Ρώμη με 99Ε και Αλιτάλια...

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
εμφανιστηκαν στο σάιτ της εταιρείας οι πρώτες προσφορές για τους επόμενους μήνες και Μάιο-Ιούνιο. Ρωμη με 99, Ναπολη με 128. αναχωρήσεις κυρίως σαββατο και οι γνωστές βολικότατες ώρες της ΑΖ..
αναζητήστε τις.
Alitalia - Home Page
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.017
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
εμφανιστηκαν στο σάιτ της εταιρείας οι πρώτες προσφορές για τους επόμενους μήνες και Μάιο-Ιούνιο. Ρωμη με 99, Ναπολη με 128. αναχωρήσεις κυρίως σαββατο και οι γνωστές βολικότατες ώρες της ΑΖ..
αναζητήστε τις.
Alitalia - Home Page
Πλέον δεν πιστεύω καμμία προσφορά από το site της Alitalia.... :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.017
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
κι εγω καμμία από το σαιτ της Lufthansa που αφορά τη γνωστή πειρατική Lufthansa Italia..
άλλο είναι το θέμα όμως..
Εγώ αναφέρομαι συγκεκριμένα σ' αυτό το θέμα. http://www.travelstories.gr/%E3%E5%...F0%E1%F3%F7%E1-%F4%E9-%E3%E9%ED%E5%F4%E5.html .

Έκανα 3 κρατήσεις τις οποίες η αεροπορική ουδέποτε αναγνώρισε (αντί να αναλάβει το κόστος των λαθών της, όπως όφειλε).
Ως εκ τούτου, εγώ τιμές από το site της ΑΖ δεν εμπιστεύομαι. Όταν ανά πάσα στιγμή μπορεί να ισχυριστούν ότι "κάναμε λάθος".
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ αναφέρομαι συγκεκριμένα σ' αυτό το θέμα. http://www.travelstories.gr/%E3%E5%...F0%E1%F3%F7%E1-%F4%E9-%E3%E9%ED%E5%F4%E5.html .

Έκανα 3 κρατήσεις τις οποίες η αεροπορική ουδέποτε αναγνώρισε (αντί να αναλάβει το κόστος των λαθών της, όπως όφειλε).
Ως εκ τούτου, εγώ τιμές από το site της ΑΖ δεν εμπιστεύομαι. Όταν ανά πάσα στιγμή μπορεί να ισχυριστούν ότι "κάναμε λάθος".
το παρακολούθησα το θέμα και για την ακρίβεια σε ιταλικό φόρουμ που "κλείστηκαν" υπεραντλαντικά business με 60Ε..νομίζω ήταν εμφανές το λάθος του συστήματος κρατήσεων που κρατησε ελάχιστα, αφορά ελάχιστες "κρατησεις" και φυσικά μπορεί να συμβεί σε οποιοδήποτε σύστημα και δεν είναι καθόλου μα καθόλου ενδεικτικό για το ποιον της εταιρείας. η έκταση που δόθηκε στο συμβάν στην Ιταλία, απ' όπου εξάλλου και προέρχεται το μεγαλύτερο μέρος των ψευδοκρατησεων, ήταν μηδαμινή.
άλλο το ένα άλλο το άλλο. 99Ε για Ρώμη με σούπερ ωράρια. όσοι πιστοί προσέλθετε. οι λοιπoι ας περιμένουν τις εταιρείες του Blackbeard..:haha::haha:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
99Ε για Ρώμη με σούπερ ωράρια. όσοι πιστοί προσέλθετε. οι λοιπoι ας περιμένουν τις εταιρείες του Blackbeard..:haha::haha:

Άσε Samion τους υπόλοιπους - προτιμούν να τρώνε penne Siciliana απο γερμανικές εταιρίες!!!:haha::haha::haha:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Μιλάμε για κανόνα... το φαγητό των αεροπορικών είναι σχεδόν πάντα αίσχος...

Η ΑΖ είναι μακράν η χειρότερη εταιρία στην Ευρώπη... το συγκεκριμένο παράδειγμα απέδειξε πόσο καραγκιόζηδες είναι... ακριβώς ίδιο λάθος είχε συμβεί πριν 3-4 στην Β.Α... τι έγινε τότε... αυτό που έπρεπε να γίνει και τότε... οι Άγγλοι αναγνώρισαν και πλήρωσαν το λάθος τους... όσοι αγόρασαν εισιτήριο ταξίδεψαν κανονικά... αλλά μιλάμε για σοβαρές εταιρίες βέβαια και όχι για νούμερα...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μιλάμε για κανόνα... το φαγητό των αεροπορικών είναι σχεδόν πάντα αίσχος...

Η ΑΖ είναι μακράν η χειρότερη εταιρία στην Ευρώπη... το συγκεκριμένο παράδειγμα απέδειξε πόσο καραγκιόζηδες είναι... ακριβώς ίδιο λάθος είχε συμβεί πριν 3-4 στην Β.Α... τι έγινε τότε... αυτό που έπρεπε να γίνει και τότε... οι Άγγλοι αναγνώρισαν και πλήρωσαν το λάθος τους... όσοι αγόρασαν εισιτήριο ταξίδεψαν κανονικά... αλλά μιλάμε για σοβαρές εταιρίες βέβαια και όχι για νούμερα...
ε δεν είχε γίνει το ίδιο γιατι η ΑΖ δεν έδωσε κανένα αριθμό εισιτηρίου σε κανένα. άρα κανείς ουσιαστικά δεν αγόρασε εισιτήριο.η χρέωση της κάρτας λογικό παρατράγουδο που θα διορθωθεί.
λένε ότι το προβλημα (που ακόμα διερευνάται..πιθανολογείται επίθεση από χάκερ αντιΑΖ..) ήταν στην χρέωση του εισιτηρίου χωρίς φόρους που ήταν 0Ε. αληθεύει? εμφανιζόταν η τιμή 0?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
συγγνώμη αλά η ΑΖ θέλει πολύ δρόμο μπροστά της για να γίνει αξιόπιστη και να την βλέπουμε σοβαρά.... ως τότε θα περιμένουμε κάποια σούπερ προσφορά για να εκμεταλευτούμε τις όντως βολικές της ώρες και να ρισκάρουμε όλα τα υπόλοιπα πετώντας μαζί της.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
συγγνώμη αλά η ΑΖ θέλει πολύ δρόμο μπροστά της για να γίνει αξιόπιστη και να την βλέπουμε σοβαρά.... quote]
ναι αυτό είναι αλήθεια. για Ρώμη τρέμει τους "αξιόπιστους" ανταγωνιστές ΟΑ, Αιγαίου και εύκολη. έχει πολύ δρόμο ακόμα για να τη δούμε "σοβαρά"..ως τότε να πηγαίνουμε με τα λοιπά λαμόγια..:haha::haha::haha:
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Εγώ παλεύω εδώ και 2 ώρες και δεν μπορώ καν να μπώ στις κρατήσεις.
Κάποια στιγμή που μπήκα ενώ μου έβγαζε φθηνή τιμή μέχρι να γράψω στοιχεία και αριθμούς κάρτας είχαν τελειώσει οι φθηνές τιμές.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
συγγνώμη αλά η ΑΖ θέλει πολύ δρόμο μπροστά της για να γίνει αξιόπιστη και να την βλέπουμε σοβαρά.... quote]
ναι αυτό είναι αλήθεια. για Ρώμη τρέμει τους "αξιόπιστους" ανταγωνιστές ΟΑ, Αιγαίου και εύκολη. έχει πολύ δρόμο ακόμα για να τη δούμε "σοβαρά"..ως τότε να πηγαίνουμε με τα λοιπά λαμόγια..:haha::haha::haha:
η αιγαιου όπως την έχω γνωρίσει εγώ είναι κλάσεις καλύτερη από az σε ΟΛΑ κι αν διαφωνει κάποιος άλλος να το πει...:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.912
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom