Πτώχευσε η "Alitalia"

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πάρε τώρα την Alitalia και ζήτα τους πέντε νούμερα για εκείνο το Λότο που λέγαμε...

Αν ακυρωθεί η πτήση σου περίμενε εσύ να έρθει o samion με τα πλοία του να σε σώσει... Είναι ζαλισμένος προκαταβολικά από τα Riesling που θα πιεί στην Αυστρία και δεν ξέρει τι λέει ο άμοιρος!!!

Είπαμε, αν βρεις μια λογική διαφορά τιμής προτίμησε όποια άλλη εταιρία, αν τα χρήματα της διαφοράς είναι πολλά, κάνε το σταυρό σου, πάρε κεφτεδάκια, ένα παγούρι νερό, ζήτα και το τηλέφωνο του samion να σε σώσει και κλείσε με την Aληταρία...
:haha::haha::haha::haha:
έχεις χιούμορ...θα τα πιώ τα Riesling αφού πάω με Lufthansa αλλά το μάρτιο που πάω πάλι Μόναχο θα παω με ΑΖ και Chianti στη Ρώμη να σκάσεις...
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
:haha::haha::haha::haha:
έχεις χιούμορ...θα τα πιώ τα Riesling αφού πάω με Lufthansa αλλά το μάρτιο που πάω πάλι Μόναχο θα παω με ΑΖ και Chianti στη Ρώμη να σκάσεις...
Τώρα που ανέφερες το chianti ψήθηκα για αλιτάλια! τι το ήθελες? και λίγη παρμεζάνα για συνοδευτικό
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
:haha::haha::haha::haha:
έχεις χιούμορ...θα τα πιώ τα Riesling αφού πάω με Lufthansa αλλά το μάρτιο που πάω πάλι Μόναχο θα παω με ΑΖ και Chianti στη Ρώμη να σκάσεις...
Κύριε μου είστε αφόρητα λαϊκός... άκου chianti... το επόμενο βήμα της κατάπτωσης σας θα είναι ένα rolex και μετά τραπέζι στα μπουζουκοειδή χαμαιτυπία της παραλιακής...

Αφήστε εμάς τους λίγους να βυθιζόμαστε στην οινολογική μαγεία ενός brunello, να φοράμε ένα gerard perregaux στο δεξί, σαν κόσμημα και να αναζητάμε την ηδονή στα καταγώγια της κεντρικής Ευρώπης...
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Είναι καλή τακτική να επιλέγει κανείς τις πτήσεις του ανάλογα με τα κρασιά που θα δοκιμάσει στους ενδιάμεσους σταθμούς και απο αυτή την άποψη η Ρώμη δε συγκρίνεται με τη Ζυρίχη (swissair)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Κύριε μου είστε αφόρητα λαϊκός... άκου chianti... το επόμενο βήμα της κατάπτωσης σας θα είναι ένα rolex και μετά τραπέζι στα μπουζουκοειδή χαμαιτυπία της παραλιακής...

Αφήστε εμάς τους λίγους να βυθιζόμαστε στην οινολογική μαγεία ενός brunello, να φοράμε ένα gerard perregaux στο δεξί, σαν κόσμημα και να αναζητάμε την ηδονή στα καταγώγια της κεντρικής Ευρώπης...
αν το φόραγες στο δεξί θα διάβαζες τουλάχιστον σωστά το όνομά του..:haha::haha:
αλλά μάλλον POLEX από Νάπολι-stazione centrale φοράς σαν κι εμένα...
που πήγες με ΑΖ φυσικά..
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
αν θέλεις να κάνεις ένα συναρπαστικό γέματο εκπλήξεις ταξίδι η AZ δεν αποτελεί μονόδρομο? ΄θα φύγει, τι ώρα, ποια έξοδο? κι αν έχει κι ανταπόκριση... έχει πλάκα να ψάχνεις την πτήση!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
αν το φόραγες στο δεξί θα διάβαζες τουλάχιστον σωστά το όνομά του..:haha::haha:
αλλά μάλλον POLEX από Νάπολι-stazione centrale φοράς σαν κι εμένα...
που πήγες με ΑΖ φυσικά..
Eίδες τι σου κάνει τελικά ένα i !! Patpong BKK ότι πάρεις ένα τάληρο... άστο αυτό κάτω samion, κάνει δεκαρικάκι....

Νάπολη πάντα με αμάξι... δεν αντέχω τις τιμές της Air One...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Κύριε μου είστε αφόρητα λαϊκός... άκου chianti... το επόμενο βήμα της κατάπτωσης σας θα είναι ένα rolex και μετά τραπέζι στα μπουζουκοειδή χαμαιτυπία της παραλιακής...
και εσύ πώς το ξέρεις ....οτι είναι χαμαιτυπία ......μήπως έχεις πάει ?:haha:

mr traveller δέν μάς τα λές καλά !!!!!!!!!!
αρχίζω να πιστέυω ότι μάλλον έχει πάει και κρουαζιέρα και δέν το λές :bleh::bleh::bleh::bleh:

που είσαι samion ?
 

libi

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Αγαπητε Νίκο σου ευχομαι κι εγω να εισαι τυχερος και να μην συμβει κατι γιατί αλλιώς θα περιμένεις πολύ για αποζημίωση.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αγαπητε Νίκο σου ευχομαι κι εγω να εισαι τυχερος και να μην συμβει κατι γιατί αλλιώς θα περιμένεις πολύ για αποζημίωση.
μην κινδυνολογείς έτσι καλέ!κι εμείς είχαμε πτήσεις για τα χριστούγεννα και αποζημιωθήκαμε σε χρονο dt. η χρέωση στην κάρτα ήρθε μαζί με την επιστροφή.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
και εσύ πώς το ξέρεις ....οτι είναι χαμαιτυπία ......μήπως έχεις πάει ?:haha:

mr traveller δέν μάς τα λές καλά !!!!!!!!!!
αρχίζω να πιστέυω ότι μάλλον έχει πάει και κρουαζιέρα και δέν το λές :bleh::bleh::bleh::bleh:

που είσαι samion ?
στο γκρουπ τον έψησα και μπήκε. μου μένει ακόμα να τον πείσω να μπει στα αμερικάνικα μεγαθήρια των 5000+ επιβατών ή έστω στο Πλατυτέρα των Ουρανών (Πόρο, Υδρα, Αίγινα)..ελπίζω στη μακαρονοσυνάντηση που θα μας διοργανώσει, ανάμεσα στο 2ο-3ο μπουκάλι Brunello να δεχτεί...:D:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.763
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom