Ισπανία Ρεαλ Μαδριτης Ομαδα εισιτήρια

Iordanis

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Καλησπερα
Υπαρχει καποιος/καποια που εχει παρακολουθησει αγωνα της ρεαλ μαδριτης και γνωριζει λεπτομεριες σχετικα με τη παραλαβη εισιτηριων ωστε να με διαφωτισει ??
Ευχαριστω εκ των προτερων.!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.799
Likes
18.656
Εγώ, αλλά είχα πάει με μέλη του επίσημου club της Ρεάλ στην Ελλάδα, τα εισιτήρια είχαν κανονιστεί από εδώ και τα παραλάβαμε Μπερναμπέου αν θυμάμαι καλά.
 

Iordanis

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Χαχαχαχα για Καταλανο σε κοβω ;)
Λοιπον ας αναλυσω τον προβληματισμο μου.
Εχω βρει τα παντα σχετικα με διαθεσιμοτητα και πως αγοραζουμε εισιτηριο.Η απορια μου ειναι απο τη στιγμη που το αγορασω πως θα το παρω στα χερια μου???
Η εκτυπωση στο σπιτι ειναι εφικτη?Ο λογος ειναι οτι θα φτασω στη Μαδριτη Σαββατο πριν τον αγωνα με ολα τα μαγαζια κλειστα.
Επισης γινεται λογως για καποια ATM που εκτυπωνουν το εισιτηριο αρκει ν χρησιμοποιησεις την ιδια πιστωτικη με την οποια τα εκλεισες και επειδη εγω χρησιμοποιω virtual προπληρωμενη για τις αγορες μου αν τυχον η μονη λυση ειναι αυτα τα ATM τοτε ισως θα πρεπει να ασχοληθω με την εκδοση πιστωτικης :/
Αν γνωριζει καποιος ευπροσδεκτος !!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.882
Likes
26.797
Χαχαχαχα για Καταλανο σε κοβω
Μπα,διαδόσεις.
Η απορια μου ειναι απο τη στιγμη που το αγορασω πως θα το παρω στα χερια μου???
Σου έρχεται σπίτι με μέιλ και το εκτυπώνεις,η αν δεν έχεις εκτυπωτή σου δίνει ένα κωδικό και σου λέει σε πιο ταμείο θα πας να το εκτυπώσεις.
Θα πρέπει σ'αυτήν την περίπτωση να έχεις γραμμένα τα νούμερα της κάρτας(προφανώς έχεις κάποιο χαρτί της τράπεζας που γράφει τα νούμερα) και την ταυτότητα η διαβατήριο.
υγ 2
Σιγά την ομάδα.
 

Iordanis

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Μπα,διαδόσεις.

Σου έρχεται σπίτι με μέιλ και το εκτυπώνεις,η αν δεν έχεις εκτυπωτή σου δίνει ένα κωδικό και σου λέει σε πιο ταμείο θα πας να το εκτυπώσεις.
Θα πρέπει σ'αυτήν την περίπτωση να έχεις γραμμένα τα νούμερα της κάρτας(προφανώς έχεις κάποιο χαρτί της τράπεζας που γράφει τα νούμερα) και την ταυτότητα η διαβατήριο.
υγ 2
Σιγά την ομάδα.
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου.Μονο μια τελευταια απορια, οταν μιλας για ταμειο, τι εννοεις? Του γηπεδου?
ΥΓ:Και ελεγα να προσφερω ενα κασκολ στη καλυτερη απαντηση αλλα μαλλον μπα σε αυτη τη περιπτωση χαχα ;)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.882
Likes
26.797
Έξω από το γήπεδο υπάρχουν τα ταμεία που πωλούν τα εισιτήρια και κάποιο από αυτά
διεκπεραιώνει τα ον λάιν εισιτήρια.
ΥΓ:Και ελεγα να προσφερω ενα κασκολ στη καλυτερη απαντηση αλλα μαλλον μπα σε αυτη τη περιπτωση χαχα ;)
υγ 3
Σιγά την ομάδα.:p:p:haha:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.155
Likes
20.472
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Έχει ένα μήνα (και παραπάνω απο ένα μήνα) τώρα, που μπαίνω πρωί, μεσημέρι, βράδυ στο επίσημο σάιτ της ομάδας και περιμένω να βγούν τα εισιτήρια "για τον απλό λαό"!
Αυτό που συναντώ κάθε φορά είναι τα VIPs εισιτήρια, που φυσικά είναι στο θεό, και μόνο αυτά! Προφανώς έχουν πουληθεί τα υπόλοιπα!....
Δεν μπορώ να πώ οτι έχω εντρυφήσει στο Ισπανικό πρωτάθλημα, αλλά το μάτς Ρεάλ-Λεβάντε είναι τόσο σημαντικό που έχουν εξαντληθεί τόσο γρήγορα τα απλά εισιτήρια; Μου φαίνεται "κουφό"....δλδ πριν πόσους μήνες πρέπει να κλείσεις εισιτήριο για ένα απλό μάτς;;;;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.882
Likes
26.797
Η ομάδα έχει μπλοκαρισμένα τα εισιτήρια για να τα διαθέσει σε κατόχους διαρκείας,ταξιδιωτικούς πράκτορες,χοντρέμπορους-μεταπωλητές,κλπ.΄Διαθέτει τώρα τα ακριβά εισιτήρια για να τα σπρώξει
και όταν πλησιάζει ο καιρός θα κάνει την εκκαθάριση και θα διαθέσει τα υπόλοιπα.Την παραμονή του
παιχνιδιού διαθέτει τα εισιτήρια των κατόχων διαρκείας που δεν θα χρησιμοποιηθούν.Αν το παιχνίδι π.χ.
είναι Κυριακή,το Σάββατο το πρωί θα έχει εισιτήρια είτε στο ιντερνέτ,είτε στον γκισέ.
Ρεάλ Μαδρίτης μπλιάχ!!!!!!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.155
Likes
20.472
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Η ομάδα έχει μπλοκαρισμένα τα εισιτήρια για να τα διαθέσει σε κατόχους διαρκείας,ταξιδιωτικούς πράκτορες,χοντρέμπορους-μεταπωλητές,κλπ.΄Διαθέτει τώρα τα ακριβά εισιτήρια για να τα σπρώξει
και όταν πλησιάζει ο καιρός θα κάνει την εκκαθάριση και θα διαθέσει τα υπόλοιπα.Την παραμονή του
παιχνιδιού διαθέτει τα εισιτήρια των κατόχων διαρκείας που δεν θα χρησιμοποιηθούν.Αν το παιχνίδι π.χ.
είναι Κυριακή,το Σάββατο το πρωί θα έχει εισιτήρια είτε στο ιντερνέτ,είτε στον γκισέ.
Μuchas gracias mi amigo!!!

Ρεάλ Μαδρίτης μπλιάχ!!!!!!
Δεν με απασχολεί η Ρεάλ....αυτό που επιθυμώ είναι να δώ ποδοσφαιρικό αγώνα στο Μπερναμπέου! Μου αρέσει το ποδόσφαιρο σαν άθλημα και προτιμώ να δώ κατ' αυτόν το τρόπο το Μπερναμπέου, παρά να προβώ σε μία απλή επίσκεψη ενός άδειου γηπέδου....
Οπότε θα συνεχίσω να κοιτώ για εισιτήρια μέχρι την τελευταία μέρα και εύχομαι να τα καταφέρω :)
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.163
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom