Ρώμη λατρεμένη

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τελεια η Ρωμη,παρολο που εκατσα ελαχιστα!Την αλλη φορα,ευελπιστω σε πιο ενδελεχεις εξερυνησεις!Αυτο το Βιτοριανο με εντυπωσιασε τοσο που το βλεπω και στον υπνο μου!
αυτό το ξερουμε όλοι! πες και κανένα τιπ καλό. πού έμεινες, που έφαγες, να μας χρησιμεύσει..
 

ptsingan

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταξίδι χωρίς προορισμό
Τώρα που καλοκαιριάζει, προτείνω γλυκό tartuffo στην piazza navona.`;)
 

marcrafin

Member
Μηνύματα
130
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία
Αμαν με έχετε εξιτάρει με όσα γράφετε για τη Ρώμη. Θα είμαι στην αιώνια πόλη αρχές Ιουνίου για τέσσερις μέρες και μετά Τοσκάνη.Θα μείνουμε στο ξενοδοχείο Bled. Μήπως έχει μείνει κανείς απο σας εκεί? Οι κριτικές του Tripadvisor είναι απογοητευτικές και φοβάμαι μήπως το ξενοδοχείο μας χαλάσει την διάθεση.Η περιοχή ειναι η Porta Maggiore. Είναι ασφαλής περιοχή να γυρίζει κανείς το βράδυ? Πολύ θα με βοηθούσατε με τις απαντήσεις σας.
 

marcrafin

Member
Μηνύματα
130
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία
Αμαν με έχετε εξιτάρει με όσα γράφετε για τη Ρώμη. Θα είμαι στην αιώνια πόλη αρχές Ιουνίου για τέσσερις μέρες και μετά Τοσκάνη.Θα μείνουμε στο ξενοδοχείο Bled. Μήπως έχει μείνει κανείς απο σας εκεί? Οι κριτικές του Tripadvisor είναι απογοητευτικές και φοβάμαι μήπως το ξενοδοχείο μας χαλάσει την διάθεση.Η περιοχή ειναι η Porta Maggiore. Είναι ασφαλής περιοχή να γυρίζει κανείς το βράδυ? Πολύ θα με βοηθούσατε με τις απαντήσεις σας.
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Eριξα μια ματιά και στο booking ,και εκεί οι κριτικές δεν είναι και πολύ καλές.
Δεν μπορώ να σου πω αν είναι ασφαλής περιοχή πάντως είναι πολύ εκτός κέντρου.Φοβάμαι ότι η πρόσβαση με τα πόδια είναι εξαιρετικά δυσκολη αν σκοπεύεις να μετακινιθείς έτσι.Αν έχεις το περιθώριο κοίταξε και για κάτι άλλο ........Αν 'οχι δεν πειράζει ,καλή διάθεση να υπάρχει και όλα καλά θα πάνε
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.493
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom