Γενικά Πρώτη φορά camping :)

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Κορίτσια, θα περάσετε τέλεια στην Αμοργό! Και το κάμπινγκ τέλειο, γνωρίζεις κόσμο και το βράδυ τους βλέπεις όλους στο Κιου για ποτό!
Τώρα αν θέλετε κάτι πιο κυριλέ για πρώτη φορά ίσως σας πρότεινα το κάμπινγκ των Χανίων Camping Chania
Μείναμε εκεί τυχαία και πάθαμε πλάκα. Στήσαμε μια σκηνούλα κι ένα τραπεζάκι, ενώ όλοι έμεναν σε μεγάλες σκηνές του κάμπινγκ, έτοιμες στημένες με ψυγείο, φως και κρεβάτι. Ψήνανε, τρώγανε δίπλα στην πισίνα(!), παράγγελναν φαγητό από το εστιατόριο κλπ!!
Αν όμως είστε έτοιμες να ζήσετε πραγματικά σε κάμπινγκ κι εγώ προτείνω Αμοργό με χίλια (δείτε τιμές εδώ Camping στην Αμοργό, Camping Askas, Αμοργός, Κυκλάδες)
Αν τελικά καταλήξετε στην Αμοργό έχω (φαντάζομαι και οι άλλοι) πολλάααα να σας πω για το τι πρέπει να κάνετε!
 

Barberis

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Eπειδη δεν ειχα το χρονο να διαβασω ολα τα παραπανω ποστ παιδια, μηπως μπορει να μου πει κανεις τη γνωμη του για το camping της Αντιπαρου.
Περυσι ειχα διαβασει ενα αρθρακι στο περιοδικο εικονες και μου αρεσε η φαση.
Εχω βεβαια καποιες επιφυλαξεις μην ειμαστε οι μονοι ανθρωποι εκει.



Edit:Mε λιγα λογια ψαχνουμε για camping, αλλα να εχει νεολαια ή εστω καλη νυχτερινη ζωη το νησι.
 

happiness

Member
Μηνύματα
235
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
...τελικά δεν άργησε :)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Κούβα
Κορίτσια, υπάρχει ειδικό site για τους λάτρεις του κάμπινγκ που έχει όλα (νομίζω) τα κάμπινγκ της Ελλάδας με αξιολόγηση από τους χρήστες. Επειδή δεν ξέρω εάν επιτρέπεται να το ποστάρω εδώ, στείλτε μου πμ να σας δώσω την διεύθυνση, ή απλά ψάχτε το στον γούγλη.
 

Nitrous

Member
Μηνύματα
145
Likes
113
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Κορίτσια, υπάρχει ειδικό site για τους λάτρεις του κάμπινγκ που έχει όλα (νομίζω) τα κάμπινγκ της Ελλάδας με αξιολόγηση από τους χρήστες. Επειδή δεν ξέρω εάν επιτρέπεται να το ποστάρω εδώ, στείλτε μου πμ να σας δώσω την διεύθυνση, ή απλά ψάχτε το στον γούγλη.

για πες...........
 

ioanna_fr

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Είχα επισκεφθεί και εγώ 2 φορές το camping στην Ελαφόνησο, την περίοδο που λετε και εσείς. Γινόταν πανικός από τον κόσμο, ειδικά στην παραλία. Και κάθε χρόνο μου φαίνεται ότι έχει και περισσότερο! Έχει όλες τις ανέσεις(ντους, τουαλέτες, mini market, κουζίνα και ταβέρνα) αν και νομίζω ότι η ταβέρνα της είναι αρκετά ακριβή και τελείως μέτριας ποιότητας. Στην Αμοργό είχα μείνει και εγώ στην Αιγιάλη (εκεί που είναι το camping δλδ) και τουλάχιστον για την Αιγιάλη που μπορώ να μιλήσω έχω να πω μόνο τα καλύτερα. Έχει ωραία μαγαζάκια και ωραίες παραλίες. Και σίγουρα πολύ περισσότερο κόσμο από την Ελαφόνησο(ειδικά αν πας και προς την χώρα). Αν διαλέξετε την αμοργό τλκ μην ξεχάσετε να πιείτε πολλή ψημένη ρακή!!!είναι φοβερή!
 

masque

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια,
Είμαστε μια παρέα 10 μπορεί και παραπάνω ατόμων και θέλουμε να πάμε σε οποιοδήποτε νησί του αιγαίου για camping. Οι ηλικίες μας είναι από 18-23. Ψάχνουμε για ένα νησί που να τα έχει ολα :bleh:! Δηλαδή από club όπου γίνεται πανικός μέχρι rock μπαράκια με χαλαρή μουσική. Επειδή έχουμε και κοπέλες στην παρέα μας θα θέλαμε κάτι οργανωμένο και αρκετά καθαρό για ευνόητους λόγους. Επίσης θέλουμε το νησί να έχει κόσμο στην ηλικία μας.
Οποιαδήποτε βοήθεια είναι χρήσιμη όπως και τα links! :D

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom