Βουλγαρία Ρουμανία Ρουμανία, η δική μου έκπληξη. (2015)

vasiliss

Member
Μηνύματα
917
Likes
8.348
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Θα μου δώσεις μεγάλη χαρά να την δω γιατί είναι μεγάλο απωθημένο η Ιορδανία.
Αν μπορέσω κι εγώ να βάλω ένα λιθαράκι στην πραγματοποίηση αυτού του ταξιδιού, τότε ευχαρίστως να το κάνω. :)

Όπως και να έχει συγχαρητήρια για την ιστορία σου.Μεχρι πρότινος η Ρουμανία δεν μου έλεγε τπτ,από άγνοια μου βέβαια.Ιδωμενη όμως από την δική σου ιστορία καθώς και από όλες των μελών την βλέπω πολύ διαφορετική!
Σε ευχαριστώ πολύ.
Αυτή είναι η μαγεία του forum, κι εγώ μέσα από την παρακολούθησή του όλα αυτά τα χρόνια, έχω αλλάξει γνώμες και έχω προσθέσει πολλά στα ταξιδιωτικά μου θέλω. Υπερβολικά πολλά θα έλεγα. :haha:
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Ποιος ξέρει; Θα δούμε τι από τα δύο θα προκριθεί και αν τελικά κάτι καινούριο προκύψει.:)
Και τα δύο Βασίλη, θέλει και ρώτημα; :haha:
Ευχαριστούμε για τη πολύ ωραία παρουσίαση & αφήγηση, νομίζω ότι έδωσε πολλές ιδέες η συγκεκριμένη ιστορία, ειδικά για την εποχή που διεξήχθη το ταξίδι, βάζοντας άλλη μια παράμετρο στην όμορφη αυτή χώρα. Να είσαι καλά.
 

vasiliss

Member
Μηνύματα
917
Likes
8.348
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Και τα δύο Βασίλη, θέλει και ρώτημα; :haha:
Ευχαριστούμε για τη πολύ ωραία παρουσίαση & αφήγηση, νομίζω ότι έδωσε πολλές ιδέες η συγκεκριμένη ιστορία, ειδικά για την εποχή που διεξήχθη το ταξίδι, βάζοντας άλλη μια παράμετρο στην όμορφη αυτή χώρα. Να είσαι καλά.
Κι εγώ ευχαριστώ για την παρακολούθηση της ιστορίας και τα ενθαρρυντικά σχόλια.
Εύχομαι τα ταξιδιωτικά σχέδια όλων μας να γίνουν σύντομα πραγματικότητα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.715
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom