Ινδία Πτήση για Ινδία

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Καλησπέρα ενδιαφέρομαι να κλείσω εσωτερική πτήση Βομβάη Κοτσι. Φθάνω 5.15 το πρωι απο Αθήνα στη Βομβάη. Θεωρείς ότι είναι εφικτό να φύγω την ίδια μέρα,τι .ωρα να κλείσω. Η go air τι λέει, θα πάμε στο Chhatrapati Shivaji International και θα μεταφερθούμε στο άλλο αεροδρομιο πώς ξέρεις? Ευχαριστώ.
Minimum 3 ώρες μετά.
The Mumbai Airport Transfer Guide (Domestic to International and vv) - FlyerTalk Forums
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, είχα βρει κάτι αλλά αυτό είναι πολύ συγκεκριμένο. Θα τολμήσω να σε απασχολήσω λίγο ακόμα. Θέλω να κανονίσω να πάω στο Cochi και από εκεί να κάνω εξορμήσεις στην γύρω περιοχή. Που να μείνω εκτός από το Cochi? θα διαθέσω 6 ημέρες, που αλλού να πάω εκτός τα backwaters που τα έχω στο πρόγραμμα. Βρίσκω μια εκδρομή 6ημερη αλλά σκέφτομαι μήπως είναι καλύτερα να κινηθώ πιο αυτόνομα. Ευχαριστώ και πάλι για το χρόνο σου.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Για κει ετοιμαζόμαστε κι εμείς οπότε δεν έχω ακόμα ιδία άποψη και το πρόγραμμα στο Kochi το έχει αναλάβει άλλη συμφορουμίτισα. Θυμάμαι ότι μου έλεγε πως ενδιαφέρουσα είναι και μια εκδρομή στο ... Munar. Πρόσφατα πήγε συνάδελφος στο Kochi αλλά δεν πρόκαμα να τα πούμε. Είδα ότι πήρε χρώμα μέσα στο καταχείμωνο...
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Ευχαριστώ Πότε θα πάτε? Ωραία είναι στο Hambi αλλά είναι μακριά ,το σκέφτομαι.
Λόγω δουλειάς θα έχουμε μόνο 10 μέρες μήπως πάμε Goa. Ακόμη το ψάχνω, θα δούμε έχω ένα μήνα.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ευχαριστώ Πότε θα πάτε? Ωραία είναι στο Hambi αλλά είναι μακριά ,το σκέφτομαι.
Λόγω δουλειάς θα έχουμε μόνο 10 μέρες μήπως πάμε Goa. Ακόμη το ψάχνω, θα δούμε έχω ένα μήνα.
Τέλος Φλεβάρη κι εμείς για τόσες μέρες
 

katy

Member
Μηνύματα
25
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Ιράν
Ταξίδι-Όνειρο
Ταίτή
Ευχαριστώ Πότε θα πάτε? Ωραία είναι στο Hambi αλλά είναι μακριά ,το σκέφτομαι.
Λόγω δουλειάς θα έχουμε μόνο 10 μέρες μήπως πάμε Goa. Ακόμη το ψάχνω, θα δούμε έχω ένα μήνα.

Πότε θα βρίσκεσαι στη Γκόα; Εγω υπολογίζω πως θα είμαι μέσα Φεβρουαρίου και για καμιά δεκαριά μέρες. Τη Δευτέρα κλείνω τα πολυπόθητα εισητήρια!
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Θα φύγουμε 8-18/2 θα πάμε Βομβάη, ψάχνω εσωτερική πτήση για κοτσίν και ίσως goa, θα δούμε.
Στην επιστροφή θα μείνουμε 8 ώρες Κωνσταντινούπολη, να πάρουμε μια μικρή γεύση από τη Πόλη.
 

katy

Member
Μηνύματα
25
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Ιράν
Ταξίδι-Όνειρο
Ταίτή
Θα φύγουμε 8-18/2 θα πάμε Βομβάη, ψάχνω εσωτερική πτήση για κοτσίν και ίσως goa, θα δούμε.
Στην επιστροφή θα μείνουμε 8 ώρες Κωνσταντινούπολη, να πάρουμε μια μικρή γεύση από τη Πόλη.
Πάνω κάτω θα είμαστε την περίοδο εκεί! Λες να συναντηθούμε;;:)
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Ωραία θα ήταν. Όταν καταλήξω στο πρόγραμμα θα στο στείλω και θα συνεννοηθούμε.
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Τελικό πρόγραμμα 9-11 Goa 11-15 Cochin 15-18 Μumbai. Σε ποιά περιοχή θα μείνεις στη Γκόα? Έχω προβληματιστεί πολύ σε πιό σήμείο να κλείσω ξενοδοχείο, να κλείσω στο Panaji μιας και δεν μας ενδιαφέρει τόσο η θάλασσα όσο τα αξιοθέατα.
Ενώ στο Cochin σύμφωνα με την ιστορία της Renata θα μείνουμε στο Fort Cochin.
Στην Βομβάη μάλλον στην Colaba.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Τελικό πρόγραμμα 9-11 Goa 11-15 Cochin 15-18 Μumbai. Σε ποιά περιοχή θα μείνεις στη Γκόα? Έχω προβληματιστεί πολύ σε πιό σήμείο να κλείσω ξενοδοχείο, να κλείσω στο Panaji μιας και δεν μας ενδιαφέρει τόσο η θάλασσα όσο τα αξιοθέατα.
.
καλυτερα μεινε panaji αφου δε καιγεσαι για παραλιες .Βασικα οι αποστασεις δεν ειναι και τοσο τρομερες γκοα, προλαβαινεις να κανεις και καμια εκδρομη σε καμια παραλια γυρω.

Δε ξερω αν σου αρεσει η φυση αλλα εγω οπταν πηγα γκοα μετανιωσα που δε πηγα εδω
https://www.google.gr/search?q=dudh...QX_j4GoBw&sqi=2&ved=0CDoQsAQ&biw=1043&bih=546
Dudhsagar Falls Reviews - Goa, India Attractions - TripAdvisor
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.934
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom