Ρουμανία Ρουμανία πρόγραμμα

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Με Cluj συνδυάζεται;
Αντιλαμβάνομαι, οτι απο το χειμώνα που ψάχνεις πληροφορίες για την Ρουμανία, μέχρι τώρα που είναι Αύγουστος, για ένα ταξίδι που θα έκανες τον Αύγουστο (δλδ τώρα, όπως είχες δηλώσει τότε), μάλλον είσαι εκεί τώρα και δεν έχεις καταλήξει σε ένα πρόγραμμα (ακόμα!)....
Είναι εντυπωσιακό αυτό!...
 
Last edited:

hariskar

Member
Μηνύματα
162
Likes
66
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ξανά Μπαλί
Το πρόγραμμα δεν μπορεί να καθοριστεί 100% από μακριά. Πάντα αφήνεται σε κάποιον βαθμό ανοιχτό και προσαρμόζεται.

Επίσης είναι ακόμα 28/8 Και μπορεί να μην έχω φύγει ακόμα ή να άλλαξαν οι ημερομηνίες που θα φύγω εντελώς.

Επίσης δε νομίζω ότι σου πέφτει λόγος να με κρίνεις.
 
Last edited:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Το πρόγραμμα δεν μπορεί να καθοριστεί 100% από μακριά. Πάντα αφήνεται σε κάποιον βαθμό ανοιχτό και προσαρμόζεται.
Το να προσαρμόσω δύο αξιοθέατα στην ίδια πόλη μέσα σε μία μέρα, θα μπορούσα να το καταλάβω και να το κάνω άνετα. Το να προσαρμόσω δύο πόλεις σε μία μέρα και μάλιστα η μία απο αυτές να είναι η 2η μεγαλύτερη πόλη της Ρουμανίας και να πρέπει να το κάνεις και αυθημερόν....τι να πω τώρα; Πάω πάσο!
 

hariskar

Member
Μηνύματα
162
Likes
66
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ξανά Μπαλί
Καλά κάνεις

Αντιλαμβάνομαι, οτι απο το χειμώνα που ψάχνεις πληροφορίες για την Ρουμανία, μέχρι τώρα που είναι Αύγουστος, για ένα ταξίδι που θα έκανες τον Αύγουστο (δλδ τώρα, όπως είχες δηλώσει τότε), μάλλον είσαι εκεί τώρα και δεν έχεις καταλήξει σε ένα πρόγραμμα (ακόμα!)....
Είναι εντυπωσιακό αυτό!...

Το ότι γνωρίζεις πολλά για τη Ρουμανία δε σου δίνει το δικαίωμα να κρίνεις τους άλλους και να ειρωνεύεσαι.
 
Last edited:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
δε σου δίνει το δικαίωμα να κρίνεις και να ειρωνεύεσαι.
Και εγώ απο τη μεριά μου πιστεύω οτι έχεις το δικαίωμα να έχεις όποια άποψη θέλεις για μένα.
 

michael24gr

Member
Μηνύματα
32
Likes
2
Είμαι ανάμεσα σε Σόφια και Βουκουρέστι. Σε περίπτωση που αποφασίσω το δεύτερο και πάω κάπου 20 Φεβρουαρίου, αν χιονίζει παραλύουν τα πάντα? Επίσης υπάρχει πρόσβαση για τα αλλά όμορφα μέρη όπως Μπράσοβ, Σιναια κτλ
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
504
Likes
979
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Εμείς είχαμε πάει Μάρτη στο Βουκουρέστι και χιόνιζε,όλα λειτουργούσαν κανονικά!
 

michael24gr

Member
Μηνύματα
32
Likes
2
Τελεια, η σκέψη είναι.

Βουκουρέστι δυο ημέρες και 4 Μπράσοβ και στα γύρω μέρη. Οι συγκοινωνίες είναι οκ?
 

lefos1986

Member
Μηνύματα
60
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
Singapore-Indonesia
Τελεια, η σκέψη είναι.

Βουκουρέστι δυο ημέρες και 4 Μπράσοβ και στα γύρω μέρη. Οι συγκοινωνίες είναι οκ?
Επιβεβαιωνω και γω τελη Γεναρη και με πολυ χιονι ολα τσουλουσαν κανονικοτατα!!!Ρουμανια απο τα αγαπημενα μου ταξιδια!!θα περασετε φανταστικα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom