Ισπανία Πρώτη φορά στη Βαρκελώνη

perixvra

Member
Μηνύματα
310
Likes
214
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
εχει πραγματοποιηθει.. :)
Σου αρκουν οι 6 ημερες, εμεις την ειχαμε επισκεφτει το Πασχα του 2011 για 5 ημερες με γκρουπ και ηταν σουπερ ομως και η ξεναγος ηταν ολα τα λεφτα!Παντως αν θελησεις να κλεισεις προσωπικη ξεναγηση μαζι της μπορεις να την βρεις βλεπεις ζει μονιμα εκει. Βασικα αν επικοινωνησεις με τον Ζορμπιδη μπορει να σου δωσουν τα προσωπικα της στοιχεια!
Μην παραλειψεις μια εκδρομουλα στο θεματικο παρκο Port Aventura 1 ωρα μακρυα απο την Βαρκελωνη με τρενο πηγαμε εμεις, στην περιοχη Costa Dorada!Πραγματικα αξιζει τον κοπο!
Επισκεφτηκαμε και το Τιμπινταμπο αλλα δεν αξιζει μια μπροστα στο αλλο!
Για οποιαδηποτε επιπλεον πληροφορια πες μου
 

perixvra

Member
Μηνύματα
310
Likes
214
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
εχει πραγματοποιηθει.. :)
δε θυμαμαι καλα,μηπως ονομαζεται Λινα, παντως ειναι παντρεμενη με ελληνα ξεναγο και εχει και 2 παιδια!χαχαχχαχαχα καλη ειμαι εγω ε δεν θυμαμαι ενα τοσο απλο πραγματικη, αλλα την οικογενειακη της κατασταση απ εξω και ανακατωτα
 

perixvra

Member
Μηνύματα
310
Likes
214
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
εχει πραγματοποιηθει.. :)
αχ ναι σωστα Λυδια!κριμα ειναι υπεροχη και φαινεται οτι αγαπαει αυτο που κανει!Ξεναγος και εσυ να υποθεσω;
 
Last edited:

Paul

Member
Μηνύματα
42
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Μάλτα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Σου αρκουν οι 6 ημερες, εμεις την ειχαμε επισκεφτει το Πασχα του 2011 για 5 ημερες με γκρουπ και ηταν σουπερ ομως και η ξεναγος ηταν ολα τα λεφτα!Παντως αν θελησεις να κλεισεις προσωπικη ξεναγηση μαζι της μπορεις να την βρεις βλεπεις ζει μονιμα εκει. Βασικα αν επικοινωνησεις με τον Ζορμπιδη μπορει να σου δωσουν τα προσωπικα της στοιχεια!
Μην παραλειψεις μια εκδρομουλα στο θεματικο παρκο Port Aventura 1 ωρα μακρυα απο την Βαρκελωνη με τρενο πηγαμε εμεις, στην περιοχη Costa Dorada!Πραγματικα αξιζει τον κοπο!
Επισκεφτηκαμε και το Τιμπινταμπο αλλα δεν αξιζει μια μπροστα στο αλλο!
Για οποιαδηποτε επιπλεον πληροφορια πες μου
Ευχαριστω ιδιαίτερα!
Απλα δε ξερω αν χωράνε πλέον δυο εκδρομές στο προγραμμα. Ομως θα το προσπαθήσω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.274
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom