Ιταλία Ρωμη Μιλανο

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ή με τη Lufthansa Italia, αν θέλουμε να φτάσουμε σίγουρα μαζί και με τις αποσκευές μας, και με σοβαρή εταιρία. Από 57 ευρώ το one way (και σε λογικές ώρες), 99 ευρώ με επιστροφή. Απευθείας πτήσεις με Airbus A319, και δυνατότητα αναβάθμισης σε business class με 50 ευρώ μόνο.
συνοψίζω την πρότασή σου μόνο:
να πάμε με Lufthansa Italia των 4 (!) πτήσεων την ημέρα και με 99Ε (!) και Α319 αντί
ΑΖ με 42 (!) πτήσεις την ημέρα, 49Ε και Α320?
κι εγώ έχω miles and more αλλα υπάρχει κι η λογική..
 

christinag

Member
Μηνύματα
29
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ειναι στα σκαρια!!
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊτή
παιδια σας ευχαριστω ολους για τις πληροφοριες σας!
Κλεισαμε δωματια σε Ρωμη-Μιλανο και σημερα θα κλεισουμε τα αεροπορικα!
Ρωτησαμε σε aegean και olympic και βρηκαμε και στις 2 απο 220 ευρω.. Πιστευω οτι μπορουμε να βρουμε και κατι καλυτερο! Θα ψαξω AZ και βλεπουμε!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ή με τη Lufthansa Italia, αν θέλουμε να φτάσουμε σίγουρα μαζί και με τις αποσκευές μας, και με σοβαρή εταιρία. Από 57 ευρώ το one way (και σε λογικές ώρες), 99 ευρώ με επιστροφή. Απευθείας πτήσεις με Airbus A319, και δυνατότητα αναβάθμισης σε business class με 50 ευρώ μόνο.
επιβεβαιώθηκαν οι προβλέψεις μου σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα...
βουίζουν τα γερμανικά φόρουμ από χτες με την αναστολή της γραμμής MXP-FCO από την ως άνω εταιρεία από 28/2/10..μιλούν για πληρότητες που έφταναν το 40%...άγνωστο το μέλλον της γραμμής..
αναμενόμενη η νίκη της ΑΖ που είναι πλέον απαιχτη στη γραμμή...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.503
Likes
29.161
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
επιβεβαιώθηκαν οι προβλέψεις μου σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα...
βουίζουν τα γερμανικά φόρουμ από χτες με την αναστολή της γραμμής MXP-FCO από την ως άνω εταιρεία από 28/2/10..μιλούν για πληρότητες που έφταναν το 40%...άγνωστο το μέλλον της γραμμής..
αναμενόμενη η νίκη της ΑΖ που είναι πλέον απαιχτη στη γραμμή...
Απο χθές??? Περσινά ξυνά σταφύλια... Έχει κανα μήνα τωρα που δε βγάζει τη γραμμή στο σύστημα για μετά το Φεβρουάριο...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Απο χθές??? Περσινά ξυνά σταφύλια... Έχει κανα μήνα τωρα που δε βγάζει τη γραμμή στο σύστημα για μετά το Φεβρουάριο...
μήπως δεν ήταν σίγουρο? εγώ ιταλικά φορουμ διαβάζω όχι γερμανικά. από χτες το αναφέρουν πάντως.
σχολιασμό επί της είδησης δεν βλέπω..περνάνε κρίση και οι "σοβαρές εταιρείες"? ή απλά υποτίμησαν τον αντίπαλο?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.503
Likes
29.161
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
μήπως δεν ήταν σίγουρο? εγώ ιταλικά φορουμ διαβάζω όχι γερμανικά. από χτες το αναφέρουν πάντως.
σχολιασμό επί της είδησης δεν βλέπω..περνάνε κρίση και οι "σοβαρές εταιρείες"? ή απλά υποτίμησαν τον αντίπαλο?
.... Τις μονοπωλιακές πρακτικές του υποτίμησαν. Δε νοείται 18 συχνότητες ημερησίως και να μην αφήνει να μπει άλλος στο παιγνίδι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.195
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom