Πρώτο μύνημα από highlander

highlander

Member
Μηνύματα
72
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Καλημέρα σε όλους,
είμαι ο highlander και έκανα μια εγγραφή στο site γιατί μου αρέσουν τα ταξίδια (εδώ και 2-3 χρόνια πηγαίνω πιο αραιά λόγω παιδιών). Λόγω δουλειάς έχω ταξιδέψει σε αρκετές χώρες (ειδικά Μέση Ανατολή). Έχω σπουδάσει Σκωτία (εξ ου και το όνομα). Φέτος προγραμματίζουμε κάπου στον μάρτιο ή απρίλιο (εκτός περιόδου Πάσχα) να πάμε Νέα Υόρκη οπότε είμαιι στην φάση που ψάχνω ότι πιο φθηνό μπορώ όσον αφορά τα αεροπορικά.

Αυτά τα ολίγα στην αρχή από εμένα.
Καλή αρχή
Highlander
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθες!καλά ταξίδια σου εύχομαι,για Ν.Υόρκη θα βρείς πολλές πληροφορίες στό φόρουμ καί αν θέλεις μπορείς να υποβάλλεις σχετική ερώτηση στην αναζήτηση πληροφοριών,θα βρεθούν αρκετοί που θα βοηθήσουν.
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
καλημέρα, καλώς ήρθες και πολλά καλά ταξίδια σου εύχομαι...
σίγουρα θα βρεις πολλές πληροφορίες για Ν.Υόρκη στο σάιτ, μεταξύ άλλων...χθες τελείωσε ο Γιώργος μία υπέροχη ιστορία με τίτλο : δεν πιστεύω να σας πηγαίνει ο Γιώργος σε τίποτα ερημιές...
έχει στις τελευταίες σελίδες πολλές και χρήσιμες πληροφορίες για μία διαφορετκή Ν.Υόρκη...

Συμπλήρωσε όμως και τον ταξιδιωτικό σου χάρτη να δούμε πού έχεις ταξιδέψει...
Δηλώνω λάτρης της ανατολίτικης κουλτούρας και σε θεωρώ πολύ τυχερό που ταξιδεύεις συχνά Μέση Ανατολή...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
8.164
Καλωσόρισες highlander!!! :)
Με το καλό η Νέα Υόρκη! Με τις προσφορές που βγαίνουν ανά διαστήματα από τιςε διάφορες αεροπορικές, σίγουρα θα βρείς κάτι καλό!
 

highlander

Member
Μηνύματα
72
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
καλημέρα, καλώς ήρθες και πολλά καλά ταξίδια σου εύχομαι...
σίγουρα θα βρεις πολλές πληροφορίες για Ν.Υόρκη στο σάιτ, μεταξύ άλλων...χθες τελείωσε ο Γιώργος μία υπέροχη ιστορία με τίτλο : δεν πιστεύω να σας πηγαίνει ο Γιώργος σε τίποτα ερημιές...
έχει στις τελευταίες σελίδες πολλές και χρήσιμες πληροφορίες για μία διαφορετκή Ν.Υόρκη...

Συμπλήρωσε όμως και τον ταξιδιωτικό σου χάρτη να δούμε πού έχεις ταξιδέψει...
Δηλώνω λάτρης της ανατολίτικης κουλτούρας και σε θεωρώ πολύ τυχερό που ταξιδεύεις συχνά Μέση Ανατολή...

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Όσον αφορά τα μέρη που πήγα πρέπει να βρω, κατ' αρχήν, πως κάνω edit στον χάρτη!!!
 

highlander

Member
Μηνύματα
72
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Όσον αφορά τα μέρη που πήγα πρέπει να βρω, κατ' αρχήν, πως κάνω edit στον χάρτη!!!

Το βρήκα!! (Κατόρθωμα).

Απ' ότι βλέπω πάντως για Νέα Υόρκη η Lufthansa έχει τις καλύτερες τιμές (τσέκαρα και airtickets και expedia με easyjet kai ΒΑ).

Καμμιά άλλη γνώμη για το πως να προχωρήσω? Να περιμένω μέχρι Χριστούγεννα ή ...κάτι άλλο?

Ευχαριστώ πολύ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.888
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom