Πρώτο ποστ

ioannal

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΔΑΛΜΑΤΙΚΕΣ ΑΚΤΕΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ
Γεια σας. Καλώς σας βρήκα. Χάρηκα που υπάρχει ένα ελληνικό forum για ταξείδια. Η αλήθεια είναι οτι ήθελα να κάνω τον ταξιδιωτικό μου χάρτη αλλά βαριόμουν τα ξένα site. Μ΄αρέσει να κοιτώ τον χάρτη και να σκέφτομαι ποιά χώρα θα είναι η επόμενη που θα κοκκινήσει. (μεγάλη ανωμαλία αλλά μου θυμίζει τις συλλογές με χαρτάκια που κολλούσαμε στα άλμπουμ όταν είμαστασν παιδιά). Τελευταίο ταξείδι η Αλβανία, φοβερή και ανέλπιστη εμπειρία :shock: . Επόμενο μάλλον Νότια Ιταλία - Σικελία. Να περνάτε καλά.
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Και εσύ να περνάς καλά ioannal.

Καλώς ήρθες στο travelstories...
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Γεια σας. Καλώς σας βρήκα. Χάρηκα που υπάρχει ένα ελληνικό forum για ταξείδια. Η αλήθεια είναι οτι ήθελα να κάνω τον ταξιδιωτικό μου χάρτη αλλά βαριόμουν τα ξένα site. Μ΄αρέσει να κοιτώ τον χάρτη και να σκέφτομαι ποιά χώρα θα είναι η επόμενη που θα κοκκινήσει. (μεγάλη ανωμαλία αλλά μου θυμίζει τις συλλογές με χαρτάκια που κολλούσαμε στα άλμπουμ όταν είμαστασν παιδιά). Τελευταίο ταξείδι η Αλβανία, φοβερή και ανέλπιστη εμπειρία :shock: . Επόμενο μάλλον Νότια Ιταλία - Σικελία. Να περνάτε καλά.
Γειά σου συνονόματη, και εγώ καινούργια είμαι στο forum. Σε ζηλεύω που πας Σικελία, να πάρεις μαζί σου τις αστυνομικές ιστορίες του Καμιλέρι, που παρουσίαζει την Σικελία τόσο άγρια και ρομαντική. Να περάσεις τέλεια.
 

ioannal

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΔΑΛΜΑΤΙΚΕΣ ΑΚΤΕΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ
ευχαριστώ

Γειά σου συνονόματη, και εγώ καινούργια είμαι στο forum. Σε ζηλεύω που πας Σικελία, να πάρεις μαζί σου τις αστυνομικές ιστορίες του Καμιλέρι, που παρουσίαζει την Σικελία τόσο άγρια και ρομαντική. Να περάσεις τέλεια.
Ευχαριστώ για το εγκάρδιο μήνυμα και τη συμβουλή για τις ασυνομικές ιστορίες. Μάλλον θα την ακολουθήσω.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
καλώς ήλθες και απο μένα...την άλλη συνονόματη..
καλά ταξίδια!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Ιωαννα και καλα..κοκκινισματα του χαρτη σου :lol:
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
καλως μας ηρθες!!!!!
ευχομαι ο χαρτης σου ναναι και πολυ ντροπαλος, ωστε να γινει σαν πατζαρι!!!!!!!!!!
καλο καλοκαιρι!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.503
Likes
8.023
Καλωσόρισες Ιωάννα!!! :)
Με το καλό το ταξίδι σου σε Σικελία και σου εύχομαι πολλά πολλά ακόμα!!!
 

criskal

Member
Μηνύματα
42
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μοζαμβικη
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Καλως ηρθες και ονειρεμενα ταξιδια να εχεις.
 

ioannal

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΔΑΛΜΑΤΙΚΕΣ ΑΚΤΕΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ
Καλά ταξίδια σε όλες μας (τις Ιωάννες).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.945
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom