Ιταλία Ρωμη Μιλανο

christinag

Member
Μηνύματα
29
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ειναι στα σκαρια!!
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊτή
Καλησπέρα σας!
Σχεδιάζουμε ενα ταξίδι σε Ρώμη-Μιλάνο και θέλουμε πληροφορίες απο όποιον ξέρει κατι παραπανω απο τα βασικα!!

Οτιδήποτε ενδιαφέρον που δεν το βρίσκεις στους τουριστικους οδηγους!!

Επισης θέλουμε και πληροφοριες αν γνωρίζει κάποιος για τα τρένα που συνδεουν τις 2 πόλεις!!

Ευχαριστω!!:D:D
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Οτιδήποτε ενδιαφέρον που δεν το βρίσκεις στους τουριστικους οδηγους!!

Επισης θέλουμε και πληροφοριες αν γνωρίζει κάποιος για τα τρένα που συνδεουν τις 2 πόλεις!!
Οτιδήποτε ενδιαφέρον που δεν το βρίσκεις στους τουριστικους οδηγους το βρισκεις στο www.travelstories.gr
κ για τραίνα:
www.trenitalia.com
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Γεια σου!
Να σου πω μια σελιδα για τα τρενα ειναι αυτη εκει μπορεις να βρεις οτι χρειαζεσαι, η αποσταση παντως ειναι μεγαλη (σχεδον 600 χλμ) το τρενο κανει γυρω στις 4 ωρες. Ποσες μερες εχετε γενικα;

(samion γραφαμε ταυτοχρονα!)
 

christinag

Member
Μηνύματα
29
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ειναι στα σκαρια!!
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊτή
8 μερες λεμε περιπου! Πιστευω ειναι αρκετες! Και θελουμε και μια μονοημερη στη Βενετια!! Μηπως θέλουμε πολλα????
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
8 μερες λεμε περιπου! Πιστευω ειναι αρκετες! Και θελουμε και μια μονοημερη στη Βενετια!! Μηπως θέλουμε πολλα????
κοιτα, εξαρταται το στυλ σας, αν θελετε να τα δειτε ολα, αν πατε πιο χαλαρα.
μονο μια ερωτηση απο που πετατε στο γυρισμο γιατι αν μετα πρεπει να ξαναγυρισετε Ρωμη μου φαινεται δυσκολο, δε ξερω, ας μιλησουν και οι πιο ειδικοι...
 

christinag

Member
Μηνύματα
29
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ειναι στα σκαρια!!
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊτή
Τα εισιτηρια μας θα είναι Αθήνα-Ρώμη, Μιλάνο-Αθήνα! Πιστευω θα τα καταφερουμε να τα κανουμε όλα! Το πολυ πολυ αφήνουμε τη Βενετία για κάποι άλλη φορα!! Ισως κοντά στο καρναβάλι που έχω ακούσει οτι ειναι σουπερ!!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.119
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
υπόψιν ότι η easyjet πετάει προς ρώμη και από μιλάνο και από βενετία με πάμφθηνα εισητήρια....;) που το ποιο πιθανό είναι να σου βγει φθηνότερα από τρένο
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
υπόψιν ότι η easyjet πετάει προς ρώμη και από μιλάνο και από βενετία με πάμφθηνα εισητήρια....;) που το ποιο πιθανό είναι να σου βγει φθηνότερα από τρένο
εμεις οι ιταλόφιλοι κύριε LeftrisB πάμε μόνο με ΑΖ που έχει ως 30/11 για αγορά εισιτηρίου 49Ε με επιστροφή. και έχουμε και 42 πτησεις την ημέρα για Μιλάνο. και έχουμε και καλύτερα αεροπλάνα. και έχουμε και καλύτερες αεροσυνοδούς. σιγά μην πάμε με την ευκολη..
Alitalia.com - Speciale Italia
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.119
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ευτηχώς δεν έχει το μιλάνο λιμάνι και την γλυτώσαμε... ακτοπλοικός θα την έστελνες εσύ....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Το πολυ πολυ αφήνουμε τη Βενετία για κάποι άλλη φορα!! Ισως κοντά στο καρναβάλι που έχω ακούσει οτι ειναι σουπερ!!
Αυτό θα πρότεινα και εγώ, γιατί οι μέρες είναι οριακές(;) για τις δύο πόλεις που θα πάτε, βέβαια από την άλλη χωρίς να θέλω να φανώ αιρετική στους λάτρες της Βενετίας, νομίζω ότι δεν χριάζεσαι πάνω από μία ολόκληρη μέρα για να την δεις, αλλά μπορείς έτσι και αλλιώς να δοκιμάσεις ένα συνδιασμό Βενετία Φλωρεντία κάποια άλλη φορά:lol:.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.503
Likes
29.161
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
εμεις οι ιταλόφιλοι κύριε LeftrisB πάμε μόνο με ΑΖ που έχει ως 30/11 για αγορά εισιτηρίου 49Ε με επιστροφή. και έχουμε και 42 πτησεις την ημέρα για Μιλάνο. και έχουμε και καλύτερα αεροπλάνα. και έχουμε και καλύτερες αεροσυνοδούς. σιγά μην πάμε με την ευκολη..
Alitalia.com - Speciale Italia
Ή με τη Lufthansa Italia, αν θέλουμε να φτάσουμε σίγουρα μαζί και με τις αποσκευές μας, και με σοβαρή εταιρία. Από 57 ευρώ το one way (και σε λογικές ώρες), 99 ευρώ με επιστροφή. Απευθείας πτήσεις με Airbus A319, και δυνατότητα αναβάθμισης σε business class με 50 ευρώ μόνο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.196
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom