητό και κάποιο με ζωντανή μουσική (αν γνωρίζετε) για να πάμε ανήμερα των χριστουγέννων το βράδυ.
Έκλεισα ήδη ένα τραπέζι στη στοά λούλη που μου πρότεινε ένας φίλος αλλά θα μας έχει μέσα στην αίθουσα και όχι στη στοά που θα είναι ο πολύς κόσμος και οι μουσικοί...
ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά!
καλές γιορτές σε όλους μας!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.703
Likes
11.139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Καλησπέρα!
Αύριο φεύγουμε για Ιωάννινα και λόγω δουλειάς δεν έχω προλάβει να κοιτάξω και πολλά πράγματα.
Θα ήθελα την βοήθεια σας για το που αξίζει να δοκιμάσουμε φαγητό και κάποιο με ζωντανή μουσική (αν γνωρίζετε) για να πάμε ανήμερα των χριστουγέννων το βράδυ.
Έκλεισα ήδη ένα τραπέζι στη στοά λούλη που μου πρότεινε ένας φίλος αλλά θα μας έχει μέσα στην αίθουσα και όχι στη στοά που θα είναι ο πολύς κόσμος και οι μουσικοί...
ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά!
καλές γιορτές σε όλους μας!
Ωραίο φαγητό έχει ο Σείριος! Όσον αφορά μαγαζί με ζωντανή μουσική δεν έχω ιδέα!
 

DRIVER

Member
Μηνύματα
108
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
ΥΠΟ ΣΚΕΨΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Θα σου προτεινα την Μυσταγωγια πρεπει και εκει να κλεισεις τραπεζι.Η Στοα Λουλη τιμιο μαγαζι αλλα στο μεσα εισαι λιγο αποκομενος
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Καλησπέρα!
Αύριο φεύγουμε για Ιωάννινα και λόγω δουλειάς δεν έχω προλάβει να κοιτάξω και πολλά πράγματα.
Θα ήθελα την βοήθεια σας για το που αξίζει να δοκιμάσουμε φαγητό και κάποιο με ζωντανή μουσική (αν γνωρίζετε) για να πάμε ανήμερα των χριστουγέννων το βράδυ.
Έκλεισα ήδη ένα τραπέζι στη στοά λούλη που μου πρότεινε ένας φίλος αλλά θα μας έχει μέσα στην αίθουσα και όχι στη στοά που θα είναι ο πολύς κόσμος και οι μουσικοί...
ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά!
καλές γιορτές σε όλους μας!
Για ό,τι πιο νόστιμο έχεις φάει από παϊδάκια, προβατίνας στου Χρύσανθου, στην Αμφιθέα. Αν παραγγείλεις και άλλα, να φας εκείνα πρώτα γιατί μετά της προβατίνας θα σου φαίνονται άνοστα.



Για ωραίο περιβάλλον και καλό φαγητό και καλά κρασιά (για μουσική δεν είμαι σίγουρος αλλά μπορείς να ρωτήσεις) στην Φρόντζου Πολιτεία, στα Γιάννενα.
 

Iwannatas

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταξίδι σε όλο τον κόσμο
Καλησπέρα σε όλους,
Θα βρίσκομαι στα Γιάννενα για τη Πρωτοχρονιά και θα ήθελα προτάσεις για ωραία μέρη μέσα στη πόλη,για φαγητό καφέ, ιδέες για ρεβεγιόν αλλά και εκτός πόλης όπως Ζαγοροχώρια και Μέτσοβο.
Όλες οι προτάσεις καλοδεχούμενες.
🙂🙂
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Καλησπέρα σε όλους,
Θα βρίσκομαι στα Γιάννενα για τη Πρωτοχρονιά και θα ήθελα προτάσεις για ωραία μέρη μέσα στη πόλη,για φαγητό καφέ, ιδέες για ρεβεγιόν αλλά και εκτός πόλης όπως Ζαγοροχώρια και Μέτσοβο.
Όλες οι προτάσεις καλοδεχούμενες.
🙂🙂
Διαμονή και Φαγητό στα Ιωάννινα | Παραδοσιακό Ξενοδοχείο – Το καλύτερο Εστιατόριο με Θέα τα Γιάννενα | Φρόντζου Πολιτεία

Πολύ ωραία θέα και σχετικά καλό φαγητό.
 

Iwannatas

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταξίδι σε όλο τον κόσμο

Πραγματικά η θέα του πρέπει να είναι καταπληκτική.Σιγουρα θα το επισκεφτούμε.
Ευχαριστώ πολύ
 

Iwannatas

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταξίδι σε όλο τον κόσμο
Έχετε προτάσεις και για βράδυ παραμονής Πρωτοχρονιάς;;; Τί θα μπορούσαμε να κάνουμε στην αλλαγή του χρόνου;;;
 

Evi_Stav

Member
Μηνύματα
246
Likes
630
Καλησπερα!

Θα είμαι Γιάννενα με το αγόρι μου 23-24-25 Δεκέμβρη!

Για 23 έκλεισα τραπέζι στη Φρόντζου Πολιτεία (δεν είχε 24 ή 25)

Για 25 πιστεύετε καλύτερα Πρεσβεία ή Στοά Λούλη; Πού θα έχει λίγο περισσότερο κέφι; καλύτερο φαγητό;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Καλησπερα!

Θα είμαι Γιάννενα με το αγόρι μου 23-24-25 Δεκέμβρη!

Για 23 έκλεισα τραπέζι στη Φρόντζου Πολιτεία (δεν είχε 24 ή 25)

Για 25 πιστεύετε καλύτερα Πρεσβεία ή Στοά Λούλη; Πού θα έχει λίγο περισσότερο κέφι; καλύτερο φαγητό;
Καλύτερο φαγητό Πρεσβεία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.767
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom