Ρωσία Ρωσία η δύσκολη, Μόσχα η όμορφη…

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Απόλαυση η αφήγησή σου και πολύ χρήσιμη για έναν προορισμό(Μόσχα) που σκέφτομαι να πραγματοποιήσω με ή χωρίς γκρουπ.
Χωρίς γκρουπ και φορώντας καλα αθλητικά παπούτσια
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Απόλαυση η αφήγησή σου και πολύ χρήσιμη για έναν προορισμό(Μόσχα) που σκέφτομαι να πραγματοποιήσω με ή χωρίς γκρουπ.
ολοι μου ειχαν πει οτι η Αγ.Πετρουπολη ειναι πιο μαγικη. Μετα απο τοσα χρονια επιμενω οτι η Μοσχα μου εκλεψε την καρδια. ειναι ωραιο ταξιδι, εκτος απο τα αθλητικα της ευαγγελιας, και τα μποτακια κανουν!!! :D ορεξη να εχεις για πολυ περπατημα και διαθεση να μαντευεις τι λενε οι ρωσικες πινακιδες :haha:
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
ολοι μου ειχαν πει οτι η Αγ.Πετρουπολη ειναι πιο μαγικη. Μετα απο τοσα χρονια επιμενω οτι η Μοσχα μου εκλεψε την καρδια. ειναι ωραιο ταξιδι, εκτος απο τα αθλητικα της ευαγγελιας, και τα μποτακια κανουν!!! :D ορεξη να εχεις για πολυ περπατημα και διαθεση να μαντευεις τι λενε οι ρωσικες πινακιδες :haha:
..Βάλε και ισοθερμικά αν μιλάμε για Χειμώνα!!
 

Fairydust

Member
Μηνύματα
176
Likes
77
Επόμενο Ταξίδι
Ιρλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κι εγώ επίσης είμαι της άποψης "ποτέ με γκρουπ"..Βέβαια φαντάζομαι θα είναι λίγο ζόρικη η Ρωσία από θέμα μεγέθους αλλά έχεις άλλη ελευθερία και ανεξαρτησία όπως και να το κάνουμε..
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Ευαγγελία,varsa,vito,fairydust σας ευχαριστώ θερμά για τις πολύτιμες πληροφορίες.
 

Georgi1964

Member
Μηνύματα
122
Likes
53
Δεν μας γραφετε τι σας φοβιζει στα τελη Μαρτη;
Αν το χιονι τοτε προετοιμαστειτε και παρτε μαζι σας αυτα που πρεπει.
Χειμωνιατικες καλες ζεστες μποτες,χειμωνιατικα ρουχα.Μην ξεχασετε το σκουφακι.
Αυτοι οι βορειοι λαοι δεν εχουν προβλημα με το χιονι .Ιδικα τον Μαρτη.Ολα θα λειτουργουν,λεωφορεια,τρολευ ,καταστηματα.
Αν πατε με γκρουπ αφηστε τους αλλους να σκεφτονται για σας.
Αν πατε μονοι σας πειτε μας τι θελετε να δειτε στην Μοσχα και εμεις θα προπαθησουμε να σας φταιξουμε την διαδρομη.
Μην ξεχνατε οτι το Μετρο της Μοσχας θα σας λυσει περιπου ολα τα προβληματα.
Εχω φαει τετοιο κρυο στην Μοσχα που μεχρει τωρα τον θυμαμαι.
Ο Θανασεις καπου εχει γραψει πολλες πληροφοριες για την Μοσχα.
http://www.travelstories.gr/community/members/thanasisu2.5432/ .
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
SOS!!!!
Παιδιά λέει η Μόσχα για τέλη Μάρτη;;;;;

Εμείς πήγαμε πέρσι το μάρτη και μας αρεσε πολύ..είχε ελαχιστους τουρίστες,ήταν πολυ χιονισμενα με ιδιαίτερα χαμηλές θερμοκρασίες αλλα με καταλληλο ντύσιμο είσαι μια χαρά.. αν θες δες φωτος απο την ιστορια μου, αναζητηση: "φωτοιστορια απο τη παγωμενη Μόσχα"..
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.757
Μέλη
38.881
Νεότερο μέλος
Pavlosvalia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom